Ribotos skyrybos

Ribotos skyrybos taip pat vadinamos gyvenimu skyrium. Tačiau išsiskyrimas yra speciali teisinė procedūra, leidžianti sutuoktiniams gyventi atskirai, tačiau tuo pat metu likti teisėtai susituokusiems. Šia prasme ši procedūra tenkina sutuoktinių, kurie dėl savo religinių ar filosofinių įsitikinimų nenori ieškoti skyrybų, poreikius.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl skyrybų? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Skyrybų advokatai mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.