Kas yra LLC

Ribotos atsakomybės bendrovė (LLC) yra specifinė uždarosios akcinės bendrovės forma. LLC yra tam tikra verslo struktūra, kuri su savininkais elgiasi kaip su partneriais, tačiau suteikia jiems galimybę būti apmokestinamiems kaip korporacijai. Ši verslo forma leidžia lanksčiai valdyti nuosavybę ir valdyti. Kai savininkai nuspręs, kaip norėtų būti apmokestinti, tvarkomi ir organizuojami, jie viską išdėstys veiklos sutartyje. LLC daugiausia naudojama JAV.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl LLC? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Įmonių teisės teisininkas mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.