BENDROS SĄLYGOS

1. Law & More B.V., įsteigta adresu Eindhoven, Nyderlandai (toliau – „Law & More”) Yra ribotos atsakomybės bendrovė, įsteigta pagal Nyderlandų įstatymus, siekdama verstis advokato profesija.

2. Šios bendrosios sąlygos taikomos visoms kliento užduotims, nebent prieš susitariant dėl ​​pavedimo raštu susitarta kitaip. Aiškiai atmetamas kliento naudojamų bendrųjų pirkimo sąlygų ar kitų bendrųjų sąlygų taikymas.

3. Visas kliento užduotis priims ir vykdys išimtinai Law & More. Nyderlandų civilinio kodekso 7 straipsnio 407 straipsnio 2 dalies taikymas aiškiai atmetamas.

4. Law & More vykdo užduotis pagal Nyderlandų advokatūros elgesio taisykles ir, laikydamasis šių taisyklių, įsipareigoja neatskleisti jokios kliento pateiktos informacijos, susijusios su užduotimi.

5. Jei ryšium su paskirtomis užduotimis Law & More turi būti įtrauktos trečiosios šalys, Law & More iš anksto pasikonsultuos su klientu. Law & More neatsako už bet kokių šių trečiųjų šalių trūkumus ir turi teisę be išankstinių rašytinių konsultacijų ir kliento vardu sutikti su galimu trečiųjų šalių, atsakingų už Law & More.

6. Bet kokia atsakomybė apsiriboja ta suma, kuri tokiu atveju bus išmokėta pagal profesinės civilinės atsakomybės draudimą Law & More, padidintas išskaitytu perviršiu pagal šį draudimą. Kai dėl kokios nors priežasties pagal profesinės atsakomybės draudimą nemokama, bet kokia atsakomybė yra ne didesnė kaip 5,000.00 XNUMX EUR. Pagal užklausą, Law & More gali pateikti informaciją apie profesinės atsakomybės draudimą (draudimą), kaip jis apsidraudė Law & More. Klientas atlygina Law & More ir sulaiko Law & More nekenksmingas trečiųjų asmenų reikalavimams, susijusiems su perleidimu.

7. Už užduoties vykdymą klientas yra skolingas Law & More mokestis (su PVM). Mokestis apskaičiuojamas pagal dirbtų valandų skaičių, padaugintą iš galiojančio valandinio tarifo. Law & More pasilieka teisę periodiškai koreguoti savo valandinius įkainius.

8. Prieštaravimai dėl sąskaitos faktūros sumos turi būti motyvuoti raštu ir pateikti Law & More per 30 dienų nuo sąskaitos faktūros išrašymo dienos, jei to nepadarys, sąskaita bus priimta galutinai ir be protesto.

9. Law & More taikomas Nyderlandų kovos su pinigų plovimu ir kovos su terorizmu įstatymas (Wwft). Jei užduotis patenka į Wwft taikymo sritį, Law & More atliks kliento patikrinimą. Jei įvyksta (numatomas) neįprastas sandoris Wwft kontekste, tada Law & More privalo pranešti apie tai Nyderlandų finansinės žvalgybos skyriui. Tokios ataskaitos neatskleidžiamos klientui.

10. Nyderlandų teisė taikoma santykiams tarp Law & More ir klientas.

11. Ginčo atveju jurisdikciją turės Oost-Brabant Nyderlandų teismas, suprasdamas, kad Law & More išlieka teisė pateikti ginčus teismui, kuris turėtų jurisdikciją, jei šis forumas nebūtų buvęs pasirinktas.

12. Bet kuri kliento teisė pareikšti pretenzijas Law & More, bet kuriuo atveju netenka galios per vienerius metus nuo tos dienos, kai klientas sužinojo arba pagrįstai galėjo sužinoti apie šių teisių egzistavimą.

13. Sąskaitos faktūros Law & More bus išsiųstas klientui el. paštu arba paprastu paštu, o apmokėjimas turi būti atliktas per 14 dienų nuo sąskaitos faktūros išrašymo datos, jei klientas neįvykdo teisinių įsipareigojimų ir privalo mokėti 1% delspinigių per mėnesį be jokio oficialaus pranešimo . Už darbą, kurį atliko Law & More, tarpiniai mokėjimai gali būti išrašomi bet kuriuo metu. Law & More turi teisę reikalauti sumokėti avansą. Jei klientas laiku nesumoka sąskaitoje faktūroje nurodytų sumų, Law & More turi teisę nedelsdama sustabdyti savo darbą, neprivalėdama atlyginti dėl to patirtos žalos.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.