Maxim Hodak yra Nyderlandų advokatas, turintis didelę tarptautinę (vidinę) teisinę patirtį, ypatingą dėmesį skiriant klientų aptarnavimui iš Eurazijos rinkų Nyderlanduose Nyderlandų įmonių teisės, Nyderlandų komercinės teisės, tarptautinės prekybos teisės, įmonių teisės srityse. finansavimas ir susijungimai bei įsigijimai, sudėtingų tarptautinių projektų ir mokesčių / finansų struktūrų sukūrimas ir valdymas. Maximas Hodakas bendrauja olandų, vokiečių, prancūzų, anglų, rusų ir ukrainiečių kalbomis. Maximas Hodakas sutelkė dėmesį į klientus iš Eurazijos kaip atsaką į didėjantį tokių klientų poreikį gauti išsamią teisinę konsultaciją ir paramą kuriant operacijas ir turto ir veiklos struktūrizavimas Nyderlandų jurisdikcijoje ir per ją. Maximas Hodakas teisinę karjerą pradėjo 2002 m. Clifford Chance Brussels. Vėliau dirbo teisininku ING banke Nyderlanduose. 2005 m. Jis buvo paprašytas prisijungti prie tarptautinio televizijos kanalo kaip kontroliuojančiosios bendrovės generalinis patarėjas ir generalinis direktorius, kad padėtų įmonei augti ir plėstis iš Olandijos. Nuo 2009 m. Maxim Hodak ir toliau teikė teisines paslaugas įvairiems Eurazijos klientams Nyderlanduose, daugiausia dėmesio skirdamas įmonių ir sutarčių teisei, tarptautiniams mokesčiams, turto struktūrizavimui ir projektų finansavimui. Maximas Hodakas turi teisės magistro laipsnį (Amsterdamo universitetas) ir profesinio išsilavinimo laipsnis investicijų finansų srityje (EHSAL vadybos mokykla, Briuselis). Be to, Maximas Hodakas yra susirūpinęs dėl tolesnio Nyderlandų teisinio ir mokesčių švietimo.

Maksimas Hodakas

Maksimo Hodako įvaizdis

Maksimas Hodakas yra Nyderlandų advokatas, turintis didelę tarptautinę (vidinę) teisinę patirtį, ypač daug dėmesio skirdamas klientų aptarnavimui iš Eurazijos rinkų Nyderlanduose Nyderlandų bendrovių teisės, Nyderlandų komercinės teisės, tarptautinės prekybos teisės, įmonių finansų ir susijungimai ir įsigijimai, sudėtingų tarptautinių projektų ir mokesčių / finansų struktūrų kūrimas ir valdymas. Maksimas Hodakas bendrauja olandų, vokiečių, prancūzų, anglų, rusų ir ukrainiečių kalbomis.

Maksimas Hodakas daugiausia dėmesio skyrė klientams iš Eurazijos, reaguodamas į didėjantį tokių klientų poreikį gauti išsamias teisines konsultacijas ir paramą steigiant operacijas ir struktūrizuojant turtą bei veiklą Nyderlandų jurisdikcijoje ir per ją.

Maksimas Hodakas savo teisinę karjerą pradėjo „Clifford Chance Brussels“ 2002 m. Vėliau jis dirbo teisininku ING banke Nyderlanduose. 2005 m. Jo buvo paprašyta įstoti į tarptautinį televizijos kanalą kaip kontroliuojančiosios bendrovės patarėjas ir generalinis direktorius, kad šis subjektas palaikytų tarptautinį augimą ir plėtrą iš Nyderlandų. Nuo 2009 m. Maxim Hodak visapusiškai teikė teisines paslaugas įvairiems Eurazijos klientams Nyderlanduose, sutelkdamas dėmesį į įmonių ir sutarčių teisę, tarptautinius mokesčius, turto struktūrą ir projektų finansavimą.

Maximas Hodakas yra įgijęs teisės magistro laipsnį (Amsterdamo universitetas) ir antrosios pakopos profesinio išsilavinimo laipsnį investicijų finansavimo srityje (EHSAL vadybos mokykla, Briuselis). Maksimas Hodakas, be to, yra besitęsiantis dėl nuolatinio Olandijos teisinio ir mokesčių švietimo.

Law & More B.V.