Kas yra beveik sutartis

Beveik sutartis yra sutartis, kurią sukuria teismas, kai tarp šalių nėra tokios oficialios sutarties, ir kyla ginčas dėl apmokėjimo už suteiktas prekes ar paslaugas. Teismai sudaro beveik sutartis, siekdami užkirsti kelią šaliai nepagrįstai praturtėti arba pasinaudoti situacija, kai ji to neverta.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl kvazi sutarties? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Sutarčių teisės teisininkas mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.