Nyderlandai yra inovacijų lyderė Europoje

Remiantis Europos Komisijos Europos inovacijų rezultatų suvestine, Nyderlandai gauna 27 inovacijų potencialo rodiklius. Nyderlandai dabar yra 4 vietoje (2016 m. - 5 vieta), o 2017 m. Kartu su Danija, Suomija ir Jungtine Karalyste įvardijami kaip inovacijų lyderiai.

Pasak Nyderlandų ekonomikos ministro, mes pasiekėme šį rezultatą, nes valstybės, universitetai ir įmonės glaudžiai bendradarbiauja. Vienas iš Europos naujovių diegimo rezultatų suvestinės kriterijų buvo „viešojo ir privačiojo sektorių bendradarbiavimas“. Taip pat verta paminėti, kad investicijos į naujoves Nyderlanduose yra didžiausios Europoje.

Ar jus domina Europos inovacijų rezultatų suvestinė 2017? Viską galite perskaityti Europos Komisijos svetainėje.

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.