Vaiko globa po skyrybų

Vaiko globa apima ir tėvų pareigą, ir teisę auginti nepilnamečius vaikus ir rūpintis jais. Tai susiję su nepilnamečio vaiko fizine gerove, saugumu ir vystymusi. Kai tėvai, įgyvendinantys bendrą tėvų valdžią, nusprendžia kreiptis dėl santuokos nutraukimo, tėvai iš esmės ir toliau kartu vykdo tėvų valdžią.

Galimos išimtys: teismas gali nuspręsti, kad vienas iš tėvų turi visišką tėvų valdžią. Tačiau priimant šį sprendimą svarbiausia yra vaiko interesai. Tai yra tas atvejis, kai yra nepriimtina rizika, kad vaikas bus įstrigęs ar pasiklydęs tarp tėvų (ir greičiausiai ta situacija per trumpą laiką nepakankamai pagerės), arba kai globos pakeitimas yra būtinas siekiant geriausių interesų. vaiko.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl skyrybų? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Skyrybų advokatai mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.