AR REIKIA DARBO TEISININKO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Geras ir greitas bendravimas

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

/
Užimtumo įstatymas
/

Užimtumo įstatymas

Užimtumo teisė yra išplėsta teisės sritis. Teisės ir pareigos yra reglamentuojamos darbo sutartyse, įdarbinimo nuostatuose, kolektyvinėse sutartyse, įstatymuose ir teismų praktikoje. Įdarbinimo advokatai Law & More yra kvalifikuoti ir susipažinę su galiojančiais įstatymais ir teismų praktika.

Greitasis meniu

Užimtumo teisės klausimai darbdaviams ir darbuotojams dažnai turi plačių pasekmių. Štai kodėl svarbu, kad jums padėtų specializuotas ir patyręs darbo teisės advokatas. Galų gale, geros išankstinės teisinės konsultacijos dėl darbo teisės gali būti lemiamos ateityje. Deja, ne visada galima užkirsti kelią konfliktams, pavyzdžiui, atleidžiant iš darbo, pertvarkant ar neatvykus dėl ligos. Tokia situacija yra labai nemaloni ir emocinė bei gali pakenkti darbdavio ir darbuotojo darbo santykiams. Jei jus vargina darbo konfliktas, Law & More mielai padės atlikti tinkamus žingsnius.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

ADVOKATAS

aylin.selamet@lwandmore.nl

"Law & More dalyvauja teisininkai
ir gali užjausti
kliento problema “

Teisinis patarimas

Law & More siūlo pagalbą įmonėms, įstatymų numatytiems vadovams, darbdaviams ir darbuotojams darbo teisės srityje. Mūsų komanda teikia teisines konsultacijas ir prireikus bylinėjasi.

Temų, kuriomis norėtume jums padėti, pavyzdžiai:

 • privačių ir kolektyvinių darbo sutarčių rengimas ir vertinimas;
 • darbdavių ir darbuotojų darbo sutarčių nutraukimas;
 • pagalba darbo ginčuose
 • personalo bylos sukūrimas
 • atleidimo iš darbo tvarka
 • klausimus, susijusius su ieškiniais dėl darbo užmokesčio
 • neveikimas
 • klausimus, susijusius su kolektyvinėmis sutartimis
 • atostogauti ir išeiti
 • liga ir reintegracija
 • bendro apsisprendimo
 • darbdavių ir darbuotojų atsakomybė.

Ką klientai sako apie mus

Labai malonus klientų aptarnavimas ir tobulas nurodymas!

P. Meevis man padėjo darbo teisės byloje. Jis tai padarė kartu su savo padėjėja Yara labai profesionaliai ir sąžiningai. Be profesionalaus teisininko savybių, jis visada išliko lygus, sielą turintis žmogus, o tai suteikė šiltą ir saugų jausmą. Įžengiau į jo kabinetą susidėjęs rankas į plaukus, ponas Meevis iš karto sukėlė jausmą, kad galiu paleisti plaukus ir jis nuo tos akimirkos perims valdžią, jo žodžiai tapo darbais, o pažadai buvo ištesėti. Man labiausiai patinka tiesioginis kontaktas, nepriklausomai nuo dienos/laiko, jis buvo šalia, kai man jo reikėjo! Toperis! Ačiū Tomai!

Nora

Eindhoven

10

Puikus

Aylin yra viena geriausių skyrybų advokatų, kuri visada yra pasiekiama ir pateikia išsamius atsakymus. Nors mums teko valdyti savo procesą iš skirtingų šalių, su sunkumais nesusidūrėme. Ji labai greitai ir sklandžiai valdė mūsų procesą.

Ezgi Balikas

"Harlem

10

Puikus darbas Aylin

Labai profesionalus ir visada efektyvus bendraujant. Šauniai padirbėta!

kregždė

Lelystad

10

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

mieke

Hoogeloonas

10

Puikus rezultatas ir malonus bendradarbiavimas

Pristačiau savo bylą LAW and More ir buvo padedama greitai, maloniai ir, svarbiausia, veiksmingai. Esu labai patenkinta rezultatu.

