Skyrybos yra svarbus įvykis visiems. Štai kodėl mūsų skyrybų teisininkai yra jūsų asmeniniai patarimai. Pirmasis skyrybų žingsnis yra samdyti skyrybų advokatą. Skyrybas paskelbia teisėjas ir tik advokatas gali pateikti teismui prašymą dėl skyrybų. Skyrybų byloje yra įvairių teisinių aspektų, kuriuos sprendžia teismas. Šių teisinių aspektų pavyzdžiai yra…

REIKIA PAGALBA JŪSŲ ATSKIRTI?
KONTAKTINIAI MŪSŲ SKIRTUMO TEISĖJAI

Skyrybų advokatas

Skyrybos yra svarbus įvykis visiems.
Štai kodėl mūsų skyrybų teisininkai yra jūsų asmeniniai patarimai.

Greitasis meniu

Pirmasis skyrybų žingsnis yra samdyti skyrybų advokatą. Skyrybas paskelbia teisėjas ir tik advokatas gali pateikti teismui prašymą dėl skyrybų. Yra įvairūs teisiniai skyrybų proceso aspektai, kuriuos sprendžia teismas. Šių teisinių aspektų pavyzdžiai:

• Kaip padalijamas jūsų bendras turtas?
• Ar jūsų buvęs partneris turi teisę į dalį jūsų pensijos?
• Kokios mokestinės pasekmės yra jūsų skyryboms?
• Ar jūsų partneris turi teisę į sutuoktinio paramą?
• Jei taip, kiek tai alimentai?
• O jei turite vaikų, kaip organizuojamas kontaktas su jais?

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

 Skambinkite + 31 40 369 06 83

Kodėl verta rinktis? Law & More?

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

"Law & More teisininkai

dalyvauja ir

gali įsijausti į

kliento problema"

Žingsnis po žingsnio mūsų skyrybų teisininkų planas

Kai susisieksite su mūsų kontora, vienas iš mūsų patyrusių teisininkų kalbės tiesiogiai su jumis. Law & More išsiskiria iš kitų advokatų kontorų, nes mūsų kontoroje nėra sekretoriato biuro, kuris užtikrina trumpą bendravimo su klientais linijas. Kai dėl skyrybų susisieksite telefonu su mūsų teisininkais, jie pirmiausia jums pateiks keletą klausimų. Tada pakviesime Jus į savo biurą Eindhovene, kad galėtume Jus pažinti. Jei norite, susitikimas taip pat gali vykti telefonu ar vaizdo konferencijos būdu.

Įvadinis susitikimas

• Šio pirmojo susitikimo metu galite papasakoti savo istoriją ir mes pažvelgsime į jūsų situacijos foną. Mūsų specializuoti skyrybų teisininkai taip pat užduos reikalingus klausimus.
• Tada su jumis aptarsime konkrečius veiksmus, kurių reikia imtis jūsų situacijoje, ir aiškiai tai apibūdiname.
• Be to, šio susitikimo metu nurodysime, kaip atrodo skyrybų procesas, ko galite tikėtis, kiek paprastai užtruks procesas, kokių dokumentų mums reikės ir t.
• Tokiu būdu turėsite gerą idėją ir žinosite, kas laukia. Pirmasis šio susitikimo pusvalandis nemokamas. Jei susitikimo metu nuspręsite, kad norėtumėte, kad jums padėtų vienas iš mūsų patyrusių skyrybų teisininkų, mes užregistruosime kai kuriuos jūsų duomenis, kad galėtume sudaryti darbo sutartį.

Jums reikalingas skyrybų advokatas?

Parama vaikams

Parama vaikams

Skyrybos daro didelę įtaką vaikams. Todėl mes labai vertiname jūsų vaikų interesus

Paprašykite skyrybų

Paprašykite skyrybų

Mes turime asmeninį požiūrį ir kartu su jumis ieškome tinkamo sprendimo

Partnerio alimentai

Partnerio alimentai

Ar ketinate mokėti ar gauti alimentus? O kiek? Mes jums vadovaujame ir padedame

Gyvenk atskirai

Gyvenk atskirai

Ar norite gyventi atskirai? Mes jums padedame

Perleidimo sutartis

Po pirmo susitikimo iš mūsų el. Paštu nedelsdami gausite pavedimo sutartį. Šiame susitarime, pavyzdžiui, teigiama, kad mes jums patarsime ir padėsime skyrybų metu. Mes taip pat atsiųsime jums bendrąsias sąlygas, taikomas mūsų paslaugoms. Galite skaitmeniniu būdu pasirašyti paskyrimo sutartį.

