Privatus klientas

Kaip privatus asmuo galite susisiekti su įstatymais įvairiais būdais. Law & More padeda privatiems klientams įvairiose teisės srityse. Mes turime patirties šiose srityse:

  • asmenų ir šeimos įstatymai;
  • imigracijos įstatymas;
  • darbo teisė;
  • privatumo įstatymas.

Nesvarbu, ar tai sudėtinga skyryba, leidimo gyventi, darbo sutarčių gavimas, atleidimas iš darbo ar jūsų asmens duomenų apsauga, mūsų specialistai yra jums ir ieško geriausio būdo jūsų tikslui pasiekti.

Pirmiausia mes išanalizuojame jūsų situaciją ir kartu su jumis nustatome taktiką ir kelią, kuriuo eisime. Aptariame imamus mokesčius ir dėl to sudarome aiškias sutartis. Mes labai vertiname gerą ir aiškų bendravimą su savo klientais, todėl visada greitai reaguojame ir dalyvaujame jūsų byloje. Mūsų požiūris yra asmeniškas, tiesioginis ir orientuotas į rezultatą. Trumpos, aiškios linijos tarp teisininko ir kliento yra savaime suprantamas dalykas.

Ar turite teisinių problemų ir ar jums reikalinga specialisto pagalba? Nedvejodami susisiekite su mumis. Džiaugiamės ir norime jums patarti, padėti jums derybose ir prireikus atstovauti jus teisminiame procese.

Law & More B.V.