„News Image“

Mokesčiai: praeitis ir dabartis

Mokesčių istorija prasideda romėnų laikais. Romos imperijos teritorijoje gyvenantys žmonės turėjo mokėti mokesčius. Pirmosios mokesčių taisyklės Nyderlanduose pasirodė 1805 m. Pagrindinis apmokestinimo principas gimė: pajamos. Pajamų mokestis buvo įformintas 1904 m.

PVM, pajamų mokestis, darbo užmokesčio fondo mokestis, pelno mokestis, aplinkos mokestis - visa tai yra šių dienų mokesčių dalis. Mes mokame mokesčius vyriausybei ir savivaldybėms. Pavyzdžiui, gavusi pajamas, pylimais gali pasirūpinti Nyderlandų infrastruktūros ministerija; ar viešojo transporto provincijose.

Ekonomistai vis dar diskutuoja tokiais klausimais: kas turėtų mokėti mokesčius? Koks turėtų būti mokesčio limitas? Kaip turėtų būti išleidžiamos mokestinės pajamos? Valstybė be mokesčių negali pasirūpinti savo piliečiais.

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.