Kas yra paleidimas

Terminas „startuolis“ reiškia įmonę, veikiančią pirmaisiais veiklos etapais. Startuolius steigia vienas ar keli verslininkai, norintys sukurti produktą ar paslaugą, kurios, jų manymu, yra paklausa. Šios įmonės paprastai pradeda nuo didelių išlaidų ir ribotų pajamų, todėl jos ieško kapitalo iš įvairių šaltinių, pavyzdžiui, rizikos kapitalistų.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl paleidimo? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Įmonių teisės teisininkas mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.