TARPTAUTINIS IR NACIONALINIS MOKESČIŲ PLANAVIMAS
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų
rekomenduokite mus ir kad esame įvertinti vidutiniškai 9.4

/
Tarptautinis ir nacionalinis mokesčių planavimas
/

Tarptautinis ir nacionalinis mokesčių planavimas

Mokesčių planavimas yra optimalaus korporacijos fiskalinio struktūrizavimo praktika, kad efektyvus mokesčių tarifas išliktų kuo mažesnis. Nors mokesčių planavimas paprastai laikomas nepageidaujamu, jis nėra neteisėtas. Mokesčių planavimas gali egzistuoti dėl skirtingų nacionalinių ir tarptautinių įstatymų, sudarytų mokesčių sutarčių skirtumų ir dėl to, kaip šios taisyklės sutampa ar sutampa.

Šis Law & More mokesčių praktika susijusi su Olandijos ir tarptautiniais reikalais.

Bendradarbiaudami su savo mokesčių partneriais, mes teikiame mokesčių patarimus ir planavimą didelę grynąją vertę turintiems asmenims ir jų šeimoms, apmokestinamiems ar apmokestinamiems Nyderlanduose. Mūsų profesionalai yra atsakingi už mokesčių reikalus įvairioms Nyderlandų ir tarptautinėms šeimos įmonėms, vykdančioms tarptautines operacijas. Mes taip pat atstovaujame Nyderlandų ir tarptautiniams klientams tarptautiniuose mokesčių ginčuose ir dažnai vykdome mokesčių ginčų procedūras prieš Nyderlandų mokesčių institucijas.

Law & More taip pat padeda spręsti įvairius nekilnojamojo turto planavimo ir verslo perėmimo planavimo reikalus privatiems klientams ir jų įmonėms. Esame labai specializuoti kurdami ir įgyvendindami naujausius (teisinius) kelių jurisdikcijų planavimo metodus, siekdami sukurti efektyvias struktūras, kad mūsų klientai atitiktų mokesčių reikalavimus ir įgyvendintų mokesčių efektyvumą.

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Nesąmoningas mentalitetas

Mums patinka kūrybingas mąstymas ir žvelgiame ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir jos sprendimo nustatytu klausimu. Dėl nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties mūsų klientai gali tikėtis asmeninės ir veiksmingos teisinės pagalbos.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Mūsų mokesčių teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More nuotrauka

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.