REIKIA ĮMONĖS?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Geras ir greitas bendravimas

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Įmonių teisė

Kaip verslininkas, jūs turite daug nuveikti. Tai jau prasideda nuo jūsų įmonės įsteigimo: kaip jūs susisteminsite savo įmonę ir kokia teisinė forma yra tinkama? Turi būti atsižvelgiama į dalinę nuosavybę, atsakomybę ir sprendimų priėmimą. Taip pat turi būti sudarytos tinkamos sutartys. Ar jau turite įsteigtą įmonę? Tokiu atveju taip pat neabejotinai turėsite susidoroti su įmonių teise. Juk teisiniai aspektai įmonėje visada vaidina svarbų vaidmenį. Per daugelį metų jūsų įmonėje gali daug kas pasikeisti. Pavyzdžiui, dėl aplinkybių, susijusių su jūsų įmone ar jos viduje, jūsų įmonė gali reikalauti kitokios teisinės formos. Be to, jums gali tekti spręsti ginčus tarp akcininkų ar partnerių jūsų įmonėje. Be to, reguliariai vyksta susijungimai ar įsigijimai su kitomis įmonėmis. Kokią teisinę formą pasirenkate ir kaip geriausiai sprendžiate ginčus teisiniu lygmeniu? Pavyzdžiui, ar sutartys turėtų būti nutrauktos arba sudarytos naujos?

Greitas meniu

Rubinas van Kersbergenas

Rubinas van Kersbergenas

ADVOKATAS

ruby.van.kersbergen@lwandmore.nl

Mūsų teisininkai yra pasirengę jums

Law and More

Kiekviena įmonė yra unikali. Todėl jūs gausite teisinę konsultaciją, kuri yra tiesiogiai susijusi su jūsų įmone.

Law and More

Pranešimas apie įsipareigojimų nevykdymą

Jei taip nutiktų, mes taip pat galime bylinėtis už jus. Susisiekite su mumis dėl sąlygų.

Law and More

Dėl tinkamo valymo

Sėdame su jumis, kad sukurtume strategiją.

Law and More

Akcininkų sutartis

Ar norėtumėte ne tik savo įstatuose, bet ir savo akcininkams nustatyti atskiras taisykles? Paprašykite mūsų teisinės pagalbos.

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Atsakydami į visus klausimus, susijusius su įmonių teisėmis, jūs atėjote į reikiamą vietą su įmonės teisininku iš Law & More. Prie Law & More mes suprantame, kad kaip verslininkas norite užsiimti verslumu ir plėtoti idėjas, o ne spręsti teisinius reikalus. Įmonės teisininkas iš Law & More gali rūpintis teisiniais reikalais jūsų įmonėje, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kas jums patinka: vadovauti savo verslui. Law & MoreAdvokatai yra ekspertai korporatyvinės teisės srityje ir gali suteikti jums teisines konsultacijas nuo steigimo iki jūsų įmonės likvidavimo. Mes išverčiame įstatymus į praktinius terminus, kad jūs tikrai pasinaudotumėte mūsų patarimais. Jei reikia, mūsų teisininkai mielai padės jums ir jūsų įmonei bet kokiuose procesuose. Trumpai tariant, Law & More gali jums teisiškai padėti šiais klausimais:

 • įmonės steigimas;
 • finansavimas;
 • bendradarbiavimas tarp įmonių;
 • susijungimai ir įsigijimai;
 • vesti derybas ir bylinėtis ginčuose tarp akcininkų ir (ar) partnerių.

Ar esate susijęs su įmonių teise? Prašau kontaktas Law & More, mūsų teisininkai mielai jums padės!

Ką klientai sako apie mus

Mūsų įmonių teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Žingsnis po žingsnio įmonių teisės advokato planas

Įmonių teisės advokatai adresu Law & More naudokite šį metodą:

Įdomu, kas Law & More gali padaryti tau ir tavo įmonei? Prašau susisiekti Law & More. Galite susipažinti ir pateikti klausimą mūsų teisininkams telefonu arba el. Paštu. Jei pageidaujate, jie paskirs jums susitikimą Law & More biuras.

