REIKIA ADMINISTRACINĖS TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Administracinis teisininkas

Administracinė teisė yra susijusi su piliečių ir įmonių teisėmis ir pareigomis vyriausybės atžvilgiu. Tačiau administracinė teisė taip pat reglamentuoja, kaip vyriausybė priima sprendimus ir ką galite padaryti, jei nesutinkate su tokiu sprendimu. Vyriausybės sprendimai yra pagrindiniai administracinės teisės klausimai. Šie sprendimai gali turėti toli siekiančių pasekmių jums. Štai kodėl svarbu nedelsiant imtis veiksmų, jei nesutinkate su vyriausybės sprendimu, kuris jums turi tam tikrų pasekmių. Pavyzdžiui: jūsų leidimas bus atšauktas arba prieš jus bus imtasi vykdymo veiksmų. Tai yra situacijos, kurioms galite prieštarauti. Žinoma, yra galimybė, kad jūsų prieštaravimas bus atmestas. Jūs taip pat turite teisę pateikti apeliacijos įstatymą ir prieštaravimo atmetimą. Tai galima padaryti pateikus apeliacinį skundą. Graikijos administraciniai teisininkai Law & More gali patarti ir palaikyti jus šiame procese.

Greitasis meniu

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

Advokatų kontora į Eindhoven ir Amsterdam

Įmonių teisininkas

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Bendrosios administracinės teisės įstatymas

Bendrosios administracinės teisės įstatymas (Awb) dažnai sudaro teisinę bazę daugelyje administracinės teisės bylų. Bendrajame administracinės teisės akte (Awb) nustatyta, kaip vyriausybė turi rengti sprendimus, skelbti politiką ir kokias sankcijas galima vykdyti.

Leidimai

Jei reikia leidimo, galite kreiptis į administracinę teisę. Tai gali būti, pavyzdžiui, leidimas aplinkai arba alkoholinių gėrimų ir svetingumo leidimas. Praktiškai dažnai atsitinka, kad prašymai išduoti leidimus yra neteisingai atmetami. Piliečiai gali prieštarauti. Šie sprendimai dėl leidimų yra teisiniai sprendimai. Priimdama sprendimus vyriausybė yra saistoma taisyklių, susijusių su sprendimų turiniu ir būdu. Išmintinga turėti teisinę pagalbą, jei prieštaraujate dėl jūsų leidimo paraiškos atmetimo. Nes šios taisyklės sudaromos remiantis teisinėmis normomis, kurios galioja administracinėje teisėje. Pasikviesdami advokatą galite būti tikri, kad prieštaravimo ir apeliacijos atveju procedūra vyks tinkamai.

Kai kuriais atvejais neįmanoma pateikti prieštaravimo. Pavyzdžiui, nagrinėjant bylą galima pateikti nuomonę pateikus sprendimo projektą. Nuomonė yra reakcija, kurią jūs, kaip suinteresuota šalis, galite nusiųsti kompetentingai institucijai atsakydami į sprendimo projektą. Priimant galutinį sprendimą, institucija gali atsižvelgti į pareikštas nuomones. Todėl prieš pateikiant savo nuomonę dėl sprendimo projekto, pravartu kreiptis į teisinę konsultaciją.

Ką klientai sako apie mus

Mūsų administraciniai teisininkai pasiruošę Jums padėti:

Office Law & More

Subsidijos

Subsidijų skyrimas reiškia, kad turite teisę gauti administracinės įstaigos finansinius išteklius tam tikrai veiklai finansuoti. Subsidijų skyrimas visada turi teisinį pagrindą. Be taisyklių nustatymo, subsidijos yra priemonė, kuria naudojasi vyriausybės. Tokiu būdu vyriausybė skatina geidžiamą elgesį. Subsidijos dažnai nustatomos atsižvelgiant į sąlygas. Vyriausybė gali patikrinti šias sąlygas ir įsitikinti, kad jos įvykdytos.

