REIKALINGAS SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Geras ir greitas bendravimas

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

/
Kolekcijos Nyderlanduose
/

Kolekcijos

Tyrimai rodo, kad 30 proc. Nyderlandų bankrotų sukelia neapmokėtos sąskaitos. Ar jūsų įmonė turi klientą, kuris vis dar nemokėjo? Ar jūs esate privatus asmuo ir ar turite skolininką, kuris vis dar skolingas jums pinigus? Tada susisiekite su Law & More skolų išieškojimo advokatai. Mes suprantame, kad neapmokėtos sąskaitos yra labai erzinančios ir nepageidautinos, todėl mes jums padedame nuo surinkimo proceso pradžios iki pabaigos. Mūsų skolų išieškojimo advokatai gali kartu su jumis dalyvauti ir neteisminėje, ir teisminėje išieškojimo procedūrose. Law & More taip pat yra susipažinęs su arešto įstatymais ir gali jums padėti bankroto atveju. Galiausiai mums nėra svarbu, ar skolininkas gyvena Nyderlanduose, ar yra įsisteigęs užsienyje. Dėl savo tarptautinės padėties esame kvalifikuoti sudėtingesnėms, ginčijamoms ar didesnėms pretenzijoms.

Kalbant apie skolų išieškojimą, jūs turbūt galvojate apie skolų išieškojimo agentūrą ar antstolį, o ne apie skolų išieškojimo advokatą. Taip yra todėl, kad visos trys šalys sugeba išieškoti neįvykdytas skolas. Tačiau išieškojimo procese yra keli esminiai žingsniai, kuriuos paprastai gali atlikti skolų išieškojimo teisininkas:

Skolų išieškojimas Advokato įvaizdis

Rubinas van Kersbergenas

Rubinas van Kersbergenas

ADVOKATAS

ruby.van.kersbergen@lwandmore.nl

„Per sutartą laiką gavau profesionalų patarimą“

Žingsnis po žingsnio skolos išieškojimo planas

1. Taikos fazė. Jei jūsų reikalavimas yra išieškomas, taikos procedūrą pirmiausia gali pradėti skolos išieškojimo advokatai Law & More. Šiame etape mes stengiamės įtikinti skolininką mokėti laiškais ir (arba) telefono skambučiais, galbūt padidinus įstatymų nustatytas palūkanas ir neteismines išieškojimo išlaidas.

2. Derybos. Ar turite gerus santykius su savo sandorio šalimi ir ar norėtumėte išlaikyti šiuos gerus santykius? Šiame etape mes stengiamės pasiekti šalių susitarimą derybomis ir, pavyzdžiui, susitarti dėl mokėjimo.

3. Teisminis etapas. Taikinga procedūra nėra privaloma. Jei jūsų skolininkas nebendradarbiauja, mūsų skolų išieškojimo advokatai gali surašyti šaukimą ir nusiųsti jį jūsų skolininkui. Su šaukimu skolininkas šaukiamas tam tikrą dieną atvykti į teismą. Teisiniame etape mes reikalaujame sumokėti nesumokėtas sumas ir surinkimo išlaidas teisme.

4. Nuosprendis. Gavęs šaukimą jūsų skolininkas, jam bus suteikta galimybė raštu atsakyti į teismo šaukimą. Jei skolininkas neatsako ir jis neatvyksta į posėdį, teisėjas priima sprendimą už akių, kuriame patenkina jūsų ieškinį. Tai reiškia, kad jūsų skolininkas turi sumokėti sąskaitą faktūrą, įstatymines palūkanas, išieškojimo išlaidas ir procedūrines išlaidas. Teisėjui paskelbus nuosprendį, antstolis šį sprendimą įteiks skolininkui.

5. Nuosprendis. Prieš pradedant teisminį procesą, galima areštuoti skolininko turtą. Tai vadinama konservatorijos priedu. Sulaikymo areštas skirtas užtikrinti, kad skolininkas negalėtų disponuoti jokiu turtu, kol teisėjas nepriims sprendimo, kad jūs iš tikrųjų galėtumėte išieškoti savo išlaidas iš skolininko. Jei teisėjas patenkins jūsų ieškinį, areštas prieš teismo sprendimą bus paverstas vykdymo areštu. Tai reiškia, kad areštuotą turtą antstolis gali parduoti viešai, jei skolininkas vis tiek nemoka. Jūsų reikalavimas bus sumokėtas iš šio turto pajamų.

