Skyrybų prasmė

Skyrybos, dar vadinamos santuokos nutraukimu, yra santuokos ar santuokinės sąjungos nutraukimo procesas. Skyrybos paprastai reiškia santuokos teisinių pareigų ir atsakomybės atšaukimą ar pertvarkymą, taip nutraukiant santuokos ryšius tarp susituokusių porų pagal šalies ar valstybės teisinę valstybę. Skyrybų įstatymai labai skiriasi visame pasaulyje, tačiau daugumoje šalių tam reikia teismo ar kitos institucijos sankcijų teisiniame procese. Teisinis skyrybų procesas taip pat gali būti susijęs su alimentais, vaiko globa, išlaikymu vaikams, turto paskirstymu ir skolų dalijimu.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl skyrybų? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Skyrybų advokatai mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.