MŪSŲ KOMANDA

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Per Law & More, Tomas užsiima bendra praktika. Jis yra biuro derybininkas ir bylintojas.

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Per Law & More „Maxim“ orientuojasi į klientų aptarnavimą iš Eurazijos rinkų Nyderlanduose Nyderlandų įmonių teisės, Olandijos komercinės teisės, tarptautinės prekybos teisės, įmonių finansų ir susijungimų bei įsigijimų srityse, sudėtingų tarptautinių projektų ir mokesčių / finansų struktūrų kūrimui ir valdymui.
Per Law & More„Ruby“ specializuojasi sutarčių, įmonių teisės ir įmonių teisinių paslaugų srityje. Ji taip pat gali būti pasamdyta kaip jūsų įmonės teisininkė.

Aylin Selamet

Advokatas

Per Law & More„Aylin“ daugiausia dirba asmens ir šeimos teisės, darbo teisės ir migracijos teisės srityse.

Sevincas Hoebenas-Azizova

Patarėjas teisės klausimais

Per Law & More, Kai reikia, „Sevinc“ palaiko komandą ir sprendžia įvairius teisinius klausimus bei (procesinių) dokumentų rengimą. Be olandų ir anglų kalbų, Sevincas taip pat kalba rusų, turkų ir azerų kalbomis.

Imaani Stegeman

Patarėjas teisės klausimais

Imaani Stegeman dirba Law & More kaip teisininkas. Ji padeda teisininkams ieškant teisinių klausimų sprendimų ir rengiant (bylinėjimosi) dokumentus.

Farisa Mohamedhoesein

Teisės praktikantas

Ketvirto kurso HBO studentė Farisa dirba teisininke Law & More nuo 2022 m. rugpjūčio mėn. Ji padeda kolegoms sprendžiant sudėtingus teisinius klausimus ir rengiant (bylinėjimosi) dokumentus.

Maksas Mendoras

Rinkodaros vadybininkas

 

Turėdamas daugybę techninių įgūdžių ir žinių apie įmonių organizavimą ir valdymą, Maxas yra žiniasklaidos ir rinkodaros vadovas Law & More.

 

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.