AR REIKALINGAS TEISĖJO ATSAKOMYBĖS?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų
rekomenduokite mus ir kad esame įvertinti vidutiniškai 9.4

/
Atsakomybės teisininkas
/

Atsakomybės teisininkas

Yra daugybė situacijų, kai atsakomybės įstatymas vaidina svarbų vaidmenį. Pavyzdžiui, pagalvokite apie situaciją, kai darbuotojas patiria nelaimingą atsitikimą dirbdamas ar atlikdamas savo darbą. Tokiu atveju darbdavys kartais gali būti teisiškai atsakingas darbuotojui už patirtą žalą. Kai kuriais atvejais gamintojai gali būti patraukti atsakomybėn. Tokiu atveju vartotojas patiria žalą ir yra nustatyta, kad žala atsirado dėl gaminio trūkumų. Be to, tam tikrais atvejais įmonės direktorius gali būti traukiamas asmeniškai atsakomybėn papildomai ar vietoj bendrovės.

Greitasis meniu

Ar esate patrauktas atsakomybėn, ar norite, kad kažkas būtų patrauktas atsakomybėn? Atsakomybės advokatai iš Law & More mielai pasiūlys jums teisinę paramą.

Rubinas van Kersbergenas

Rubinas van Kersbergenas

ADVOKATAS

ruby.van.kersbergen@lwandmore.nl

Law & More taip pat gali tai padaryti už jus

Law and More

Įvaikinimo sutartis

Sutarties sudarymas reikalauja daug darbo. Todėl pasitelkite pagalbą.

Law and More

Pranešimas apie įsipareigojimų nevykdymą

Ar niekas nesilaiko savo susitikimų? Galime išsiųsti rašytinius priminimus ir bylinėtis jūsų vardu.

Law and More

Darbo sutartis

Ar norėtumėte palaikymo sudarant darbo sutartį? Skambinkite Law & More.

Ar jūs nagrinėjate ieškinį dėl žalos atlyginimo ir ar norėtumėte teisinės pagalbos procedūroje?

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Temų, kurioms galime jums padėti, pavyzdžiai:

  • Darbdavio atsakomybė;
  • Produkto atsakomybė;
  • direktoriaus atsakomybė;
  • Griežta atsakomybė;
  • Atsakomybė pagal kaltę;
  • Profesinė atsakomybė

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Mūsų civilinės atsakomybės teisininkai yra pasirengę jums padėti:

Office Law & More nuotrauka

Darbdavio atsakomybė

Jei darbuotojas patiria nelaimingą atsitikimą darbo metu arba dėl jo vykdymo, darbdavys gali būti teisiškai atsakingas darbuotojui už padarytą žalą. Taip yra todėl, kad darbdavys turi specialią priežiūrą, kai atliekamas darbas. Jis yra atsakingas už žalą, kurią darbuotojas patyrė vykdydamas savo darbą, nebent jis galėtų įrodyti, kad įvykdė savo pareigą rūpintis. Jei darbdavys gali įrodyti, kad ėmėsi visų pagrįstų priemonių užkirsti kelią avarijai, jis nėra atsakingas. Be to, tose situacijose, kai darbuotojas tyčia ar tyčia buvo neapgalvotas, darbdavys negali būti kaltinamas. Mes atsižvelgsime į visus faktus ir aplinkybes ir mielai jums padėsime, jei būsite atsakingi kaip darbdaviai arba jei norite, kad darbdavys būtų atsakingas už padarytą žalą.

Produkto atsakomybė

Įsigiję produktą tikitės, kad jis bus tvirtas. Jūs nesitikite, kad jo naudojimas jums pakenks. Deja, vis tiek tai gali atsitikti. Galite galvoti apie žalą, kurią sukelia aparatas, maistas ir kiti plataus vartojimo produktai.

Gamintojas yra teisiškai atsakingas už žalą, kai įrodoma, kad žala atsirado dėl gaminio trūkumų. Produktas laikomas trūkumu, jei jis neužtikrina tokio saugumo, kokio tikitės. Jei patyrėte žalą dėl gaminio trūkumų, mes mielai pasiūlysime jums teisinę pagalbą.

Direktoriaus atsakomybė

Iš esmės įmonė yra atsakinga už susidariusias skolas. Tačiau tam tikrais atvejais įmonės direktorius gali būti traukiamas asmeniškai atsakomybėn papildomai arba vietoj bendrovės. Faktiškai direktorius privalo tinkamai atlikti savo pareigas. Jei esate atsakingi už juridinio asmens direktorių, pasekmės gali būti didelės. Law & More padeda direktoriams, kuriems kyla arba gresia kaltinimai dėl atsakomybės. Mes taip pat padedame partijoms, kurios nori, kad direktorius būtų teisiškai atsakingas.

Kaltė

Tokia atsakomybė grindžiama kaltė ar aplaidumu. Jei jūs patyrėte žalą, mes mielai padėsime patraukti atsakomybėn asmenį, kuris padarė šią žalą. Taip pat galite susisiekti su mumis dėl teisinės pagalbos, jei jus kažkas atsako už žalos padarymą.

Profesinė atsakomybė

Kai savarankiškai dirbantis specialistas, pavyzdžiui, gydytojas, buhalteris ar notaras, padaro profesinę klaidą, jis / ji gali būti teisiškai atsakingi už klientus ar pacientus. Bet kokiais atvejais atsiranda toks profesinis netinkamas elgesys? Tai sudėtingas klausimas. Atsakymas priklauso nuo visų bylos faktų ir aplinkybių.

Jei esate savarankiškai dirbantis specialistas ir esate atsakingas už profesinę klaidą, mes mielai jums padėsime.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.