AR REIKIA apyvartinių taršos leidimų prekybos TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų
rekomenduokite mus ir kad esame įvertinti vidutiniškai 9.4

/ /
Emisijų prekyba
/

Išmetamųjų teršalų prekyba (energetikos įstatymai)

Daugelis didelių gamyklų ir energetikos įmonių išmeta šiltnamio efektą sukeliančias dujas, tokias kaip CO2. Remiantis Kioto protokolu ir Klimato konvencija, prekyba šiltnamio efektą sukeliančiomis dujomis yra naudojama siekiant sumažinti tokių šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą pramonėje ir energetikoje. Šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo leidimų prekybą Nyderlanduose reglamentuoja Europos išmetamųjų teršalų prekybos sistema, ES apyvartinių taršos leidimų prekybos sistema. ES apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemoje buvo nustatyta išmetamųjų teršalų riba, lygi bendrai leidžiamai išmetamai CO2 daliai. Ši riba išplaukia iš išmetamųjų teršalų mažinimo tikslų, kuriuos nori pasiekti ES, ir užtikrina, kad visų išmetamųjų teršalų leidimų prekybos įmonių išmetami teršalai neviršytų nustatyto tikslo.

Greitasis meniu

Išmetamųjų teršalų leidimai

Bendrovė, dalyvaujanti prekybos apyvartiniais taršos leidimais schemoje, gauna metinį nemokamų apyvartinių taršos leidimų kiekį. Tai iš dalies apskaičiuojama remiantis ankstesniais gamybos lygiais ir įmonės gamybos proceso CO2 efektyvumo rodikliais. Išmetamųjų teršalų leidimas suteikia kiekvienai įmonei teisę išskirti tam tikrą šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį ir reiškia 1 toną CO2. Ar jūsų įmonei gali būti suteiktos emisijos teisės? Tada svarbu tinkamai apskaičiuoti, kiek CO2 įmonė išmeta kiekvienais metais, kad gautų reikiamą kiekį išmetamųjų dujų. Taip yra todėl, kad kiekvienais metais kiekviena įmonė turi atsisakyti tiek pat emisijos teisių, kiek ji išmeta tonomis šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

Mūsų patirtis energetikos teisės srityje

Saulės energija

Saulės energija

Mes sutelkiame dėmesį į energetikos įstatymą, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas vėjo ir saulės energijai.

Aplinkos teisei galioja ir Nyderlandų, ir Europos įstatymai. Informuosime ir patarsime.

Ar perkate, tiekiate ar generuojate energiją? Law & More suteikia jums teisinę pagalbą.

Energijos gamintojas

Energijos gamintojas

Mūsų įmonių teisininkai gali įvertinti sutartis ir patarti dėl jų.

„Norėjau turėti advokatą
kuris visada man pasiruošęs,
net savaitgaliais “

Prekyba emisijomis

Bendrovės, kurios išmeta daugiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų, nei turi išmetamųjų teršalų leidimus, rizikuoja būti nubaustos. Ar taip yra jūsų įmonėje? Jei taip, norėdami išvengti baudos, galite nusipirkti papildomų taršos leidimų. Papildomus taršos leidimus galite ne tik nusipirkti, pavyzdžiui, iš prekybos taršos leidimais prekiautojų, tokių kaip bankai, investuotojai ar prekybos agentūros, bet ir galite juos įsigyti aukcione. Tačiau taip pat gali būti, kad jūsų įmonė išmeta mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų, todėl išlaiko taršos leidimus. Tokiu atveju galite pasirinkti pradėti prekybą šiais apyvartiniais taršos leidimais. Prieš pradėdami prekybą apyvartiniais taršos leidimais, turite atidaryti sąskaitą ES registre, kurioje yra leidimai. Taip yra todėl, kad ES ir (arba) JT nori užregistruoti ir patikrinti kiekvieną operaciją.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Mūsų energetikos teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Emisijos leidimasEmisijos leidimas

Kad galėtumėte dalyvauti apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemoje, jūsų įmonė turi turėti galiojantį leidimą. Juk Nyderlandų įmonėms neleidžiama tiesiog išmesti šiltnamio efektą sukeliančių dujų ir, jei joms taikomas Aplinkosaugos vadybos įstatymas, jos privalo kreiptis į Olandijos išmetamųjų teršalų leidimo (NEa) leidimą. Norėdama gauti išmetamųjų teršalų leidimą, jūsų įmonė turi sudaryti stebėsenos planą ir jį patvirtinti NEa. Jei jūsų stebėsenos planas patvirtinamas ir išmetamas teršalų leidimas, turite nuolat atnaujinti monitoringo planą, kad dokumentas visada atspindėtų realią situaciją. Jūs taip pat privalote pateikti metinę patikrintą išmetamų teršalų ataskaitą NEa ir įvesti išmetamųjų teršalų ataskaitos duomenis į CO2 išmetimo leidimų prekybos registrą.

Ar jūsų verslas susijęs su išmetamųjų teršalų leidimų prekyba ir ar turite dėl to klausimų ar problemų? O gal norite pagalbos teikdami paraišką išmetamųjų teršalų leidimui gauti? Abiem atvejais atvykote į reikiamą vietą. Mūsų specialistai daugiausiai dėmesio skiria apyvartinių taršos leidimų prekybai ir žino, kaip jie gali jums padėti.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.