Susitikimo biure metu mes su jumis susipažinsime toliau, aptarsime jūsų klausimo pagrindą ir galimus sprendimus jūsų įmonės teisiniais klausimais. Advokatai Law & More taip pat konkrečiai nurodykite, ką jie gali jums padaryti ir kokie gali būti jūsų tolesni veiksmai.

Kai nurodai Law & More norėdami atstovauti jūsų interesams, mūsų teisininkai sudarys paslaugų sutartį. Šioje sutartyje aprašoma tvarka, kurią jie anksčiau su jumis aptarė. Jūsų užduotį paprastai atliks advokatas, su kuriuo teko bendrauti.

Jūsų bylos nagrinėjimo būdas priklauso nuo jūsų teisinio klausimo, kuris gali būti susijęs, pavyzdžiui, su patarimų rengimu, sutarties vertinimu ar teisminio proceso vykdymu. At Law & More, mes suprantame, kad kiekvienas klientas ir jo verslas yra skirtingi. Štai kodėl mes naudojame asmeninį požiūrį. Mūsų teisininkai visada stengiasi greitai išspręsti bet kokius teisinius klausimus.

Pradedant verslą

Jei norite pradėti savo verslą, turite pasirinkti teisinę įmonės formą. Galite pasirinkti teisinę formą su juridiniu asmeniu arba be jo. Šis pasirinkimas lemia jūsų įmonės teisinę struktūrą.

Įmonių teisės teisininkas padeda nustatyti teisinę formą

Jei pasirinksite juridinę formą, turintį juridinio asmens statusą, jūsų įmonė gali savarankiškai dalyvauti teisiniuose sandoriuose, kaip ir fizinis asmuo. Tada jūsų įmonė gali sudaryti sutartis, turėti turto ir skolų ir būti atsakinga.

Juridinių asmenų, turinčių juridinio asmens statusą, pavyzdžiai:

 • uždaroji akcinė bendrovė (BV)
 • akcinė bendrovė (NV)
 • fondas
 • Sąjunga
 • kooperatyvas

BV ir NV dažnai naudojami komercinės paskirties įmonei. Jei jūsų įmonė turi labiau idealistinį tikslą, tai gali būti galimybė įsteigti fondą ir susieti su juo įmonę. BV ar NV, būtina pritraukti akcininkų. Tačiau taip pat gali būti, kad jūs pats tapsite (vieninteliu) bendrovės akcininku. Daugiau apie minėtas teisines formas taip pat galite perskaityti mūsų tinklaraštyje „Kokią teisinę formą pasirinkti savo įmonei?“.

Kai yra santykiai su akcininkais, labai svarbu, kad šie santykiai būtų tinkamai užfiksuoti. Išmintinga turėti a akcininkų sutartis parengtas tam. Law & Moreįmonių teisininkai gali padėti jums parengti ar įvertinti akcininkų sutartį.

Įmonių teisės advokatas padeda įregistruoti įmonę

Tačiau taip pat galima pasirinkti teisinę formą be juridinio asmens statuso, pavyzdžiui, tikrąją bendriją ar bendriją. Esant šioms teisinėms formoms, svarbu, kad tarp partnerių ar partnerių būtų sudaryti geri susitarimai, kurie, pavyzdžiui, yra nustatyti partnerystės sutartyje. Teisinės formos pasirinkimas turi tiesioginės įtakos tokiems klausimams kaip finansavimas ir atsakomybė. Jei pasirenkate teisinę formą be juridinio asmens statuso, jūsų įmonė negali savarankiškai dalyvauti teisiniuose sandoriuose, ir jūs, pavyzdžiui, esate atsakingi savo privačiu turtu už jūsų įmonės skolas.

