AR REIKIA TARPININKAVIMO TEISININKO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Geras ir greitas bendravimas

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

/
Tarpininkavimas
/

Tarpininkavimas

Kartu su Law & More pateksite į ginčo esmę Greitasis meniu

1. Kas yra tarpininkavimas?

Jei turite ginčą su kuo nors, norite, kad ginčas būtų išspręstas kuo greičiau. Dažnai ginčas sukelia emocijas, dėl kurių abi pusės nebemato sprendimo. Tarpininkavimas gali tai pakeisti. Tarpininkavimas yra bendras ginčo sprendimas padedant neutraliam konflikto tarpininkui: tarpininkui. Yra keli svarbūs pagrindiniai tarpininkavimo principai: savanoriškumas ir konfidencialumas. Abi šalys savanoriškai sėdi už stalo ir laikosi aktyvaus požiūrio. Be to, abi šalys įsipareigoja išlaikyti konfidencialumą. Tai galioja ir tarpininkui. Tarpininkas vadovauja visiems pokalbiams, stebi procesą ir padeda ieškoti tinkamo sprendimo.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

2. Kodėl reikia tarpininkavimo?

Tarpininkavimas turi daug privalumų. Tarpininkavimo metu įmanoma daugiau kūrybiškų sprendimų nei teisinių procedūrų metu. Dažnai gali būti pasiektas bendras sprendimas, kuris tenkina visas dalyvaujančias šalis.

Šis Law & More tarpininkai neužima pozicijos ir nepriima jokių sprendimų. Tai padarysi pats. Aktyviai dalyvausite ir galiausiai nustatysite rezultatą. Mūsų tarpininkai padės ir padės jums tai padaryti. Svarbus to pranašumas yra tas, kad abi šalys išlieka galios sprendime ir jūsų santykiai nebus sugadinti nereikalingi. Tai tikrai būtina tuo atveju, jei abu turite vaikų kartu, nes po skyrybų turėsite bendrauti ir bendrauti.

Ką klientai sako apie mus

Labai malonus klientų aptarnavimas ir tobulas nurodymas!

P. Meevis man padėjo darbo teisės byloje. Jis tai padarė kartu su savo padėjėja Yara labai profesionaliai ir sąžiningai. Be profesionalaus teisininko savybių, jis visada išliko lygus, sielą turintis žmogus, o tai suteikė šiltą ir saugų jausmą. Įžengiau į jo kabinetą susidėjęs rankas į plaukus, ponas Meevis iš karto sukėlė jausmą, kad galiu paleisti plaukus ir jis nuo tos akimirkos perims valdžią, jo žodžiai tapo darbais, o pažadai buvo ištesėti. Man labiausiai patinka tiesioginis kontaktas, nepriklausomai nuo dienos/laiko, jis buvo šalia, kai man jo reikėjo! Toperis! Ačiū Tomai!

Nora

Eindhoven

10

Puikus

Aylin yra viena geriausių skyrybų advokatų, kuri visada yra pasiekiama ir pateikia išsamius atsakymus. Nors mums teko valdyti savo procesą iš skirtingų šalių, su sunkumais nesusidūrėme. Ji labai greitai ir sklandžiai valdė mūsų procesą.

Ezgi Balikas

"Harlem

10

Puikus darbas Aylin

Labai profesionalus ir visada efektyvus bendraujant. Šauniai padirbėta!

kregždė

Lelystad

10

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

mieke

Hoogeloonas

10

Puikus rezultatas ir malonus bendradarbiavimas

Pristačiau savo bylą LAW and More ir buvo padedama greitai, maloniai ir, svarbiausia, veiksmingai. Esu labai patenkinta rezultatu.

Sabine

Eindhoven

10

Labai gerai tvarko mano bylą

Norėčiau labai padėkoti Aylin už jos pastangas. Esame labai patenkinti rezultatu. Klientė visada yra jos centre ir mums labai gerai padėjo. Išmanantis ir labai geras bendravimas. Tikrai rekomenduoju šį biurą!

Sahin kara

Veldhovenas

10

Teisiškai patenkintas suteiktomis paslaugomis

Mano situacija buvo išspręsta taip, kad galiu pasakyti tik tiek, kad rezultatas toks, kokio norėjau. Man padėjo patenkinti, o Aylin elgesys gali būti apibūdintas kaip tikslus, skaidrus ir ryžtingas.

Arsalanas

Mierlo

10

Viskas gerai sutvarkyta

Nuo pat pradžių gerai sutarėme su advokate, ji padėjo mums eiti teisingu keliu ir pašalino galimus neaiškumus. Ji buvo aiški ir žmogiška, kurią patyrėme kaip labai malonią. Ji paaiškino informaciją ir per ją tiksliai žinojome, ką daryti ir ko tikėtis. Labai maloni patirtis su Law and more, bet ypač su advokatu, su kuriuo bendravome.

vera

Helmond

10

Labai išmanantys ir draugiški žmonės

Labai puikus ir profesionalus (juridinis) aptarnavimas. Communicatie en samenwerking ging erg goed en snel. Ik ben geholpen durys dhr. Tomas Meevis ir mw. Aylin Selamet. Trumpai tariant, turėjau gerą patirtį dirbant su šiuo biuru.

Mehmetas

Eindhoven

10

Puikus

Labai draugiški žmonės ir labai geras aptarnavimas… kitaip negaliu pasakyti, kad tai labai padėjo. Jei taip atsitiks, būtinai grįšiu.

Jacky

Bree

10

Mūsų tarpininkavimo teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Tarpininkavimas3. Kada tarpininkauti?

Tarpininkavimas yra naudingas beveik visuose konfliktuose ir ginčuose, tiek asmeniniuose, tiek įmonės reikaluose.

Pavyzdžiui, galite galvoti apie:

 • Skyrybos
 • Kontaktiniai susitarimai
 • Šeimos reikalai
 • Bendradarbiavimo problemos
 • Darbo ginčai
 • Verslo ginčai - nl

4. Kodėl Law & More?

 • Jums garantuojama kokybė tiek teisinėje srityje, tiek tarpininkavimo sesijos metu.
 • Kartu su savo Law & More Tarpininkas pirmiausia aptars visus ginčo aspektus ir pagrindinę istoriją. Po to kalbėsite apie abipusius pasiūlymus, kaip rasti sprendimą.
 • Jūsų Law & More Tarpininkas vadovauja konsultacijai, garantuoja teisinę ir emocinę pagalbą ir konsultacijos metu atsižvelgia į abiejų šalių interesus.
 • Viso tarpininkavimo proceso metu bus atkreiptas dėmesys į jūsų istoriją, emocijas ir pomėgius.
 • Pasibaigus tarpininkavimo procesui, jūsų Law & More tarpininkas užtikrins, kad visi susitarimai, kurie buvo sudaryti tarp jūsų ir kitos šalies, būtų kruopščiai išdėstyti rašytinėje taikos sutartyje.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.