Ką klientai sako apie mus

Labai malonus klientų aptarnavimas ir tobulas nurodymas!

P. Meevis man padėjo darbo teisės byloje. Jis tai padarė kartu su savo padėjėja Yara labai profesionaliai ir sąžiningai. Be profesionalaus teisininko savybių, jis visada išliko lygus, sielą turintis žmogus, o tai suteikė šiltą ir saugų jausmą. Įžengiau į jo kabinetą susidėjęs rankas į plaukus, ponas Meevis iš karto sukėlė jausmą, kad galiu paleisti plaukus ir jis nuo tos akimirkos perims valdžią, jo žodžiai tapo darbais, o pažadai buvo ištesėti. Man labiausiai patinka tiesioginis kontaktas, nepriklausomai nuo dienos/laiko, jis buvo šalia, kai man jo reikėjo! Toperis! Ačiū Tomai!

Nora

Eindhoven

10

Puikus

Aylin yra viena geriausių skyrybų advokatų, kuri visada yra pasiekiama ir pateikia išsamius atsakymus. Nors mums teko valdyti savo procesą iš skirtingų šalių, su sunkumais nesusidūrėme. Ji labai greitai ir sklandžiai valdė mūsų procesą.

Ezgi Balikas

"Harlem

10

Puikus darbas Aylin

Labai profesionalus ir visada efektyvus bendraujant. Šauniai padirbėta!

kregždė

Lelystad

10

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

mieke

Hoogeloonas

10

Puikus rezultatas ir malonus bendradarbiavimas

Pristačiau savo bylą LAW and More ir buvo padedama greitai, maloniai ir, svarbiausia, veiksmingai. Esu labai patenkinta rezultatu.

Sabine

Eindhoven

10

Labai gerai tvarko mano bylą

Norėčiau labai padėkoti Aylin už jos pastangas. Esame labai patenkinti rezultatu. Klientė visada yra jos centre ir mums labai gerai padėjo. Išmanantis ir labai geras bendravimas. Tikrai rekomenduoju šį biurą!

Sahin kara

Veldhovenas

10

Teisiškai patenkintas suteiktomis paslaugomis

Mano situacija buvo išspręsta taip, kad galiu pasakyti tik tiek, kad rezultatas toks, kokio norėjau. Man padėjo patenkinti, o Aylin elgesys gali būti apibūdintas kaip tikslus, skaidrus ir ryžtingas.

Arsalanas

Mierlo

10

Viskas gerai sutvarkyta

Nuo pat pradžių gerai sutarėme su advokate, ji padėjo mums eiti teisingu keliu ir pašalino galimus neaiškumus. Ji buvo aiški ir žmogiška, kurią patyrėme kaip labai malonią. Ji paaiškino informaciją ir per ją tiksliai žinojome, ką daryti ir ko tikėtis. Labai maloni patirtis su Law and more, bet ypač su advokatu, su kuriuo bendravome.

vera

Helmond

10

Labai išmanantys ir draugiški žmonės

Labai puikus ir profesionalus (juridinis) aptarnavimas. Communicatie en samenwerking ging erg goed en snel. Ik ben geholpen durys dhr. Tomas Meevis ir mw. Aylin Selamet. Trumpai tariant, turėjau gerą patirtį dirbant su šiuo biuru.

Mehmetas

Eindhoven

10

Puikus

Labai draugiški žmonės ir labai geras aptarnavimas… kitaip negaliu pasakyti, kad tai labai padėjo. Jei taip atsitiks, būtinai grįšiu.

Jacky

Bree

10

Mūsų skolų išieškojimo teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Skolų išieškojimo teisininko požiūris

Kiekvienos surinkimo procedūros metu reikia atlikti aukščiau aprašytus veiksmus. Bet ko galima tikėtis iš Law & Moreskolų išieškojimo teisininkai, atlikdami šiuos veiksmus?

