Žinių migrantų schema pagal Nyderlandų užsieniečio politiką suteikia įmonėms galimybę palyginti greitai ir lengvai pritraukti žinių migrantus. Aukštos kvalifikacijos darbuotojai iš šalių, nepriklausančių Europos Sąjungai, gali dirbti Nyderlanduose, pavyzdžiui, užimdami aukštesnes pareigas arba dirbdami specialistu palankiomis sistemos sąlygomis.

PRANEŠĖJAI TAIKOMA AUKŠTAI ĮGŪDŽIAMAM MIGRANTUI?
KONTAKTAI LAW & MORE

Aukštos kvalifikacijos migrantas - imigracijos teisininkas

Žinių migrantų schema pagal Nyderlandų užsieniečio politiką suteikia įmonėms galimybę palyginti greitai ir lengvai pritraukti žinių migrantus. Aukštos kvalifikacijos darbuotojai iš šalių, nepriklausančių Europos Sąjungai, gali dirbti Nyderlanduose, pavyzdžiui, užimdami aukštesnes pareigas arba dirbdami specialistu palankiomis sistemos sąlygomis. Tačiau tiek žinių migrantas, tiek darbdavys turi atitikti keletą sąlygų.

Greitasis meniu

Aukštos kvalifikacijos migrantų sąlygos

Ar esate žinių migrantas ir norite prisidėti prie Nyderlandų žinių ekonomikos? Jei taip, pirmiausia jums reikės leidimo gyventi. Prieš išduodami leidimą gyventi, turite būti sudarę darbo sutartį su darbdaviu ar tyrimų institutu Nyderlanduose, kurį IND paskiria kaip pripažintą rėmėją ir įtrauktą į viešą pripažintų rėmėjų registrą. Jūs taip pat turite uždirbti pakankamas pajamas ir su savo darbdaviu turėjote susitarti dėl rinkos dydžio atlyginimo.

Be to, jums, kaip aukštos kvalifikacijos migrantui, taikoma keletas (papildomų) sąlygų. Kokios sąlygos tiksliai priklauso nuo jūsų asmeninės situacijos. prie Law & More, imigracijos advokatai taiko greitą ir asmenišką požiūrį. Jie mielai jums padės pateikiant paraišką. Prieš tęsdami paraišką, mūsų specialistai pateiks jums visą reikiamą informaciją, kad jums netektų susidurti su netikėtumais.

Ne tik jūs, bet ir įmonė, kurioje ruošiatės dirbti, turite atitikti tam tikras sąlygas. Ar esate įmonė, kuri nori pasamdyti aukštos kvalifikacijos migrantą? Tokiu atveju IND pirmiausia turite būti pripažintas rėmėju. Jūsų įmonės patikimumas ir tęstinumas yra labai svarbūs. Ar jūsų įmonė pripažinta rėmėja? Tokiu atveju jūsų įmonė privalo vykdyti šias pareigas: administravimo pareigą, pareigą pateikti informaciją ir rūpestingumo pareigą. Ar jūsų įmonė to nepadaro? Jei taip, tai gali sukelti rėmėjo pripažinimo panaikinimą.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

 Skambinkite + 31 40 369 06 83

Mūsų imigracijos advokatai yra pasirengę jums

Kreipimasis dėl leidimo gyventi

Kreipimasis dėl leidimo gyventi

Ar norėtumėte gyventi Nyderlanduose?
Mes galime jums padėti

Šeimos susijungimas

Šeimos susijungimas

Ar tu ne su savo šeima, ar tavo šeima nėra su tavimi? Sužinokite, ką galime padaryti jūsų labui

Laborato migracija

Laborato migracija

Ar norite dirbti ir gyventi Nyderlanduose? Galime suorganizuoti visą paraiškos procesą

Aukštos kvalifikacijos migrantas

Imigracijos advokatas

Ar norite emigruoti į Nyderlandus? Kreipkitės į teisinę pagalbą

„Per įžanginį

susitikimas, aiškus planas

veiksmo buvo

tuoj pat išdėstė"

Paprašykite žinių migrantų

Ar jums buvo suteiktas leidimas gyventi? Tokiu atveju jūsų leidimo gyventi galiojimo laikas bus lygus jūsų darbo sutarties laikotarpiui, ne ilgesniam kaip 5 metai. Leidimą galima pratęsti neribotam laikui.

Leidimo gyventi galiojimo metu galite pakeisti darbdavį kaip aukštos kvalifikacijos migrantą ir įstoti į kitą įmonę, kurią IND pripažįsta rėmėja. Senasis ir naujasis darbdavys privalo pranešti IND apie jūsų darbo pasikeitimą per keturias savaites.

Ar tapote bedarbiu kaip aukštos kvalifikacijos migrantas? Tokiu atveju jūs turite teisę į trijų mėnesių paieškos laikotarpį nuo kitos dienos po darbo sutarties nutraukimo. Jei per paieškos laikotarpį negalite įstoti į kitą darbdavį (rėmėją) kaip aukštos kvalifikacijos migrantą, IND panaikins jūsų leidimą.

Europos mėlynoji kortelė

Nuo 2011 m. Birželio mėn. Aukštos kvalifikacijos migrantai, be reikalaujamo leidimo gyventi, galės kreiptis dėl ES mėlynosios kortelės (ES mėlynosios kortelės). ES mėlynoji kortelė yra kombinuotas leidimas gyventi ir dirbti aukštos kvalifikacijos migrantams, neturintiems vienos iš Europos Sąjungos valstybių narių pilietybės.

Aukštos kvalifikacijos migrantasEuropos mėlynoji kortelė aukštos kvalifikacijos migrantui suteikia daug privalumų. Visų pirma, IND neturi pripažinti aukštos kvalifikacijos migranto darbdavio kaip rėmėjo. Be to, kaip aukštos kvalifikacijos migrantas, turintis ir Europos mėlynąją kortelę, galite dirbti kitoje valstybėje narėje po to, kai 18 mėnesių dirbote Nyderlanduose, su sąlyga, kad atitiksite tos valstybės narės sąlygas.

Norėdami gauti Europos mėlynąją kortelę, turite atitikti griežtesnes sąlygas nei gauti leidimą gyventi kaip aukštos kvalifikacijos migrantas. Pavyzdžiui, turite turėti 12 ar daugiau mėnesių darbo sutartį, baigę bent 3 metų aukštojo mokslo bakalauro programą (hbo) ir gauti bent jau mėlynosios kortelės darbo užmokesčio ribą per mėnesį.

Mūsų imigracijos įstatymų teisininkų komanda padės jums ir pateiks prašymą IND. Ar norėtumėte to ar turite kitų klausimų ir norėtumėte patarimo? Prašau susisiekti Law & More. Mes mielai jums padėsime.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 el. Paštu naar:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.