Išsiskyrimo sutartis

Išsiskyrimo susitarimas yra dokumentas, kurį du santuokoje gyvenantys žmonės, norėdami pasidalyti savo turtą ir pareigas, ruošiasi skirtis ar skyryboms. Tai apima sąlygas, susijusias su vaiko globa ir vaiko išlaikymu, tėvų pareigomis, sutuoktinių parama, turtu ir skolomis bei kitais šeimos ir finansiniais aspektais, kuriuos sutuoktiniai gali norėti skirti ar padalyti.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl skyrybų? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Skyrybų advokatai mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.