privačių klientų

Kaip privatus asmuo galite susisiekti su įstatymais įvairiais būdais. Law & More padeda privatiems klientams įvairiose teisės srityse. Mes turime patirties šiose srityse:

Nesvarbu, ar tai sudėtinga skyryba, leidimo gyventi, darbo sutarčių gavimas, atleidimas iš darbo ar jūsų asmens duomenų apsauga, mūsų specialistai yra jums ir ieško geriausio būdo jūsų tikslui pasiekti.

Pirmiausia mes išanalizuojame jūsų situaciją ir kartu su jumis nustatome taktiką ir kelią, kuriuo eisime. Aptariame imamus mokesčius ir dėl to sudarome aiškias sutartis. Mes labai vertiname gerą ir aiškų bendravimą su savo klientais, todėl visada greitai reaguojame ir dalyvaujame jūsų byloje. Mūsų požiūris yra asmeniškas, tiesioginis ir orientuotas į rezultatą. Trumpos, aiškios linijos tarp teisininko ir kliento yra savaime suprantamas dalykas.

Ar turite teisinių problemų ir ar jums reikalinga specialisto pagalba? Nedvejodami susisiekite su mumis. Džiaugiamės ir norime jums patarti, padėti jums derybose ir prireikus atstovauti jus teisminiame procese.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.