Daugelis organizacijų priklauso nuo subsidijų. Tačiau praktikoje dažnai atsitinka, kad subsidijas atsiima vyriausybė. Galite galvoti apie situaciją, kurią mažina vyriausybė. Teisinė apsauga taip pat teikiama ir dėl sprendimo panaikinimo. Prieštaraudami subsidijos panaikinimui, tam tikrais atvejais galite užtikrinti, kad jūsų teisė į subsidiją išliks. Ar abejojate, ar jūsų subsidija buvo teisėtai panaikinta, ar turite kitų klausimų dėl vyriausybės subsidijų? Tada nedvejodami kreipkitės į Law & More. Mes mielai patarsime jums klausimais, susijusiais su valstybės subsidijomis.

Administracinė teisėAdministracinė priežiūra

Jums gali tekti kreiptis į vyriausybę, kai jūsų rajone pažeidžiamos taisyklės, o vyriausybė prašo jūsų įsikišti arba, pavyzdžiui, kai vyriausybė ateina pasitikrinti, ar laikotės leidimo sąlygų ar kitų nustatytų sąlygų. Tai vadinama vyriausybės vykdymu. Vyriausybė šiam tikslui gali dislokuoti prižiūrėtojus. Prižiūrėtojai turi prieigą prie kiekvienos įmonės ir jiems leidžiama reikalauti visos reikalingos informacijos, apžiūrėti ir pasiimti administraciją su savimi. Tai nereikalauja rimto įtarimo, kad buvo pažeistos taisyklės. Jei tokiu atveju nebendradarbiaujate, esate baudžiamas.

Jei vyriausybė pareikš, kad buvo padarytas pažeidimas, jums bus suteikta galimybė reaguoti į bet kokį numatytą vykdymą. Tai gali būti, pavyzdžiui, įsakymas dėl baudos sumokėjimo, įsakymas pagal administracinę nuobaudą arba administracinė bauda. Leidimai taip pat gali būti panaikinti vykdymo tikslais.

Įsakymas dėl baudos sumokėjimo reiškia, kad vyriausybė nori jus paskatinti atlikti tam tikrą veiksmą arba susilaikyti nuo to atlikimo; tokiu atveju jūs būsite skolingi pinigų sumą, jei nebendradarbiausite. Nutartis pagal administracinę nuobaudą yra dar didesnė. Gavusi administracinį įsakymą, įsikiša vyriausybė, o vėliau iš jūsų reikalaujama įsikišimo išlaidų. Tai gali būti, pavyzdžiui, kai reikia griauti nelegalų pastatą, išvalyti aplinkosaugos pažeidimo padarinius ar uždaryti verslą neturint leidimo.

Be to, kai kuriais atvejais vyriausybė gali skirti baudą administracine teise, o ne baudžiamąja teise. To pavyzdys yra administracinė bauda. Administracinė bauda gali būti labai didelė. Jei jums paskirta administracinė bauda ir su ja nesutinkate, galite kreiptis į teismą.

Dėl tam tikro nusikaltimo vyriausybė gali nuspręsti atšaukti jūsų leidimą. Ši priemonė gali būti taikoma ne tik kaip bausmė, bet ir kaip vykdymas, siekiant užkirsti kelią tam tikram veiksmui pasikartoti.

Vyriausybės atsakomybė

Kartais vyriausybės sprendimai ar veiksmai gali padaryti žalos. Kai kuriais atvejais vyriausybė yra atsakinga už šią žalą ir jūs galite reikalauti žalos atlyginimo. Yra keletas būdų, kuriais jūs, kaip verslininkas ar privatus asmuo, galite reikalauti žalos atlyginimo iš vyriausybės.

Neteisėtas valdžios aktas

Jei vyriausybė pasielgė neteisėtai, jūs galite patraukti vyriausybę atsakomybėn už jūsų patirtą žalą. Praktiškai tai vadinama neteisėtu vyriausybės aktu. Pavyzdžiui, jei vyriausybė uždarys jūsų įmonę, o teisėjas vėliau nusprendžia, kad tam nebuvo leista įvykti. Kaip verslininkas galėtumėte reikalauti finansinių nuostolių, kuriuos patyrėte dėl vyriausybės laikino uždarymo.

Teisėtas valdžios aktas

Kai kuriais atvejais jūs taip pat galite patirti žalą, jei vyriausybė priėmė teisėtą sprendimą. Tai gali būti, pavyzdžiui, kai vyriausybė keičia zonavimo planą, kuris leis įgyvendinti tam tikrus pastatų projektus. Dėl šio pakeitimo galite prarasti pajamas iš savo verslo arba sumažinti savo namo vertę. Tokiu atveju mes kalbame apie plano žalos atlyginimą arba nuostolių atlyginimą.