Sabine

Eindhoven

10

Labai gerai tvarko mano bylą

Norėčiau labai padėkoti Aylin už jos pastangas. Esame labai patenkinti rezultatu. Klientė visada yra jos centre ir mums labai gerai padėjo. Išmanantis ir labai geras bendravimas. Tikrai rekomenduoju šį biurą!

Sahin kara

Veldhovenas

10

Teisiškai patenkintas suteiktomis paslaugomis

Mano situacija buvo išspręsta taip, kad galiu pasakyti tik tiek, kad rezultatas toks, kokio norėjau. Man padėjo patenkinti, o Aylin elgesys gali būti apibūdintas kaip tikslus, skaidrus ir ryžtingas.

Arsalanas

Mierlo

10

Viskas gerai sutvarkyta

Nuo pat pradžių gerai sutarėme su advokate, ji padėjo mums eiti teisingu keliu ir pašalino galimus neaiškumus. Ji buvo aiški ir žmogiška, kurią patyrėme kaip labai malonią. Ji paaiškino informaciją ir per ją tiksliai žinojome, ką daryti ir ko tikėtis. Labai maloni patirtis su Law and more, bet ypač su advokatu, su kuriuo bendravome.

vera

Helmond

10

Labai išmanantys ir draugiški žmonės

Labai puikus ir profesionalus (juridinis) aptarnavimas. Communicatie en samenwerking ging erg goed en snel. Ik ben geholpen durys dhr. Tomas Meevis ir mw. Aylin Selamet. Trumpai tariant, turėjau gerą patirtį dirbant su šiuo biuru.

Mehmetas

Eindhoven

10

Puikus

Labai draugiški žmonės ir labai geras aptarnavimas… kitaip negaliu pasakyti, kad tai labai padėjo. Jei taip atsitiks, būtinai grįšiu.

Jacky

Bree

10

Mūsų darbo teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Darbdaviai

Kaip darbdavys, jūs kasdien susiduriate su darbo teisės klausimais. Jūs turite sudaryti darbo sutartis, esate susidūrę su nefunkcionaliais ar sergančiais darbuotojais ir darbo konfliktais, arba dėl pasikeitusių rinkos sąlygų jūsų įmonei gali tekti reorganizuotis. Ar tiksliai žinote, kokios yra jūsų teisės ir pareigos? Kad ir ką galite susidurti, mes mielai jums padėsime. Juk gera darbo teisės strategija yra nepaprastai svarbi sveikai įmonei.

Darbuotojai

Kaip darbuotojas turėsite laikytis darbo įstatymų, tiek prašomų, tiek nereikalaujamų. Pagalvokite apie darbo sutarties priėmimą ir pasirašymą, nekonkuravimo sąlygą ir savo teises bei pareigas ligos ir atleidimo atveju. Mes mielai jums padėsime sprendžiant bet kokius su darbo teise susijusius klausimus, kuriems jums reikia pagalbos.

Užimtumo įstatymaiNaudinga, tinkama ir skaidri

Be ekspertų patarimų, taip pat norėtumėte gauti greitą teisinę konsultaciją. Mes tai žinome ir esame įpratę greitai ir tiksliai dirbti. Mes užtikriname, kad mus lengva pasiekti ir galime greitai suteikti jums praktinių ir ekspertų patarimų. Galite pasikliauti tiksliais, glaustais ir aiškiais patarimais.

Tai, kaip mes dirbame, yra skaidri ir orientuota į sprendimus. Mes pradedame pokalbį su jumis aptarti jūsų atvejo, jūsų norų, teisinių galimybių ir finansinės padėties. Tada, pasikonsultavę su jumis, mes nustatysime galutinę strategiją. Kiekvienas žingsnis yra aptartas su jumis, kad niekada nepatirtumėte jokių staigmenų.

Nesąmoningas mentalitetas

Mums patinka kūrybingas mąstymas ir žvelgiame ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir jos sprendimo nustatytu klausimu. Dėl mūsų nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties mūsų klientai gali tikėtis asmeninės ir veiksmingos teisinės pagalbos.

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.