AR REIKIA aplinkos apsaugos TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų
rekomenduokite mus ir kad esame įvertinti vidutiniškai 9.4

/ /
Aplinkos teisė
/

Aplinkos teisė

Kaip įmonė, jūs galite susidurti su aplinkos apsaugos įstatymais, jei turite spręsti dujų išmetimo, atliekų šalinimo ar dirvožemio ar vandens užteršimo problemas. Taip pat gali tekti laikytis zonų planų ir aplinkos apsaugos leidimų. Kalbant apie viešosios teisės aktus, taip pat galite galvoti apie amoniako išmetimą gyvulininkystės ūkiuose. Vyriausybė aplinkos apsaugos įstatymais stengiasi užkirsti kelią taršai ir apsaugo dirvožemio, oro ir vandens kokybę. Šie teisės aktai yra nustatyti, pavyzdžiui, Aplinkos tvarkymo įstatyme, Aplinkos įstatymo bendrųjų nuostatų įstatyme ir nuo 2021 m. Aplinkos apsaugos įstatyme. Šių aplinkos apsaugos įstatymų vykdymas vykdomas pagal Nyderlandų administracinę teisę, baudžiamąją ir civilinę teisę. Būsto, teritorijų planavimo ir aplinkos ministerijos (VROM) inspekcija tikrina ir tikrina, ar įmonės laikosi šių įstatymų ir kitų teisės aktų.

Greitasis meniu

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

Mūsų patirtis energetikos teisės srityje

Saulės energija

Saulės energija

Mes sutelkiame dėmesį į energetikos įstatymą, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas vėjo ir saulės energijai.

Energetikos teisei galioja ir Nyderlandų, ir Europos įstatymai. Informuosime ir patarsime.

Ar ieškote prekybos taršos leidimais specialisto? Mes džiaugiamės galėdami jums padėti toliau!

Energijos gamintojas

Energijos gamintojas

Mūsų įmonių teisininkai gali įvertinti sutartis ir patarti dėl jų.

„Norėjau turėti advokatą
kuris visada man pasiruošęs,
net savaitgaliais “

Galite susisiekti Law & More daugiau informacijos apie:

  • Statybos ir pramoninės veiklos reguliavimas
  • Gamtos ir kraštovaizdžio apsauga
  • Teritorijų planavimas ir provincijos politika
  • Aplinkosaugos leidimai ir teritorijų planai
  • Atsakomybė už aplinką

Ar norėtumėte daugiau teisinės informacijos šia tema? Dėl visų aplinkosaugos klausimų ir problemų galite kreiptis į mus, norėdami gauti teisinę konsultaciją ir teisinę pagalbą. Taip pat galima pradėti teisminį procesą jūsų įmonei. Mūsų aplinkos teisininkai yra pasirengę atsakyti į jūsų klausimus.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Mūsų energetikos teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More nuotrauka

Aplinkosaugos taisyklės jūsų įmonei

Kokie aplinkosaugos įstatymai taikomi jūsų įmonei ir ar jūs turite susisiekti su Būsto, teritorijų planavimo ir aplinkos ministerija, priklauso nuo to, kokį poveikį jūsų įmonė daro aplinkai. Nyderlanduose šiame kontekste yra apibrėžtos trys bendrovių kategorijos:

A kategorija: šios kategorijos įmonės daro mažiausią poveikį aplinkai. Šios kategorijos įmones visų pirma sudaro biurai, bankai ir vaikų darželiai ir jos daro bent minimalų poveikį aplinkos apsaugos įstatymams. Tokios įmonės neprivalo kreiptis dėl aplinkosaugos leidimo savo veiklai, taip pat neprivalo pranešti apie veiklos dekretą.

B kategorija: įmonės, kurios daro didelį poveikį aplinkai, priskiriamos B kategorijai. Savo verslo veiklai, pavyzdžiui, spaustuvėms, automobilių plovyklai ir remontui, jie privalo pranešti apie veiklos dekretą. Pranešimas gali būti susijęs su užteršto dirvožemio naudojimu, atliekų kaupimu ir transportavimu ar neįprastu įvykiu. Kai kuriais atvejais taip pat turi būti taikomas ribotas aplinkosaugos leidimas (OBM).

C kategorija: šios kategorijos įmonės, pavyzdžiui, metalo apdirbimo įmonės, daro didelį poveikį aplinkai. Šiai kategorijai taip pat taikomas įpareigojimas pateikti informaciją remiantis Nutarimu dėl veiklos. Be to, šios įmonės savo verslo veiklai taip pat turi kreiptis dėl aplinkosaugos leidimo. Aplinkos apsaugos teisininkai Law & More gali nustatyti, kurioje kategorijoje yra jūsų įmonė ir kokius įsipareigojimus turite vykdyti. Taip pat galite tikėtis mūsų pagalbos kreipiantis dėl aplinkos leidimo ar pranešdami apie dekretą dėl veiklos.

Aplinkosaugos teisėAplinkosaugos leidimas

C kategorijos įmonės turi kreiptis dėl aplinkosaugos leidimo. Be šio leidimo draudžiama steigti, modifikuoti ar eksploatuoti įstaigą. Prieš išduodant leidimą aplinkai, turi būti įvykdytos šios sąlygos:

  • turi būti Wm įstaiga;
  • Wm įstaiga turi būti paskirta Aplinkos leidimų (bendrųjų nuostatų) įstatyme.

Pagal Aplinkosaugos vadybos įstatymą laikoma, kad internetinė įmonė įsteigta, jei įmonė susijusi su įmone (arba jei ji yra įmonės dydis), veikla vykdoma vienoje vietoje ir trunka mažiausiai šešis mėnesius (arba reguliariai grįžta į ta pati vieta), o veikla įtraukta į Aplinkos įstatymo dekreto I priedą.

Aplinkosaugos leidimo ribotas aplinkosaugos bandymas (OBM)

Bendrovė turi kreiptis dėl OBM dviejų rūšių veiklai:

  • veikla, kuriai kompetentinga institucija turi įvertinti, ar veikla tinkama vietos situacijai;
  • veikla, kuriai atlikti poveikio aplinkai vertinimą yra privaloma. Toks vertinimas visų pirma sutelktas į galimą neigiamą poveikį aplinkai.

Veikla gali apimti ne tik įmonės įsteigimą, bet ir pakeitimų vykdymą. Taip pat gali būti, kad vienai įmonei reikalingi du OBM. Kai kreipiatės dėl OBM tam tikrai veiklai, kompetentinga institucija, paprastai savivaldybė, patikrins aptariamą veiklą prieš pradėdama savo veiklą. Tai lems leidimą arba atsisakymą jį suteikti.

Aplinkos planavimo įstatymas

Šį įstatymą jau priėmė parlamentas ir tikimasi, kad jis įsigalios 2021 m. Pagrindinis Aplinkos įstatymo įnašas yra įvairių galiojančių įstatymų rinkinys, kad aplinkos apsaugos įstatymai taptų skaidresni ir patogesni vartotojui. Advokatai Law & More gali patarti dėl pereinamojo laikotarpio įstatymo ir galimų pakeitimų, kurie gali būti taikomi jūsų įmonei.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.