Mūsų advokatai su malonumu patars jums apie galimybes gauti kompensaciją dėl vyriausybės akto.

Prieštaravimas ir apeliacijaPrieštaravimas ir apeliacija

Prieš administraciniam teismui pateikiant prieštaravimus dėl vyriausybės sprendimo, pirmiausia reikia atlikti prieštaravimo procedūrą. Tai reiškia, kad per šešias savaites turite raštu nurodyti, kad nesutinkate su sprendimu, ir priežastis, kodėl nesutinkate. Prieštaravimai turi būti pareikšti raštu. Naudoti el. Laišką galima tik tuo atveju, jei vyriausybė tai aiškiai nurodo. Prieštaravimas telefonu nelaikomas oficialiu prieštaravimu.

Pateikus pranešimą apie prieštaravimą, jums dažnai suteikiama galimybė žodžiu paaiškinti savo prieštaravimą. Jei bus įrodyta, kad jūsų teisingumas ir prieštaravimas paskelbtas pagrįstu, ginčijamas sprendimas bus panaikintas, o jį pakeis kitas sprendimas. Jei nebus įrodyta, kad esate teisus, prieštaravimas bus paskelbtas nepagrįstu.

Apeliacinį skundą dėl sprendimo prieštarauti taip pat galima paduoti teismui. Apeliacija taip pat turi būti pateikta raštu per šešias savaites. Kai kuriais atvejais tai galima padaryti ir skaitmeniniu būdu. Vėliau teismas persiunčia apeliaciją vyriausybės agentūrai su prašymu atsiųsti visus su byla susijusius dokumentus ir atsakyti į juos atsiliepime į ieškinį.

Vėliau bus numatytas posėdis. Tada teismas priims tik ginčijamą sprendimą dėl prieštaravimo. Taigi, jei teisėjas su jumis sutinka, jis panaikins tik sprendimą dėl jūsų prieštaravimo. Taigi procedūra dar nesibaigė. Vyriausybė turės priimti naują sprendimą dėl prieštaravimo.

PaslaugosAdministracinės teisės terminai

Po vyriausybės sprendimo turite šešias savaites pareikšti prieštaravimą ar apeliaciją. Jei laiku neprieštaraujate, praeis jūsų galimybė ką nors padaryti prieš sprendimą. Jei dėl sprendimo nepareiškiama prieštaravimo ar apeliacijos, jis įgyja oficialią teisinę galią. Tada laikoma, kad ji yra teisėta tiek jos sukūrimo, tiek turinio prasme. Taigi senaties terminas prieštaravimui ar apeliacijai pateikti yra šešios savaitės. Todėl turėtumėte užtikrinti, kad laiku suteiktumėte teisinę pagalbą. Jei nesutinkate su sprendimu, per 6 savaites turite pateikti pranešimą apie prieštaravimą ar apeliaciją. Ispanijos administraciniai teisininkai Law & More gali patarti šiame procese.

Paslaugos

Mes galime kreiptis į teismą visose administracinės teisės srityse. Pavyzdžiui, pagalvokite, ar savivaldybės administracijai pateikite prieštaravimą dėl įsakymo, už kurį turi būti sumokėta bauda, ​​paskyrimo arba bylinėjimosi teisme dėl aplinkosaugos leidimo neišdavimo pastatui pertvarkyti. Patariama praktika yra svarbi mūsų darbo dalis. Daugeliu atvejų gavę teisingą patarimą galite užkirsti kelią vyriausybei.

Be kita ko, mes galime patarti ir padėti jums:

  • kreiptis dėl subsidijų;
  • išmoka, kuri buvo sustabdyta, ir šios išmokos susigrąžinimas;
  • administracinės nuobaudos skyrimas;
  • Jūsų prašymo išduoti aplinkosaugos leidimą atmetimą;
  • paduodant prieštaravimą dėl leidimų panaikinimo.

Administracinės teisės procesas dažnai yra tikras advokato darbas, nors advokato pagalba nėra privaloma. Ar nesutinkate su vyriausybės sprendimu, kuris jums turi toli siekiančių pasekmių? Tada susisiekite su Law & More tiesiogiai. Mes galime jums padėti!

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More