Kam reikalingi alimentai

Alimentai skirti finansinei paramai sutuoktiniui, gaunančiam mažesnes pajamas, arba kai kuriais atvejais visai negaunantiems pajamų. Pavyzdžiui, tais atvejais, kai dalyvauja vaikai, istoriškai vyras buvo maitintojas, o moteris galbūt atsisakė karjeros, kad augintų vaikus, ir po išsiskyrimo ar skyrybų bus finansiškai nepalankioje padėtyje. Daugelio valstybių įstatymai nurodo, kad išsiskyręs sutuoktinis turi teisę gyventi tą pačią gyvenimo kokybę, kokią anksčiau turėjo vedęs.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl skyrybų? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Skyrybų advokatai mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.