Teisinių formų, neturinčių juridinio asmens statuso, pavyzdžiai:

 • individualią įmonę
 • tikroji bendrija (VOF)
 • komanditinė ūkinė bendrija (CV)
 • partnerystė

Ką šie juridiniai asmenys reiškia ir kokie yra jų privalumai bei trūkumai, galite perskaityti mūsų tinklaraštyje „Kokią teisinę formą renkuosi savo įmonei?“.

Law & Moreįmonių teisininkai gali padėti jums pasirinkti tinkamą teisinę formą. Law & Moreįmonių teisininkai kartu su jumis nustatys, kuri teisinė forma labiausiai tinka jūsų įmonei. Kai norima teisinė struktūra yra aiškiai suplanuota, įmonė turi būti įsteigta ir įregistruota Prekybos rūmuose. Law & More koordinuoja šį procesą už jus.

Sutarčių teisė įmonių teisės ribose

Kai įmonė bus įkurta ir įsteigta, galėsite pradėti vykdyti savo verslo veiklą. Tačiau pastebėsite, kad ir teisiniai aspektai čia vaidina svarbų vaidmenį. Pavyzdžiui, prieš užmezgant santykius su klientais, jūsų gali būti reikalaujama pateikti konfidencialią informaciją. Tokiu atveju patartina sudaryti neatskleidimo susitarimą. Tuomet svarbu visus susitarimus su klientais ar tiekėjais įrašyti į susitarimą. Prie to gali prisidėti bendrųjų sąlygų sudarymas. Įmonių teisės advokatai adresu Law & More gali sudaryti ir įvertinti sutartis ir bendrąsias sąlygas, kad nesusidurtumėte su netikėtumais.

Net jei viskas teisinėje srityje yra tinkamai sutvarkyta jūsų įmonėje, deja, išlieka tikimybė, kad sandorio šalis nenori bendradarbiauti arba nesilaiko jos susitarimų. Kad nesugadintumėte santykių su klientais ar tiekėjais, pirmiausia rekomenduojama rasti taikų sprendimą. A Law & More teisininkai gali jums padėti šiame procese. Tačiau, jei neįmanoma išspręsti ginčo, gali tekti imtis teisinių veiksmų. Law & More turi didelę patirtį vykdant teisines procedūras įmonių teisės srityje ir daro viską, kad pasiektų jums optimalų rezultatą.

Sutarčių srityje įmonių teisės kontekste galite kreiptis Law & More su klausimais apie:

 • Sutarčių rengimas ir vertinimas;
 • nutraukti sutartis;
 • rašytinio pranešimo apie įsipareigojimų nevykdymą, jei nesilaikoma sutarties, parengimas;
 • ginčų, kylančių dėl sutarties sudarymo, sprendimas;
 • derantis dėl sutarčių turinio.

Susijungimai ir įsigijimai

Susijungimas

Ar planuojate sujungti savo įmonę su kita įmone, pavyzdžiui, dėl to, kad norite plėsti savo įmonę? Tada yra trys būdai, kaip įmonės gali susijungti:

 • įmonės susijungimas
 • akcijų susijungimas
 • teisinis susijungimas

Kuris susijungimas tinkamiausias jūsų įmonei, priklauso nuo konkrečios situacijos. Įmonių teisės advokatas arba įmonių teisės advokatas iš Law & More gali patarti jums šiuo klausimu.

Perimti

Žinoma, taip pat gali būti, kad kita įmonė domisi jūsų įmone ir jums siūloma parduoti savo įmonę kitai įmonei. Ar teigiamai vertinate perėmimą ir svarstote galimybę perleisti verslą? Mes galime jums padėti derybose ir patarti iš anksto. Jei ne, tai gali būti priešiškas perėmimas. Mes kalbame apie priešišką perėmimą, jei bendrovė nebendradarbiauja parduodama savo akcijas, o kita bendrovė, ty įsigyjamoji, kreipiasi į pačius akcininkus. Mes žinome, kaip jūsų įmonė gali būti apsaugota nuo šios situacijos, todėl taip pat galime suteikti jums teisinę pagalbą šiuo atveju.

