Kas yra įmonių advokatas

Įmonių advokatas yra teisininkas, dirbantis įmonėje, paprastai atstovaujantis įmonėms. Įmonių advokatai gali būti sandorių teisininkai, o tai reiškia, kad jie padeda rašyti sutartis, išvengti teisminių ginčų ir kitaip dirba teisinį užkulisį. Teisminiai ginčai taip pat gali būti įmonių advokatai; šie advokatai atstovauja korporacijoms ieškiniuose, pareikšdami ieškinį asmeniui, kuris nusižengė korporacijai, arba gindami korporaciją, jei ji yra iškelta.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl įmonės advokato? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Įmonių teisės teisininkas mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.