AR REIKIA ŠEIMOS TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Šeimos teisininkas

Kartais gali tekti spręsti teisinius klausimus šeimos teisės srityje. Šeimos teisės praktikoje labiausiai paplitęs teisinis klausimas yra skyrybos.

Greitasis meniu

Daugiau informacijos apie skyrybų procesą ir mūsų skyrybų advokatus galite rasti skyrybų puslapyje. Be skyrybų, jūs taip pat galite galvoti apie, pavyzdžiui, savo vaiko pripažinimą, tėvystės paneigimą, vaikų globos įgijimą ar įvaikinimo procesą. Tai yra klausimai, kuriuos reikia tinkamai sureguliuoti, kad vėliau negalėtumėte susidurti su problemomis. Ar jūs ieškote advokatų kontoros, kurios specializacija yra šeimos teisė? Tada jūs suradote tinkamą vietą. Law & More siūlo jums teisinę pagalbą šeimos teisės srityje. Mūsų šeimos teisės advokatai teikia jums asmenines konsultacijas.

Be klausimų, susijusių su pripažinimu, globa, tėvystės atėmimu ir įvaikinimu, mūsų šeimos teisės advokatai taip pat gali padėti jums atlikti procedūras, susijusias su jūsų vaikų globa ir priežiūra. Jei jums reikia spręsti vieną ar kelis iš šių klausimų, pravartu kreiptis į šeimos teisės advokatą, kuris jums padės teisiniu būdu.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

ADVOKATAS

aylin.selamet@lwandmore.nl

Jums reikalingas šeimos advokatas?

Parama vaikams

Kiekvienas verslas yra unikalus. Štai kodėl gausite teisines konsultacijas, kurios yra tiesiogiai susijusios su jūsų verslu.

Mes turime asmeninį požiūrį ir kartu su jumis ieškome tinkamo sprendimo.

Sėdame su jumis, kad sukurtume strategiją.

Gyvenk atskirai

Gyvenk atskirai

Mūsų įmonių teisininkai gali įvertinti sutartis ir patarti dėl jų.

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Patvirtinimas

Pripažinimas sukuria šeimos teisės santykius tarp asmens, kuris pripažįsta vaiką, ir vaiko. Tuomet vyrą galima vadinti tėvu, žmoną motina. Asmuo, kuris pripažįsta vaiką, neprivalo būti biologinis vaiko tėvas ar motina. Galite pripažinti savo vaiką prieš gimdymą, deklaracijoje apie jo gimimą ar vėliau.

Ką klientai sako apie mus

Mūsų šeimos teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Vaiko pripažinimo sąlygos

Jei norite pripažinti vaiką, turite įvykdyti keletą sąlygų. Pavyzdžiui, jūs turite būti 16 metų ar vyresnis, kad pripažintumėte vaiką. Tačiau yra ir daugiau sąlygų. Jums reikia motinos leidimo. Nebent vaikas yra vyresnis nei 16 metų. Kai vaikas yra 12 metų ar vyresnis, jums taip pat reikia raštiško vaiko leidimo. Be to, jūs negalite pripažinti vaiko, jei jums neleidžiama tuoktis su motina. Pavyzdžiui, todėl, kad esate motinos kraujo giminaitė. Be to, vaikas, kurį norite pripažinti, gali dar neturėti dviejų teisėtų tėvų. Ar esate globojamas? Tokiu atveju jums pirmiausia reikės apygardos teismo leidimo.

Vaiko pripažinimas nėštumo metu

Tai reiškia negimusio kūdikio pripažinimą. Galite pripažinti vaiką bet kurioje Nyderlandų savivaldybėje. Jei (būsimoji) motina neatvyksta su jumis, ji turi duoti rašytinį sutikimą patvirtinti. Ar jūsų partnerė nėščia su dvyniais? Tuomet pripažinimas galioja abiems vaikams, kurių tuo metu jūsų partnerė yra nėščia.

Vaiko pripažinimas per gimimo deklaraciją

Jūs taip pat galite pripažinti savo vaiką, jei pranešiate apie gimimą. Apie gimimą turite pranešti savivaldybei, kurioje vaikas gimė. Jei motina neatvyksta su jumis, ji turi duoti rašytinį sutikimą patvirtinti.

šeimos teisininko pripažinimo įvaizdis (1)Vaiko pripažinimas vėliau

Taip pat kartais nutinka, kad vaikai nepripažįstami, kol jie nėra daug vyresni ar net sulaukę tokio amžiaus. Tada pripažinimas galimas kiekvienoje Nyderlandų savivaldybėje. Nuo 12 metų jums reikės raštiško vaiko ir motinos leidimo. Jei vaikui jau yra 16 metų, jums reikia tik vaiko leidimo.