Deramas rūpestingumas

Be to, Law & More gali jums padėti, jei ketinate perimti įmonę. Perkant kitą įmonę kaip bendrovę, būtina atlikti deramą patikrinimą. Jūs norite gauti visą reikalingą informaciją, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą dėl susijungimo ar įsigijimo. Ar norėtumėte apie tai sužinoti daugiau? Law & MoreJūsų paslaugoms yra įmonių teisininkai.

Bendradarbiauti su kita įmone

Ar kaip įmonė ketinate bendradarbiauti su kitomis įmonėmis, kad išlaikytumėte savo pozicijas rinkoje? O gal planuojate žengti į naują rinką? Jei norite sudaryti strateginį aljansą, galime patarti dėl rizikos ir naudos. Be to, galime kartu su jumis išsiaiškinti, kokios bendradarbiavimo formos yra tinkamos. Ar norėtumėte apie tai sužinoti daugiau? Prašau kontaktas bendrovių teisės advokatai Law & More.

Dažnai užduodami klausimai

Įmonių teisė yra teisės sritis, susijusi su juridinių asmenų teise ir yra Nyderlandų privatinės teisės dalis. Įmonių teisė toliau skirstoma į juridinio asmens teisę ir bendrovių teisę. Įmonių teisė yra daug ribotesnė nei juridinių asmenų teisė ir taikoma tik šioms teisinėms formoms: uždaroms akcinėms bendrovėms (BV) ir akcinėms bendrovėms (NV). Juridinių asmenų teisė taikoma visoms teisinėms formoms, įskaitant BV ir NV Law & Moreįmonių teisininkai gali padėti jums pasirinkti tinkamą teisinę formą. Law & Moreįmonių teisininkai kartu su jumis nustatys, kuri teisinė forma labiausiai tinka jūsų įmonei. Papildomai, Law & More gali jums padėti:

 • įmonės steigimas;
 • finansavimas;
 • bendradarbiavimas tarp įmonių;
 • susijungimai ir įsigijimai;
 • vesti derybas ir bylinėtis ginčuose tarp akcininkų ir/ar partnerių;
 • sutarčių ir bendrųjų sąlygų rengimas ir vertinimas.

Ar esate verslininkas, susidūręs su teisine problema ir norėtumėte, kad ji būtų išspręsta? Tada protinga kreiptis į įmonių teisės advokatą. Bet kokia teisinė problema gali turėti didelį finansinį, materialinį ar nematerialų poveikį jūsų įmonei. At Law & Moresuprantame, kad bet kokios teisinės problemos yra per daug. Štai kodėl Law & More siūlo ne tik išsamias ir specifines teisines žinias, bet ir greitą aptarnavimą bei asmeninį požiūrį. Pavyzdžiui, mūsų teisininkai yra ekspertai įmonių teisės srityje. O kalbant apie įmones, Law & More atstovauja verslininkus įvairiuose sektoriuose, pavyzdžiui, pramonės, transporto, žemės ūkio, sveikatos priežiūros ir mažmeninės prekybos.

Ar norėtum žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven? Prašau susisiekti Law & More, mūsų teisininkai mielai jums padės. Galite susitarti dėl susitikimo:

Uždaroje akcinėje bendrovėje (BV) ir akcinėse bendrovėse (NV) didžiausią galią turi bendrovės akcininkai (AvA). Tai reiškia, kad svarbius sprendimus, bent jau įmonės viduje, dažniausiai priima akcininkai (AvA). Kaip verslininkas negalite pasinaudoti ginčais tarp įmonės akcininkų. Mes suprantame, kad Law & More. Štai kodėl trumpai paaiškiname keletą būdų, kaip spręsti ir išspręsti akcininkų ginčus:

