REIKIA PAGALBA APSKAIČIUOTI PARTNERIO ALIMONIJĄ?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų
rekomenduokite mus ir kad esame įvertinti vidutiniškai 9.4

Partnerio alimentai

Ar jūs ar jūsų buvęs partneris neturi pakankamai pajamų pragyventi po skyrybų? Tada kitas partneris privalo sumokėti alimentus buvusiam partneriui.

Greitasis meniu

Kada turite teisę gauti alimentus iš savo buvusio partnerio?

Iš esmės jūs turite teisę į partnerio alimentus, jei po skyrybų neturite pakankamai pajamų, kad išlaikytumėte save. Į jūsų gyvenimo lygį santuokos metu bus atsižvelgiama nustatant, ar turite teisę į partnerio alimentus. Praktiškai vienas iš abiejų partnerių gaus teisę į alimentus. Daugeliu atvejų tai yra moteris, ypač jei ji buvo atsakinga už didžiąją dalį namų ūkio ir vaikų priežiūros. Tokiu atveju moteris ne visada gauna pajamų arba turi ribotas pajamas iš darbo ne visą darbo dieną. Esant tokiai situacijai, kai vyras atliko „namų ūkio vyro“ vaidmenį, o moteris padarė karjerą, vyras iš principo gali reikalauti partnerio alimentų.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

ADVOKATAS

aylin.selamet@lwandmore.nl

Jums reikalingas skyrybų advokatas?

Parama vaikams

Kiekvienas verslas yra unikalus. Štai kodėl gausite teisines konsultacijas, kurios yra tiesiogiai susijusios su jūsų verslu.

Mes turime asmeninį požiūrį ir kartu su jumis ieškome tinkamo sprendimo.

Skyrybos yra sunkus laikotarpis. Mes padedame jums viso proceso metu.

Gyvenk atskirai

Gyvenk atskirai

Mūsų įmonių teisininkai gali įvertinti sutartis ir patarti dėl jų.

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Partnerio alimentų lygis

Konsultuodamiesi jūs ir jūsų buvęs partneris gali susitarti dėl partnerio alimentų dydžio. Jei jums nepavyksta susitarti kartu, vienas iš mūsų teisininkų mielai jums padės. Mes ne tik galime padėti jums derybų procese, bet taip pat galime nustatyti partnerio alimentų sumą už jus. Mes tai darome atlikdami techninės priežiūros skaičiavimą.

Teisėjas apžvelgs ne tik išlaikymo gavėjo finansinę padėtį, bet ir išlaikymo mokėtojo finansinę padėtį. Atsižvelgdamas į abi situacijas, teismas nustatys, ar vienas iš jūsų turi teisę gauti alimentus, ir, jei taip, alimentų dydį. Kai kuriais atvejais gali būti, kad jūs iš tikrųjų turite teisę į partnerio išlaikymą, tačiau finansiniai jūsų buvusio partnerio duomenys rodo, kad jis arba ji tiesiog nemoka mokėti partnerio alimentų.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Mūsų skyrybų teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More nuotrauka

Skaičiuojama priežiūra

Priežiūros skaičiavimas yra gana sudėtingas skaičiavimas, nes reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių. Law & More mielai atliks jums partnerio alimentų skaičiavimą.

Poreikio nustatymas
Partnerio alimentų dydis priklauso nuo asmens, gaunančio alimentus, poreikio ir nuo asmens, kuris turi mokėti alimentus, poreikio. Norint nustatyti alimentų gavėjo poreikius, daroma prielaida, kad maždaug 60% grynųjų šeimos pajamų atėmus bet kokio vaiko išlaidas.

Finansinio pajėgumo nustatymas
Keliamoji galia apskaičiuojama abiem šalims. Šis apskaičiavimas nustato, ar už išlaikymą atsakingas asmuo turi pakankamai finansinių galimybių mokėti alimentus. Norint nustatyti asmens, kuris turi mokėti alimentus, finansines galimybes, pirmiausia reikia nustatyti jo grynąsias pajamas. Alimentų mokėtojas iš šių pajamų pirmiausia gali išskaičiuoti nemažai išlaidų. Tai daugiausia išlaidos, kurias turi mokėti alimentų mokėtojai, kad susitvarkytų (išlaidos).

Vežamosios galios palyginimas
Galiausiai reikia palyginti krovumą. Šis palyginimas naudojamas apskaičiuojant išlaikymo dydį, už kurį šalys turi vienodą finansinę laisvę. Išlaikymo kreditoriaus dydis yra lyginamas su išlaikymo skolininko dydžiu. Pagrindinė idėja yra ta, kad išlaikymo kreditorius neturi būti geresnės finansinės būklės nei išlaikymo skolininkas dėl išlaikymo išmokos.

Ar norėtumėte sužinoti, kokia bus jūsų finansinė padėtis po skyrybų? kontaktas Law & More ir mes galime kartu su jumis nustatyti, kiek alimentų turėsite sumokėti ar gauti.

Keičiasi alimentai

Jei norite vienašališkai panaikinti ar pakeisti partnerio alimentus, tai turi būti padaryta per teismą. Mes galime jūsų vardu pateikti prašymą dėl pakeitimo teisme. Teismas gali pakeisti partnerio alimentus, ty padidinti, sumažinti arba nustatyti nulį. Pagal įstatymą tada turi būti „aplinkybių pasikeitimas“. Jei teismas nustatys, kad aplinkybės nepasikeitė, jūsų prašymas nebus patenkintas. Ši sąvoka įstatyme daugiau nepaaiškinta, todėl gali būti susijusi su įvairiomis aplinkybėmis. Praktiškai tai dažnai reiškia vieno iš buvusių partnerių finansinės padėties pasikeitimą.

Partnerio alimentų nutraukimas
Pareiga mokėti partnerio alimentus gali baigtis šiomis situacijomis:

  • jūsų ar buvusio partnerio mirties atveju;
  • jeigu yra pasibaigęs teismo nustatytas maksimalus išlaikymo terminas;
  • jeigu išlaikymą gaunantis asmuo vėl susituokia, sudaro įregistruotą partnerystę arba pradeda gyventi kartu;
  • jeigu pasikeitė finansinės aplinkybės ir išlaikymą gaunantis asmuo gali užsidirbti pragyvenimui

Mūsų skyrybų teisininkai turi žinių ir apie šeimos teisę, ir apie verslininkystės žinias, todėl yra geriausiose vietose, kad tokiais atvejais jums suteiktų teisinę ir mokestinę pagalbą. Ar jums reikia skyrybų advokato? kontaktas Law & More.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.