Kai patikėsite savo advokatų kontorai atstovauti jūsų interesus, mes tai nustatysime pavedimo sutartyje. Šioje sutartyje aprašomos sąlygos, kurias mes su jumis aptarėme. Tai susiję su darbu, kurį atliksime už jus, mūsų mokesčiu, išlaidų kompensavimu ir bendrųjų sąlygų taikymu. Vykdant perleidimo sutartį, atsižvelgiama į galiojančius teisės aktus, įskaitant Nyderlandų advokatų asociacijos taisykles.

Praktiniai dalykaiPraktiniai dalykai

Užduotis

Kai patikėsite savo advokatų kontorai atstovauti jūsų interesus, mes tai nustatysime pavedimo sutartyje. Šioje sutartyje aprašomos sąlygos, kurias mes su jumis aptarėme. Tai susiję su darbu, kurį atliksime už jus, mūsų mokesčiu, išlaidų kompensavimu ir bendrųjų sąlygų taikymu. Vykdant perleidimo sutartį, atsižvelgiama į galiojančius teisės aktus, įskaitant Nyderlandų advokatų asociacijos taisykles. Jūsų užduotis atliks advokatas, su kuriuo jūs bendraujate, suprasdamas, kad šis advokatas gali atlikti savo darbo dalis, kurias jo atsakomybe ir prižiūri vienas iš kitų teisininkų, teisininkų ar patarėjų. Tai darydamas advokatas elgsis taip, kaip galima tikėtis iš kompetentingo ir pagrįstai veikiančio advokato. Šio proceso metu jūsų advokatas informuos jus apie jūsų bylos eigą, pažangą ir pokyčius. Jei nesusitarta kitaip, mes, kiek įmanoma, pateiksime jums perduodamą korespondenciją projekto forma su prašymu mums pranešti, ar sutinkate su jos turiniu.

Jūs galite laisvai nutraukti perleidimo sutartį per anksti. Mes atsiųsime jums galutinę deklaraciją pagal praleistas valandas. Jei buvo sutarta dėl fiksuoto mokesčio ir darbas buvo pradėtas, šis fiksuotas mokestis ar jo dalis, deja, nebus grąžinti.

Lėšos

Lėšos

Priklauso nuo užduoties, kaip bus sudarytos finansinės priemonės. Law & More yra pasirengęs iš anksto įvertinti ar nurodyti su užduotimi susijusias išlaidas. Kartais tai gali sudaryti fiksuoto mokesčio susitarimą. Mes atsižvelgiame į savo klientų finansinę būklę ir visada norime mąstyti kartu su savo klientais. Mūsų teisinių paslaugų, kurios yra ilgalaikės ir pagrįstos valandiniu tarifu, išlaidos yra periodiškai apmokestinamos. Darbo pradžioje galime paprašyti avanso. Tai yra pradinių išlaidų padengimas. Šis avansas bus sumokėtas vėliau. Jei dirbtų valandų skaičius yra mažesnis už avanso sumą, nepanaudota avanso dalis bus grąžinta. Visada gausite aiškias valandas ir praleistus darbus. Visada galite paprašyti savo advokato paaiškinimo. Sutartas valandinis mokestis aprašytas užduoties patvirtinime. Jei nesusitarta kitaip, nurodytos sumos yra be PVM. Taip pat galite būti skolingi tokiems mokesčiams, kaip teismo registravimo mokesčiai, antstolių mokesčiai, ištraukos, kelionės ir apgyvendinimo išlaidos bei siuntimo išlaidos. Šios vadinamosios „kišenės“ išlaidos bus apmokestintos atskirai. Tais atvejais, kurie trunka ilgiau nei vienerius metus, sutartą normą galima koreguoti kasmet, taikant indeksavimo procentą.

Mes norėtume paprašyti jūsų sumokėti advokato sąskaitą per 14 dienų nuo sąskaitos išrašymo dienos. Jei mokėjimas nėra atliktas laiku, mes turime teisę (laikinai) sustabdyti darbą. Jei negalite sumokėti sąskaitos faktūros per nustatytą laiką, praneškite mums. Jei tam yra pakankama priežastis, advokato nuožiūra gali būti imamasi papildomų susitarimų. Tai bus užfiksuota raštu.

Law & More nėra susijęs su Teisinės pagalbos valdyba. Štai kodėl Law & More nesiūlo subsidijuojamos teisinės pagalbos. Jei norite gauti subsidijuojamą teisinę pagalbą („papildymą“), rekomenduojame kreiptis į kitą advokatų kontorą.

Identifikavimo pareiga

Vykdydami advokatų kontoros ir mokesčių konsultantų, įsikūrusių Nyderlanduose, įsipareigojimus, privalome laikytis Olandijos ir Europos kovos su pinigų plovimu ir sukčiavimu įstatymų (WWFT), kurie įpareigoja mus įpareigoti gauti aiškius mūsų kliento tapatybės įrodymus, prieš galėdami suteikti paslaugas ir užmegzti sutartinius santykius. Todėl šiame kontekste gali būti reikalaujama prekybos rūmų išrašo ir (arba) kopijos ar galiojančio asmens tapatybės įrodymo patvirtinimo. Daugiau apie tai galite perskaityti svetainėje KYC įsipareigojimai.

Bendrosios verslo sąlygos

Mūsų bendrosios sąlygos taikomos mūsų paslaugoms. Šios bendrosios sąlygos ir kodymai jums bus atsiųsti kartu su perleidimo sutartimi. Jų taip pat galite rasti apsilankę Bendrosios sąlygos.

Skundų nagrinėjimo tvarka

Mes teikiame didelę reikšmę klientų pasitenkinimui. Mūsų įmonė padarys viską, kas įmanoma, kad suteiktume jums geriausias įmanomas paslaugas. Jei vis dėlto esate nepatenkinti tam tikru mūsų paslaugų aspektu, prašome kuo greičiau pranešti mums ir aptarti tai su savo advokatu. Konsultuodamiesi su jumis, bandysime išspręsti iškilusią problemą. Mes visada patvirtinsime jums šį sprendimą raštu. Jei neįmanoma kartu rasti sprendimo, mūsų biure taip pat taikoma skundų nagrinėjimo tarnyboje tvarka. Be to, apie šią procedūrą galite rasti tinklalapyje Skundų tarnyboje tvarka.

Tomas Meevisas

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

„Yara-Knoops-photo-500-567“

Yara Knoopsas

Patarėjas teisės klausimais

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene ir Amsterdame?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.