AR REIKIA CIVILINIO TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Geras ir greitas bendravimas

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Civilinė teisė

Civilinė teisė yra skėtinis terminas visoms teisės sritims, kuriose kyla konfliktas tarp piliečių, tarp piliečių ir įmonių bei tarp įmonių. Civilinė teisė taip pat žinoma kaip civilinė teisė. Civilinę teisę savo ruožtu galima suskirstyti į daugybę skirtingų teisės sričių. Pavyzdžiui, nuosavybės teisė, darbo įstatymas ir šeimos teisė.

Prekių teisė

Nuosavybės teisė reglamentuoja klausimus, susijusius su asmens turtu. Iš tikrųjų nuosavybės teisė yra nuosavybės teisės dalis. Nuosavybės teisė sprendžia klausimus, susijusius su prekių nuosavybe ir kontrole. Nuosavybė reiškia visus daiktus ir nuosavybės teises. Turėdami nuosavybės teises galite galvoti apie banko sąskaitą. Kita vertus, prekės yra visi daiktai, kuriuos žmogus gali liesti. Kalbant apie daiktus, tada skiriamas kilnojamasis ir nekilnojamasis turtas. Nekilnojamasis turtas yra žemė, pastatai ir darbai, susiję su žeme. Visa kita priklauso kilnojamojo turto kategorijai, pavyzdžiui, automobilis.

Ar turite ginčų dėl to, kam priklauso žemės sklypas? Ar norite nustatyti hipotekos įkeitimo teisę? Arba norite sužinoti, kada legaliai turite automobilį? Mūsų teisininkai mielai jums padės, kai kils klausimų dėl nuosavybės teisės

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

Advokatų kontora į Eindhoven ir Amsterdam

Įmonių teisininkas

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Užimtumo įstatymai

Užimtumo įstatymai yra didžiulė teisės sritis. Teisės ir pareigos reglamentuojamos darbo sutartyse, darbo reglamentuose, kolektyvinėse sutartyse, įstatymuose ir teismų praktikoje. Be to, darbo teisės klausimai gali turėti didelių pasekmių darbdaviams, darbuotojams ar net abiem. Todėl svarbu kreiptis pagalbos į specializuotą ir patyrusį darbo teisininką. Juk iš anksto suteiktos geros teisinės konsultacijos gali būti lemiamos ateičiai. Deja, konfliktų ne visada pavyksta išvengti, pavyzdžiui, atleidimo, reorganizavimo ar nedarbingumo atveju. Tokia situacija yra labai nemaloni ir emocinga bei gali labai pakenkti darbdavio ir darbuotojo darbiniams santykiams. Jei kenčiate dėl darbo konflikto, Law & More mielai padės jums imtis tinkamų veiksmų. Kartu ieškosime ir rasime tinkamą sprendimą. Darbo teisininkai adresu Law & More yra ekspertai ir yra susipažinę su galiojančiais teisės aktais ir teismų praktika.

Ką klientai sako apie mus

Mūsų civiliniai teisininkai pasiruošę Jums padėti:

Office Law & More

Šeimos teisė

Šeimos teisė sprendžia viską, kas vyksta ar turi įvykti jūsų šeimoje. Dažniausia teisinė problema šeimos teisės praktikoje yra skyrybos. Be skyrybų, taip pat galite galvoti apie vaiko pripažinimą, tėvystės atsisakymą, vaikų globos gavimą arba, pavyzdžiui, įvaikinimo procesą. Tai visi klausimai, kuriuos reikia tinkamai sutvarkyti, kad vėliau nekiltų problemų. Ieškote advokatų kontoros, kurios specializacija yra šeimos teisė? Tada jūs atėjote į reikiamą vietą. Law & More siūlo jums teisinę pagalbą šeimos teisės srityje. Mūsų šeimos teisės teisininkai yra jūsų paslaugoms ir teikia asmenines konsultacijas.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More