Skyrybos nėra kaltės

Skyrybos be kaltės yra skyrybos, kai nutraukus santuoką nereikia įrodyti, kad kuri nors šalis padarė neteisėtus veiksmus. Įstatymai, numatantys skyrybas be kaltės, leidžia šeimos teismui suteikti santuokos nutraukimą atsakant į vienos iš santuokos šalių prašymą nereikalaujant iš pareiškėjo pateikti įrodymų, kad atsakovas pažeidė vedybų sutartį. Dažniausia skyrybų be kaltės priežastis yra nesutaikomi skirtumai ar asmenybės konfliktas, o tai reiškia, kad pora nesugebėjo išspręsti savo skirtumų.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl skyrybų? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Skyrybų advokatai mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.