Aylin Selamet

Aylin Selamet

varomas - orientuotas į sprendimus - atsakomybės jausmas

Aylin Selamet yra vairuojamas žmogus, turintis aukštą atsakomybės jausmą. Ji negali pakęsti nepateisinamų situacijų ir dėl šios priežasties yra labai linkusi padėti klientams. Aylin taip pat yra ambicinga. Jos tikslas yra kuo geriau padėti klientui, neprarandant kliento interesų. Be to, ji yra įsitraukusi ir draugiška. Jos manymu, svarbu rūpintis klientų interesais, naudojant asmeninį požiūrį, kad klientai nesijaustų „numeriais“.

Per Law & More„Aylin“ daugiausia dirba asmens ir šeimos teisės, darbo teisės ir migracijos teisės srityse.

Laisvalaikiu Aylin mėgsta apsipirkti ir organizuoti keliones po miestą. Ji taip pat mėgsta leisti laiką su savo šeima ir draugais bei mėgsta vakarieniauti.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.