Kai pasirenkama labdaros organizacija, vienas iš pirmųjų esminių žingsnių yra tinkamos teisinės formos pasirinkimas. Nyderlandų įstatymai žino įvairius subjektus, kurie gali būti teisinė labdaros forma: Nyderlandų fondas ir Nyderlandų asociacija. Labdaros organizacijai dažniausiai pasirenkamas Olandijos fondas. Olandijos fondo bruožas yra tas, kad jis neturi narių. Iš esmės Olandijos fondas turi turėti tik vieną organą: direktorių valdybą.

FILANTROPIJOS IR LABDAROS FONDAI
PRAŠYTI TEISIN SUP PARAMĄ

Filantropijos ir labdaros fondai

Kai pasirenkama labdaros organizacija, vienas iš pirmųjų esminių žingsnių yra tinkamos teisinės formos pasirinkimas. Nyderlandų įstatymai žino įvairius subjektus, kurie gali būti teisinė labdaros forma: Nyderlandų fondas ir Nyderlandų asociacija.

Labdaros organizacijai dažniausiai pasirenkamas Olandijos fondas. Olandijos fondo bruožas yra tas, kad jis neturi narių. Iš esmės Olandijos fondas turi turėti tik vieną organą: direktorių valdybą. Nyderlandų fondas siekia konkretaus tikslo, nurodyto įstatuose. Šį tikslą galima pasiekti gaunant aukas, vykdant verslą ar kreipiantis dėl dotacijų. Be to, fondui draudžiama paskirstyti pelną steigėjams, asmenims, kurie sudaro jo organus, ir kitiems asmenims. Pastaroji grupė („kitas asmuo“) vis dėlto gali gauti išmokas, jei šios išmokos mokamos altruistiniais ar socialiniais tikslais, ty fondas yra teisinė forma, kuri yra tinkama labdarai formuoti. Fondas turi rėmėjų ar savanorių. Iš esmės šie asmenys neturi jokių balsavimo teisių. Be to, fondas gali turėti nekilnojamąjį turtą, skolintis, prisiimti įsipareigojimus ir atidaryti banko sąskaitas. Fondas taip pat gali vykdyti komercinę veiklą.

Skirtingai nuo fondo, asociacija turi narių, kurie yra suvienyti visuotiniame susirinkime. Šis visuotinis susirinkimas turi nemažų galių, nes yra atsakingas už direktorių paskyrimą ir atleidimą. Be to, įstatus gali keisti tik visuotinis susirinkimas. Asociacija negali paskirstyti pelno tarp savo narių. Kaip ir fondas, asociacija gali atlikti teisinius veiksmus, tokius kaip turto pirkimas. Tačiau pastarasis draudžiamas, jei asociacija gali būti laikoma neoficialia asociacija.

Tarp fondo ir asociacijos gali būti skirtumų tarp galimų direktorių atsakomybės.

Ka gali Law & More padaryti, kad padėčiau tau?

Law & More yra patyręs vadovaudamas ir teikdamas pagalbą olandų ir tarptautiniams labdaros fondams ar privatiems klientams, siekdamas filantropinių norų ir tikslų.

Mes patariame kurti, steigti ir registruoti Olandijos labdaros ir ne pelno fondus. Mūsų pagalba apima visus Olandijos mokesčių, teisinius, valdymo ir ginčų sprendimo aspektus.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

 Skambinkite +31 40 369 06 80

Paslaugos Law & More

Įmonių teisė

Įmonių teisininkas

Kiekviena įmonė yra unikali. Todėl gausite teisinę konsultaciją, tiesiogiai susijusią su jūsų įmone

Pranešimas apie įsipareigojimų nevykdymą

Laikinas advokatas

Reikia advokatės laikinai? Teikti pakankamą teisinę paramą dėka Law & More

Advokatas

Imigracijos advokatas

Mes sprendžiame su priėmimo, apsigyvenimo, deportacijos ir užsieniečių reikalus

Akcininkų sutartis

Verslo advokatas

Kiekvienas verslininkas turi susitvarkyti su įmonių teise. Tam gerai pasiruoškite.

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir
gali įsijausti į
kliento problema “

Nesąmoningas mentalitetas

Mums patinka kūrybingas mąstymas ir žvelgiame ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir jos sprendimo nustatytu klausimu. Dėl mūsų nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties mūsų klientai gali tikėtis asmeninės ir veiksmingos teisinės pagalbos.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu + 31 40 369 06 83 arba atsiųskite mums el. Laišką:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.