Kas yra tarptautinis verslas

Tarptautinis verslas reiškia prekybą prekėmis, paslaugomis, technologijomis, kapitalu ir (arba) žiniomis tarp valstybių sienų ir pasauliniu ar tarptautiniu mastu. Tai apima tarpvalstybinius prekių ir paslaugų sandorius tarp dviejų ar daugiau šalių.

Ar jums reikia teisinės pagalbos ar patarimo dėl tarptautinio verslo? O gal vis dar turite klausimų šia tema? Mūsų Įmonių teisės teisininkas ir Tarptautinės teisės teisininkas mielai jums padės!

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.