Privatumo teisių apsauga tampa vis svarbesnė dabartinėje mūsų visuomenėje. Didele dalimi tai gali būti siejama su skaitmeninimu - raida, kurioje informacija dažniausiai apdorojama skaitmenine forma. Deja, skaitmenizavimas taip pat susijęs su rizika. Siekiant apsaugoti mūsų privatumą, yra nustatyti privatumo nuostatai.

LAW & MORE GALI JUMS PADĖTI
BET KOKIUOSE MEDIJOS TEISĖS AKTUOSE

Žiniasklaidos teisininkas

Žiniasklaida apima laikraščius, televiziją, radiją ir internetą. Gali atsitikti taip, kad jūs ar jūsų įmonė žiniasklaidoje pasirodys nenoriai ir neigiamai. Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame informacija dalijamasi ir saugoma internete, tai gali jus persekioti. Todėl labai svarbu imtis tinkamų priemonių, jei susiduriate su žiniasklaidos problemomis.

Žiniasklaidos teisė apima skirtingas teisės sritis. Ypatingas dėmesys gali būti skiriamas autorių teisių įstatymams, privatumo įstatymams ir portretų teisėms. Atsakant į klausimą, ar leidinys yra neteisėtas, jūsų teisė į garbės ir reputacijos apsaugą turi būti palyginta su saviraiškos laisvės teise.

Elektroninio šmeižto atveju svarbu, kad įrodymai būtų įrašyti teisingai. Neteisėto el. Laiško atveju svarbu, kad šis el. Paštas būtų saugomas elektronine forma. Be to, įrodymus galima registruoti tinklalapyje bewijsonline.nl. Tai užtikrins, kad turite patikimą įrodymą.

Law & More gali padėti jums visais klausimais, susijusiais su žiniasklaidos įstatymais. Mūsų advokatai gali patarti jums ir atsakyti į visus jūsų klausimus.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

 Skambinkite +31 40 369 06 80

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir
gali įsijausti į
kliento problema “

Nesąmoningas mentalitetas

Mums patinka kūrybingas mąstymas ir žvelgiame ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir jos sprendimo nustatytu klausimu. Dėl nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties mūsų klientai gali tikėtis asmeninės ir veiksmingos teisinės pagalbos.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.