 • Jūsų teisinės padėties analizė ir patarimai
 • Tiesioginis ir asmeninis kontaktas tiek telefonu, tiek el
 • Kokybė ir įsitraukimas
 • Veikti ir reaguoti greitai ir efektyviai
 • Sėdi ant dėklo
 • Visada galvok į priekį ir ruoškis tolesniems veiksmams

Veiklos skolų išieškojimo teisininkas

 • Stebėkite mokėjimo sąlygas ir peržiūrėkite sąskaitas faktūras
 • Derybos su skolininkais
 • Pranešimo apie įsipareigojimų nevykdymą rengimas ir siuntimas
 • Recepto išrašymo ir pertraukimo vartojimo prevencija
 • Šaukimo surašymas
 • Teisinių procesų vykdymas
 • Konfiskavimas ir egzekucijos vykdymas
 • Tarptautinių skolų išieškojimo bylų nagrinėjimas

Dažnai užduodami klausimai

Skolų išieškojimo įstatymas Nyderlanduose susijęs su (neteisminiu) pinigų reikalavimų išieškojimu. Kai perduodate neapmokėtas sąskaitas faktūras skolų išieškojimo teisininkams, jūs suteikiate tam tikrą įgaliojimą skolų išieškojimo teisininkams pagal skolų išieškojimo įstatymą išieškoti nesumokėtas pretenzijas. Pavyzdžiui, tai yra privalumas privatiems asmenims ar įmonėms, kurios pačios turi per mažai laiko arba nori pirmiausia susitelkti ties savo pagrindine veikla. Be to, prie neapmokėtų sąskaitų faktūrų (surinkimo) pridedamos visų rūšių taisyklės, pavyzdžiui, dėl skubos ir senaties, ir yra keletas susijusių šalių. Dėl to skolų išieškojimo įstatymas yra įdomus, bet sudėtingas. Štai kodėl patartina pasitelkti skolų išieškojimo advokatą, kai turite neapmokėtų reikalavimų. Law & Moreadvokatai yra skolų išieškojimo teisės ekspertai ir mielai jums padės.
Pirmiausia reikia informuoti skolininką, kad jis neįvykdė savo mokėjimo prievolės. Jūs turite suteikti jam galimybę sumokėti per pagrįstą laikotarpį be papildomų išlaidų. Siunčiate raštišką priminimą skolininkui, tai vadinama pranešimu apie įsipareigojimų nevykdymą. Keturiolikos dienų laikotarpis paprastai laikomas protingu laikotarpiu, per kurį skolininko prašoma vis tiek sumokėti reikalavimą. Natūralu, Law & Moreskolų išieškojimo teisininkai gali paruošti jums pranešimą apie įsipareigojimų nevykdymą. Jei pranešimas apie įsipareigojimų neįvykdymą nebuvo išsiųstas, teismas atmeta bet kokį reikalavimą atlyginti žalą. Tačiau yra situacijų, kai pranešimo apie įsipareigojimų neįvykdymą siųsti nereikia, pavyzdžiui, sutarties įvykdyti neįmanoma. Nepaisant to, patartina visada siųsti pranešimą apie įsipareigojimų neįvykdymą, kad būtumėte tikri. Jei mokėjimo prašymas nebus įvykdytas, galime pradėti surinkimo procesą.
 • Kreditoriaus ir skolininko duomenys
 • Su skola susiję dokumentai (sąskaitos numeris ir data)
 • Priežastis skola dar nesumokėta
 • Susitarimas ar kiti susitarimai, su kuriais susijusi skola
 • Aiškus mokėtinų sumų aprašymas ir pagrindimas
 • Bet koks kreditoriaus ir skolininko susirašinėjimas dėl skolos
Law & More taip pat siūlo paramą, kad būtų išvengta rizikos, susijusios su mokėjimais ir pavėluotais mokėjimais. Pavyzdžiui, patariame klientams į bendrąsias sąlygas įtraukti mokėjimo sąlygas, kurios gali užkirsti kelią neaiškumams pavėluoto mokėjimo atveju. Ar norėtumėte daugiau informacijos apie tai? Prašome kreiptis į surinkimo teisininkus Law & More.
Ar jūsų skolininkas yra užsienyje? Tokiu atveju gali turėti įtakos įvairūs veiksniai, pavyzdžiui, skirtinga kalba, kultūra ir mokėjimo įpročiai, o tai reiškia, kad išieškojimo metu rizika yra didesnė nei skolininkams iš savo šalies. Tačiau skolų išieškojimo advokatams Law & More, šie veiksniai nesudaro kliūčių. Neleisime, kad sienos mus sustabdytų, todėl džiaugiamės galėdami jums padėti surinkimo procese, kurio metu skolininkas įsitvirtino užsienyje, Europoje ar už jos ribų. Ar norėtumėte sužinoti, ką galime padaryti, kai susiduriate su užsienio skolininku? Prašau susisiekti Law & More. Mūsų teisininkai mielai jums padės.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.