KLAUSIMAI APIE JŪSŲ TEISIN P POZICIJĄ?
DARYKITE ATVEJĮ DABAR!

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Geras ir greitas bendravimas

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Atvejo nuskaitymas

Ar esate privatus asmuo? Ar jums reikalinga teisinė konsultacija ir ar norėtumėte gauti aiškų supratimą apie savo teisinę padėtį? Tada jūs esate tinkamoje vietoje. Law & More siūlo teisinių konsultacijų galimybę naudojant bylų analizę. Tai yra jūsų pateikto klausimo pagrindų tyrimas. Aiškiai paaiškinama, kas jau sutvarkyta ar kas dar turi būti, kur glūdi svarbios vietos ir kokie sprendimai yra įmanomi. Kiekviena užduotis yra atskira ir jai suteikiamas tinkamas požiūris. Jums labai naudinga, jei jūsų teisinę padėtį patikrins ekspertas.

Kaip tai veikia?

Jūs pateikiate prašymą nuskaityti bylą naudodamiesi internetine paraiškos forma. Gavę prašymą susisieksime su Jumis telefonu. Po abipusio susitarimo ir pasirašę perleidimo sutartį pradėsime nuo bylų analizės. Remiantis svarbiais faktais ir teisiniais šaltiniais, bus tinkamai išanalizuota teisinė padėtis ir rizika. Atlikę analizę suformuluojame rašytinį patarimą, kuriame mūsų svarstymai suteikia įžvalgos, kaip buvo suformuotas patarimas. Čia aptariamos galimybės ir įvertinamas sėkmės lygis. Bylos skenavimo rezultatas yra 2–4 ​​puslapių ataskaita. Šis patarimas surašytas suprantama kalba, praktiškai įgyvendinamas ir tiesiogiai pritaikomas. Remdamiesi „Case Scan“ galite nustatyti, kokius veiksmus norite atlikti ir kokią riziką norite pašalinti arba kiek įmanoma apriboti.

Law & More neprivalo patenkinti užklausos dėl bylos nagrinėjimo. Kai kuriose situacijose galime atsisakyti atlikti bylų patikrinimą, pavyzdžiui, jei jie nepatenka į mūsų paslaugų sritį.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

Žingsnis po žingsnio planas: nuskaitymas per savaitę

Law and More

Priėmimo užduotis

Po inventorizacijos susisieksime su jumis telefonu. Pradime darbą nuskaitydami pagal susitarimą. Law & More neprivalo patenkinti kiekvieno prašymo dėl atvejo nuskaitymo.

Law and More

Analizuoti

Situacija bus suplanuota remiantis atitinkamais faktais ir teisiniais šaltiniais ir gausite patariamąją ataskaitą.

Law and More

Patariamasis pranešimas

Jūsų teisinė padėtis yra parengta remiantis aiškiais argumentais, pasitelkiant patariamąją ataskaitą. Šis patarimas yra praktiškas ir nedelsiant pritaikomas.

Law and More

Tolesni veiksmai

Remdamiesi nuskaitymu, galite nustatyti, kokius veiksmus norite atlikti. Taip pat galime padėti atlikti tolesnį procesą.

„Kontaktas su Law & More nuo pat pradžių buvo labai pozityvus ir labai profesionalus “

Kaina

„Case Scan“ turi fiksuotą įkainį, aiškų pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą. Jūs tiksliai žinote tokios veiklos kainą Law & More atlieka tau. Mokestis už „Case Scan“ yra 750 EUR per valandą be 21% PVM.

Atkreipkite dėmesį! Law & More nėra Teisinės pagalbos tarybos narys, tai reiškia, kad jūs neturite galimybės gauti subsidijuojamos teisinės pagalbos.

Už sudėtingesnį ar išsamesnį nuskaitymą imamas papildomas mokestis. Žinoma, tarifas bus suderintas su jumis iš anksto.

Ką klientai sako apie mus

Mūsų teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Kitas žingsnis

Džiaugiamės galėdami padėti jums pritaikyti patarimus ir padėti jums atlikti būtinus veiksmus. Žinoma, jūs neprivalote žengti tolesnio žingsnio dėl „Case Scan“. Galima tolesnė veikla, susijusi su „Case Scan“, jei norite, bus nustatyta nuosekliai.

Pagaliau

Atminkite, kad „Case Scan“ yra skirtas tik orientaciniams tikslams, iš jo negalima reikalauti jokių teisių. Mūsų paslaugoms taikomos bendrosios sąlygos.

Jei esate verslininkas ir turite teisinių problemų, mes mielai jums padėsime teikiant kitas paslaugas. Ar turite kokių nors klausimų? Prašome susisiekti su Law & More.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More