• Tarpininkavimas. Įžengti į diskusiją su įmonės akcininkais paprastai yra pirmas žingsnis. Galbūt akcininkų nuomonių skirtumą galima išspręsti paprastu būdu, kad galėtumėte greitai atnaujinti įprastą savo įmonės veiklą. Žinoma, tai įmanoma ir vadovaujant nepriklausomam ir nešališkam tarpininkui. Tarpininkavimas dažnai yra greitesnis ir pigesnis nei ieškinio pradėjimas. Daugiau informacijos apie tarpininkavimą taip pat galite rasti mūsų puslapyje: https://lawandmore.eu/mediation/

• Teisinis ginčų sprendimas. Gali būti, kad jūsų įmonės įstatuose ar akcininkų sutartyje jau yra numatytas susitarimas akcininkų ginčų atveju. Tokiu atveju protinga įgyvendinti tokią ginčų sprendimo procedūrą. Jei įstatuose ar akcininkų sutartyje nėra ginčų sprendimo schemos, vis tiek galite vadovautis įstatymų nustatyta ginčų sprendimo schema. Čia skiriama galimybė išsiųsti ar atskirti. Abiejų variantų atveju jūs turite įtikinti teisėją įrodymais, kad reikia išsiųsti ar atleisti. Ar norėtumėte sužinoti, ką reiškia šios parinktys ir ar galite jas naudoti savo atveju? Prašau susisiekti Law & More. Mūsų teisininkai mielai jums patars.

• Apklausos procedūra. Šios procedūros tikslas, kurio laikomasi Įmonių rūmuose Amsterdam Apeliacinis teismas turi atkurti gerus santykius bendrovės viduje, taip pat ir tarp akcininkų. Įmonių skyriaus gali būti paprašyta ištirti įmonę ir pareikalauti nedelsiant imtis priemonių, pavyzdžiui, (laikinai) sustabdyti sprendimų priėmimą. Tyrimas ir jo rezultatai užfiksuoti protokole. Nustačius, kad buvo netinkamai valdoma, Įmonių skyrius turės plataus masto įgaliojimus, todėl tokiu atveju galėsite net reikalauti įmonės likvidavimo.

Ar norėtumėte sužinoti geriausią būdą išspręsti akcininkų ginčą jūsų įmonėje? Kreipkitės į įmonių teisininkus Law & More. Mūsų teisininkai mielai jums patars ir prireikus taip pat padės jūsų įmonei tarpininkauti.

Ar esate verslininkas ar privatus asmuo, susidūręs su teisine problema ir norėtumėte, kad ji būtų išspręsta? Tuomet protinga pasikviesti advokatą. Galų gale, nesvarbu, ar esate verslininkas, ar asmuo, bet koks teisinis klausimas gali turėti didelį finansinį, materialų ar nematerialų poveikį jūsų verslui ar jūsų gyvenimui. At Law & More, suprantame, kad kiekvienas teisinis klausimas yra vienas per daug. Todėl, skirtingai nei dauguma advokatų kontorų, Law & More siūlo jums ką nors papildomo. Kadangi dauguma advokatų kontorų žino tik ribotą mūsų įstatymų dalį ir reguliariai dirba darbus, Law & More siūlo jums, be išsamių ir specifinių teisinių žinių, greitą aptarnavimą ir asmenišką požiūrį. Pavyzdžiui, mūsų teisininkai yra šeimos teisės, darbo teisės, įmonių teisės, intelektinės nuosavybės, nekilnojamojo turto ir atitikties sričių ekspertai. Kalbant apie verslą, Law & More veikia įvairių pramonės šakų, transporto, žemės ūkio, sveikatos priežiūros ir mažmeninės prekybos verslininkams.

Ar norite žinoti ką? Law & More kaip advokatų kontora Eindhoven gali padaryti už jus? Tada susisiekite Law & More, mūsų teisininkai mielai jums padės. Galite susitarti

• telefonu: +31403690680  or +31203697121
• elektroniniu paštu: info@lawandmore.nl
• per Law & More: https://lawandmore.eu/appointment/

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More