Vardo pasirinkimas pripažįstant vaiką

Svarbus aspektas, pripažįstant jūsų vaiką, yra vardo pasirinkimas. Jei patvirtinimo metu norite pasirinkti savo vaiko pavardę, jūs ir jūsų partneris turite kartu vykti į savivaldybę. Jei vaikui pripažinimo metu yra vyresni nei 16 metų, vaikas pasirenka, kurią pavardę jis norės turėti.

Pripažinimo pasekmės

Jei jūs pripažįstate vaiką, jūs tampate teisėtu vaiko tėvu. Tada turėsite keletą teisių ir pareigų. Norėdami tapti teisiniu vaiko atstovu, turite kreiptis ir į tėvų valdžią. Vaiko pripažinimas reiškia:

 • Tarp vaiką pripažįstančio asmens ir vaiko sukuriamas teisinis ryšys.
 • Jūs turite prievolę išlaikyti vaiką iki jam sukaks 21 metai.
 • Jūs ir vaikas tampate vienas kito teisėtais įpėdiniais.
 • Vaiko pavardę pasirenkate kartu su motina patvirtinimo metu.
 • Vaikas gali įgyti jūsų pilietybę. Tai priklauso nuo šalies, kurios pilietybę turite, įstatymų.

Ar norėtumėte pripažinti savo vaiką ir ar vis dar turite klausimų apie pripažinimo procedūrą? Nedvejodami kreipkitės į patyrusius šeimos teisės teisininkus.

Tėvystės paneigimas

Kai vaiko motina yra ištekėjusi, jos vyras tampa vaiko tėvu. Tai taip pat taikoma registruotoms partnerystėms. Galima paneigti tėvystę. Pavyzdžiui, todėl, kad sutuoktinis nėra biologinis vaiko tėvas. Tėvas, motina ar pats vaikas gali prašyti atsisakyti tėvystės. Neigimas turi pasekmę, kad įstatymai nelaiko teisėtu tėvu tėvo. Tai taikoma atgaline data. Įstatymas apsimeta, kad teisėto tėvo tėvystė niekada neegzistavo. Pavyzdžiui, tai turi pasekmių tam, kas yra jų įpėdinis.

Tačiau tėvystės atsisakyti neįmanoma (arba nebegalima) trimis atvejais:

 • Jei teisėtas tėvas yra ir biologinis vaiko tėvas;
 • Jei teisėtas tėvas sutiko su veiksmu, kuriuo jo žmona pastojo;
 • Jei teisėtas tėvas jau prieš santuoką žinojo, kad jo būsima žmona nėščia.
 • Išimtis daromi du paskutiniai atvejai, kai motina nebuvo sąžininga dėl vaiko biologinio tėvo.

Tėvystės paneigimas išlieka svarbiu sprendimu. Šeimos advokatai Law & More esate pasirengę patarti jums geriausiu įmanomu būdu prieš priimdami šį svarbų sprendimą.

šeimos-teisininko-globos įvaizdis (1)Globa

Nepilnamečiam vaikui neleidžiama savarankiškai priimti kai kurių sprendimų. Štai kodėl vaikas yra vieno ar abiejų tėvų prižiūrimas. Dažnai tėvai automatiškai gauna globą savo vaikams, tačiau kartais jūs turite kreiptis dėl globos teismo tvarka arba prašymo forma.

Jei turite vaiko globą:

 • Jūs esate atsakingas už vaiko priežiūrą ir auginimą.
 • Beveik visada turite išlaikymo prievolę, o tai reiškia, kad turite apmokėti priežiūros ir mokymosi išlaidas (iki 18 metų) ir pragyvenimo bei studijų išlaidas (nuo 18 iki 21 metų).
 • Jūs tvarkote vaiko pinigus ir daiktus;
 • Jūs esate jo teisinis atstovas.

Vaiko globa gali būti paskirta dviem būdais. Kai globojama vienam asmeniui, mes kalbame apie globą viena galva, o kai globą turi du žmonės, tai yra bendra globa. Globoti gali ne daugiau kaip du žmonės. Todėl negalite kreiptis dėl tėvų valdžios, jei du žmonės jau globoja vaiką.

Kada jums suteikiama vaiko globa?

Ar esate vedęs ar turite registruotą partnerystę? Tada abu tėvai turės bendrą vaiko globą. Jei taip nėra, globa automatiškai bus suteikta tik motinai. Ar tuokiasi kaip tėvai po savo vaiko gimimo? O gal sudarote registruotą partnerystę? Tokiu atveju jūs taip pat gausite automatinę tėvų valdžią. Sąlyga yra ta, kad jūs pripažinote vaiką tėvu. Norėdami gauti tėvų valdžią, jūs negalite būti jaunesnis nei 18 metų, būti globojamas ar turėti psichikos sutrikimų. Nepilnametė 16 ar 17 metų motina gali kreiptis į teismą dėl amžiaus nustatymo, kad būtų nustatyta vaiko globa. Jei nė vienas iš tėvų neturi globos, teisėjas paskiria globėją.

