Pilietinės skyrybos

Civilinės skyrybos taip pat žinomos kaip bendradarbiavimo skyrybos, tai reiškia skyrybas, kurios laikosi bendradarbiavimo įstatymų. Civilinių ar bendradarbiavimo skyrybų metu abi pusės pasilieka patarėją, kuris pasirenka bendradarbiavimo stilių ir kartu stengiasi išspręsti problemas arba bent kiek įmanoma sumažinti ginčo mastą ir mastą. Konsultantai ir jų klientai siekia pasiekti sutarimą ir priimti kuo daugiau sprendimų ne teismo tvarka.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl skyrybų? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Skyrybų advokatai mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.