Anuliuojamas

Kai santuoka anuliuojama, tai reiškia, kad sąjunga yra paskelbta negaliojančia ir negaliojančia. Iš esmės laikoma, kad santuoka niekada nebuvo. Tai skiriasi nuo skyrybų tuo, kad skyrybos žymi galiojančios sąjungos pabaigą, tačiau santuoka vis tiek pripažįstama egzistavusia. Skirtingai nei skyrybos ir mirtis, santuokos pripažinimas negaliojančia lemia tai, kad įstatymų akyse santuokos nėra, o tai gali turėti įtakos turto dalyboms ir vaikų globai.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl skyrybų? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Skyrybų advokatai mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.