Bendra globa skyrybų atveju

Skyrybų prielaida yra ta, kad abu tėvai turi bendrą globą. Kai kuriais atvejais teismas gali nukrypti nuo šios taisyklės, jei tai atitinka vaikų interesus.

Ar norite globoti savo vaiką ar turite kitų klausimų, susijusių su tėvų valdžia? Tada susisiekite su vienu iš mūsų patyrusių šeimos teisininkų. Mes džiaugiamės galvodami kartu su jumis ir padėdami jums dėl tėvų valdžios taikymo!

Įvaikinimas

Visi norintys įvaikinti vaiką iš Nyderlandų ar užsienio turi atitikti tam tikras sąlygas. Pavyzdžiui, jūs turite būti bent 18 metų vyresnis už vaiką, kurį norite įvaikinti. Vaiko įvaikinimo iš Nyderlandų sąlygos skiriasi nuo sąlygų įvaikinti vaiką iš užsienio. Pavyzdžiui, įvaikinimas Nyderlanduose reikalauja, kad įvaikinimas atitiktų vaiko interesus. Be to, vaikas turi būti nepilnametis. Jei vaikas, kurį norite įvaikinti, yra 12 metų ar vyresnis, įvaikinti reikia jo sutikimo. Be to, svarbi vaiko įvaikinimo iš Nyderlandų sąlyga yra tai, kad jūs prižiūrėjote ir auginote vaiką bent vienerius metus. Pavyzdžiui, kaip globėjas, globėjas ar patėvis.

Įvaikinant vaiką iš užsienio svarbu, kad dar nesulaukėte 42 metų amžiaus. Esant ypatingoms aplinkybėms, galima padaryti išimtį. Be to, įvaikinant vaiką iš užsienio taikomos šios sąlygos:

 • Jūs ir jūsų partneris turite duoti leidimą patikrinti teisminės dokumentacijos sistemą (JDS).
  Amžiaus skirtumas tarp vyriausio įtėvio ir vaiko negali būti didesnis kaip 40 metų. Esant ypatingoms aplinkybėms, taip pat gali būti daroma išimtis.
 • Jūsų sveikata gali būti ne kliūtis įsivaikinti. Turite atlikti medicininę apžiūrą.
 • Jūs turite gyventi Nyderlanduose.
 • Nuo to laiko, kai užsienietis vaikas išvyksta į Nyderlandus, jūs privalote padengti vaiko priežiūros ir auginimo išlaidas.

Šalis, kurioje yra įvaikintas vaikas, taip pat gali nustatyti įvaikinimo sąlygas. Pavyzdžiui, apie jūsų sveikatą, amžių ar pajamas. Iš esmės vyras ir moteris gali įvaikinti vaiką iš užsienio tik tuo atveju, jei jie yra vedę.

Ar norite įvaikinti vaiką iš Olandijos ar užsienio? Jei taip, gerai informuokite apie procedūrą ir konkrečias jūsų situacijai taikomas sąlygas. Šeimos teisės advokatai Law & More esate pasirengę patarti ir padėti jums šiame procese.

familierechtadvocaten-uithuisplaatsing-image (1)Išstūmimas iš darbo

Perkėlimas yra labai drastiška priemonė. Jis gali būti naudojamas, kai jūsų vaiko apsaugai geriau kurį laiką gyventi kažkur kitur. Perkėlimas visada vyksta kartu su priežiūra. Vaikų auklėjimo tikslas - užtikrinti, kad vaikas tam tikrą laiką vėl galėtų gyventi namuose.

Prašymą išleisti savo vaiką iš namų vaikų teisėjas gali pateikti Jaunimo globos įstaigoje arba Vaiko priežiūros ir apsaugos taryboje. Yra įvairių atleidimo formų. Pavyzdžiui, jūsų vaikas gali būti paguldytas į globos šeimą ar globos namus. Taip pat gali būti, kad jūsų vaikas yra paguldytas į šeimą.

Esant tokiai situacijai, svarbu pasamdyti teisininką, kuriuo pasitikite. prie Law & More, jūsų ir jūsų vaiko interesai yra svarbiausi. Jei jums reikia pagalbos šiame procese, pavyzdžiui, kad jūsų vaikas nebūtų pastatytas toli nuo namų, jūs patekote į reikiamą vietą. Mūsų teisininkai gali padėti jums ir jūsų vaikui, jei vaikų teisėjui buvo pateiktas arba gali būti pateiktas prašymas dėl perkėlimo.

Šeimos teisės advokatai Law & More gali padėti ir padėti sutvarkyti visus šeimos teisės aspektus geriausiu įmanomu būdu. Mūsų teisininkai turi specialių žinių šeimos teisės srityje. Ar tau įdomu, ką mes galime padaryti tau? Tada susisiekite Law & More.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More