Tarp mūsų klientų yra Nyderlandų ir tarptautinio verslo šeimos, kurios pasiekė didelę sėkmę savo atitinkamose pramonės šakose. Tokios šeimos dažnai jau yra sukūrusios ir įkūrusios arba planuoja sukurti Olandijos vienos ar daugiabučių biurą, kad aiškiai ir lengvai valdytų savo veiklą ir investicijas.

ĮMONĖS ŠEIMOS DALIS?
PRAŠYTI TEISIN SUP PARAMĄ

Šeimos biuro patariamoji tarnyba

Tarp mūsų klientų yra Nyderlandų ir tarptautinio verslo šeimos, kurios pasiekė didelę sėkmę savo atitinkamose pramonės šakose. Tokios šeimos dažnai jau yra sukūrusios ir įkūrusios arba planuoja sukurti Olandijos vienos ar daugiabučių biurą, kad aiškiai ir lengvai valdytų savo veiklą ir investicijas.

Law & More padeda klientams ir šeimos biurams teikti pritaikytas teisines paslaugas. Mes sujungiame savo, kaip Nyderlandų privačių klientų advokatų ir mokesčių konsultantų, žinias ir patirtį Nyderlandų mokesčių ir turto planavimo, Olandijos mokesčių laikymosi, Olandijos nekilnojamojo turto reikalų ir verslo perėmimo srityse. Tokia pagalba teikiama bendradarbiaujant su investicijų valdymo, finansų planavimo ir apskaitos specialistais, kurie dažniausiai jau padeda konkrečiai šeimai. Mūsų patirtis apima klausimus, susijusius su šeimos biurų struktūra, šeimos valdymu, paveldėjimu ir ginčų sprendimu Nyderlanduose.

Mes bendradarbiaujame su susijusių sričių profesionalais, su kuriais kartu stengiamės pateikti suderintą požiūrį į įvairius teisinius ir neteisinius dalykus, su kuriais susiduria Nyderlandų ir tarptautinės verslo šeimos ir jų biurai.

Mes padedame klientams steigti šeimos biurus Nyderlanduose. Be to, mes bendradarbiaujame su tarptautiniu mastu įsikūrusiomis šeimos įstaigomis įgyvendindami sudėtingus pasaulinius šeimos dvarų ir verslo restruktūrizavimo projektus. Galiausiai apžvelgiame įsteigtų šeimos biurų, ieškančių patarimų, kaip išplėsti ir patobulinti teikiamų paslaugų spektrą, veiklą ir struktūrą.

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

 Skambinkite + 31 40 369 06 83

Paslaugos Law & More

Įmonių teisė

Įmonių teisininkas

Kiekviena įmonė yra unikali. Todėl gausite teisinę konsultaciją, tiesiogiai susijusią su jūsų įmone

Pranešimas apie įsipareigojimų nevykdymą

Laikinas advokatas

Reikia advokatės laikinai? Teikti pakankamą teisinę paramą dėka Law & More

Advokatas

Imigracijos advokatas

Mes sprendžiame su priėmimo, apsigyvenimo, deportacijos ir užsieniečių reikalus

Akcininkų sutartis

Verslo advokatas

Kiekvienas verslininkas turi susitvarkyti su įmonių teise. Tam gerai pasiruoškite.

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir
gali įsijausti į
kliento problema “

Nesąmoningas mentalitetas

Mums patinka kūrybingas mąstymas ir žvelgiame ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir jos sprendimo nustatytu klausimu. Dėl mūsų nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties mūsų klientai gali tikėtis asmeninės ir veiksmingos teisinės pagalbos.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu + 31 40 369 06 83 arba atsiųskite mums el. Laišką:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.