Slapukų pranešimas

Kas yra slapukai?

Slapukas yra paprastas, mažas tekstinis failas, kuris dedamas į jūsų kompiuterį, telefoną ar planšetinį kompiuterį, kai lankotės Law & More. Slapukai yra pridedami prie puslapių Law & More interneto svetainėse. Joje saugomą informaciją galima nusiųsti atgal į serverius vėliau apsilankius svetainėje. Tai leidžia svetainei atpažinti jus tokią, kokia ji buvo kito apsilankymo metu. Svarbiausia slapuko funkcija yra atskirti vieną lankytoją nuo kito. Todėl slapukai dažnai naudojami svetainėse, kuriose jūs turite prisijungti. Pavyzdžiui, slapukas užtikrina, kad jūs ir toliau prisijungiate naudodamiesi svetaine. Bet kuriuo metu galite atsisakyti slapukų naudojimo, nors tai gali apriboti svetainės funkcionalumą ir lengvą naudojimąsi ja.

Funkciniai slapukai

Law & More naudoja funkcinius slapukus. Tai yra slapukai, kuriuos įdeda ir įtraukia pati svetainė. Funkciniai slapukai reikalingi norint įsitikinti, ar svetainė tinkamai veikia. Šie slapukai pateikiami įprastai ir nebus ištrinti, jei nuspręsite nepriimti slapukų. Funkciniai slapukai nekaupia asmens duomenų ir juose nėra informacijos, pagal kurią jus galima būtų atsekti. Funkciniai slapukai, pavyzdžiui, naudojami norint patalpinti geografinį žemėlapį iš „Google Maps“ svetainėje. Ši informacija kiek įmanoma anoniminuojama. Be to, Law & More nurodė, kad mes nebendriname informacijos su „Google“ ir kad „Google“ gali nenaudoti duomenų, kuriuos jie gauna per svetainę, savo tikslams.

"Google Analytics"

Law & More naudoja slapukus iš „Google Analytics“, kad galėtų stebėti vartotojų elgseną ir bendrąsias tendencijas bei gauti ataskaitas. Šio proceso metu tinklalapio lankytojų asmeniniai duomenys yra tvarkomi naudojant analitinius slapukus. Įgalinami analitiniai slapukai Law & More išmatuoti srautą svetainėje. Ši statistika tai užtikrina Law & More supranta, kaip dažnai naudojama svetainė, kokios informacijos lankytojai ieško ir kurie svetainės puslapiai yra žiūrimi dažniausiai. Kaip rezultatas, Law & More žino, kurios svetainės dalys yra populiarios ir kurias funkcijas reikia tobulinti. Analizuojamas srautas tinklalapyje, siekiant patobulinti svetainę ir padaryti tinklalapio lankytojams teikiamą patirtį kuo malonesnę. Surinkta statistika nėra atsekama asmenų ir yra kiek įmanoma anoniminė. Naudodamiesi Law & More svetainėse, jūs sutinkate, kad „Google“ tvarkytų jūsų asmeninius duomenis aukščiau aprašytu būdu ir tikslais. „Google“ gali pateikti šią informaciją trečiosioms šalims, jei „Google“ yra teisiškai įpareigota tai padaryti arba tiek, kiek trečiosios šalys tvarko informaciją „Google“ vardu.

Slapukai socialinei medijai integruoti

Law & More taip pat naudoja slapukus, kad įgalintų socialinės žiniasklaidos integraciją. Svetainėje yra nuorodos į socialinius tinklus „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir „LinkedIn“. Šios nuorodos suteikia galimybę dalytis ar reklamuoti tų tinklų puslapius. Šias nuorodas realizuoti reikalingą kodą pateikia patys „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir „LinkedIn“. Be kitų, šie kodai suteikia slapuką. Tai leidžia socialiniuose tinkluose jus atpažinti, kai esate prisijungę prie to socialinio tinklo. Be to, renkama informacija apie jūsų bendrinamus puslapius. Law & More neturi įtakos toms trečiosioms šalims pateikiant ir naudojant slapukus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie socialinės žiniasklaidos tinklų surinktus duomenis, Law & More nurodo „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir „LinkedIn“ privatumo patvirtinimus.

Slapukų ištrynimas

Jei nenori Law & More Jei norite saugoti slapukus svetainėje, naršyklės nustatymuose galite išjungti slapukų priėmimą. Tai užtikrina, kad slapukai nebebus saugomi. Tačiau be slapukų kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti tinkamai arba iš viso neveikti. Kadangi slapukai saugomi jūsų asmeniniame kompiuteryje, juos ištrinti galite tik jūs patys. Norėdami tai padaryti, turite susipažinti su savo naršyklės vadovu.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More