Bendrosios sąlygos

1. Law & More B.V., įsteigta adresu Eindhoven, Nyderlandai (toliau – „Law & More”) Yra ribotos atsakomybės bendrovė, įsteigta pagal Nyderlandų įstatymus, siekdama verstis advokato profesija.

2. Šios bendrosios sąlygos taikomos visoms kliento užduotims, nebent prieš susitariant dėl ​​pavedimo raštu susitarta kitaip. Aiškiai atmetamas kliento naudojamų bendrųjų pirkimo sąlygų ar kitų bendrųjų sąlygų taikymas.

3. Visas kliento užduotis priims ir vykdys išimtinai Law & More. Nyderlandų civilinio kodekso 7 straipsnio 407 straipsnio 2 dalies taikymas aiškiai atmetamas.

4. Law & More vykdo užduotis pagal Nyderlandų advokatūros elgesio taisykles ir, laikydamasis šių taisyklių, įsipareigoja neatskleisti jokios kliento pateiktos informacijos, susijusios su užduotimi.

5. Jei ryšium su paskirtomis užduotimis Law & More turi būti įtrauktos trečiosios šalys, Law & More iš anksto pasikonsultuos su klientu. Law & More neatsako už bet kokių šių trečiųjų šalių trūkumus ir turi teisę be išankstinių rašytinių konsultacijų ir kliento vardu sutikti su galimu trečiųjų šalių, atsakingų už Law & More.

6. Bet kokia atsakomybė apsiriboja ta suma, kuri tokiu atveju bus išmokėta pagal profesinės civilinės atsakomybės draudimą Law & More, padidintas išskaitytu perviršiu pagal šį draudimą. Kai dėl kokios nors priežasties pagal profesinės atsakomybės draudimą nemokama, bet kokia atsakomybė yra ne didesnė kaip 5,000.00 XNUMX EUR. Pagal užklausą, Law & More gali pateikti informaciją apie profesinės atsakomybės draudimą (draudimą), kaip jis apsidraudė Law & More. Klientas atlygina Law & More ir sulaiko Law & More nekenksmingas trečiųjų asmenų reikalavimams, susijusiems su perleidimu.

7. Už užduoties vykdymą klientas yra skolingas Law & More mokestis (su PVM). Mokestis apskaičiuojamas pagal dirbtų valandų skaičių, padaugintą iš galiojančio valandinio tarifo. Law & More pasilieka teisę periodiškai koreguoti savo valandinius įkainius.

8. Prieštaravimai dėl sąskaitos faktūros sumos turi būti motyvuoti raštu ir pateikti Law & More per 30 dienų nuo sąskaitos faktūros išrašymo dienos, jei to nepadarys, sąskaita bus priimta galutinai ir be protesto.

9. Law & More taikomas Nyderlandų kovos su pinigų plovimu ir kovos su terorizmu įstatymas (Wwft). Jei užduotis patenka į Wwft taikymo sritį, Law & More atliks kliento patikrinimą. Jei įvyksta (numatomas) neįprastas sandoris Wwft kontekste, tada Law & More privalo pranešti apie tai Nyderlandų finansinės žvalgybos skyriui. Tokios ataskaitos neatskleidžiamos klientui.

10. Nyderlandų teisė taikoma santykiams tarp Law & More ir klientas.

11. Ginčo atveju jurisdikciją turės Oost-Brabant Nyderlandų teismas, suprasdamas, kad Law & More išlieka teisė pateikti ginčus teismui, kuris turėtų jurisdikciją, jei šis forumas nebūtų buvęs pasirinktas.

12. Bet kuri kliento teisė pareikšti pretenzijas Law & More, bet kuriuo atveju netenka galios per vienerius metus nuo tos dienos, kai klientas sužinojo arba pagrįstai galėjo sužinoti apie šių teisių egzistavimą.

13. Sąskaitos faktūros Law & More bus išsiųstas klientui el. paštu arba paprastu paštu, o apmokėjimas turi būti atliktas per 14 dienų nuo sąskaitos faktūros išrašymo datos, jei klientas neįvykdo teisinių įsipareigojimų ir privalo mokėti 1% delspinigių per mėnesį be jokio oficialaus pranešimo . Už darbą, kurį atliko Law & More, tarpiniai mokėjimai gali būti išrašomi bet kuriuo metu. Law & More turi teisę reikalauti sumokėti avansą. Jei klientas laiku nesumoka sąskaitoje faktūroje nurodytų sumų, Law & More turi teisę nedelsdama sustabdyti savo darbą, neprivalėdama atlyginti dėl to patirtos žalos.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More