Po

Gavę pasirašytą pavedimo sutartį, mūsų patyrę skyrybų teisininkai nedelsdami pradės dirbti jūsų byloje. At Law & More, būsite informuotas apie visus veiksmus, kuriuos jums atliks skyrybų advokatas. Natūralu, kad visi veiksmai pirmiausia bus derinami su jumis.

Praktiškai pirmas žingsnis dažnai yra išsiųsti laišką partneriui su pranešimu apie skyrybas. Jei jis jau turi skyrybų advokatą, laiškas adresuojamas jo advokatui.

Šiame laiške nurodome, kad norite išsiskirti su savo partneriu ir kad jam rekomenduojama kreiptis į advokatą, jei jis to dar nepadarė. Jei jūsų partneris jau turi advokatą ir mes adresuojame laišką jo advokatui, mes paprastai išsiųsime laišką, kuriame nurodysime jūsų pageidavimus, pavyzdžiui, dėl vaikų, namų, turinio ir kt.

Tada jūsų partnerio advokatas gali atsakyti į šį laišką ir pareikšti savo partnerio norus. Kai kuriais atvejais numatomas keturių krypčių susitikimas, kurio metu mes stengiamės susitarti kartu.

Jei neįmanoma susitarti su partneriu, skyrybų prašymą taip pat galime pateikti tiesiogiai teismui. Tokiu būdu pradedama procedūra.

• Ar esate individualus asmuo?
• Ar jums reikia teisinės konsultacijos?
• Ar norite aiškiai suprasti savo teisinę padėtį?

Susisiekite su mumis tiesiogiai mygtuku.
Mes jums kuo greičiau paskambinsime.

Jums reikalingas skyrybų advokatas?

Ką turėčiau pasiimti su skyrybų advokatu?

Norint kuo skubiau pradėti skyrybų procedūrą po įžanginio susirinkimo, reikia pateikti daugybę dokumentų. Žemiau pateiktame sąraše nurodomi reikalingi dokumentai. Ne visi dokumentai reikalingi visoms skyryboms. Jūsų skyrybų advokatas konkrečiu atveju nurodys, kurie dokumentai reikalingi jūsų skyryboms surengti. Iš esmės reikalingi šie dokumentai:

• Santuokos knygelė arba bendro gyvenimo sutartis.
• dokumentas su ikivedybine ar partnerystės sutartimi. Tai netaikoma, jei esate susituokę nuosavybės teisėje.
• hipotekos lakštas ir susijusi korespondencija arba namo nuomos sutartis.
• Banko sąskaitų, taupomųjų sąskaitų, investicinių sąskaitų apžvalga.
• Metinės ataskaitos, darbo užmokesčio lapeliai ir išmokų ataskaitos.
• Paskutinės trys pajamų mokesčio deklaracijos.
• Jei turite įmonę, paskutinės trys metinės ataskaitos.
• Sveikatos draudimo polisas.
• Draudimų apžvalga: kokiu vardu yra draudimai?
• Informacija apie sukauptas pensijas. Kur santuokos metu buvo kaupiama pensija? Kas buvo klientai?
• Jei yra skolų: surinkite patvirtinamuosius dokumentus ir skolų sumą bei trukmę.

Mūsų skyrybų advokatai palaiko jus

Jei norite, kad skyrybų procesas prasidėtų greitai, protinga šiuos dokumentus rinkti iš anksto. Tada advokatas gali pradėti dirbti su jūsų byla iškart po įžanginio susitikimo!

Skyrybos ir vaikai

Kai dalyvauja vaikai, svarbu atsižvelgti ir į jų poreikius. Mes užtikriname, kad į šiuos poreikius būtų kuo labiau atsižvelgta. Mūsų skyrybų teisininkai gali su jumis parengti auklėjimo planą, kuriame bus nustatytas jūsų vaikų priežiūros padalijimas po skyrybų. Mes taip pat galime apskaičiuoti jums mokamos ar gaunamos vaiko išlaikymo sumą.

Ar jau esate išsiskyręs ir ar kyla konfliktų dėl, pavyzdžiui, partnerio ar vaiko išlaikymo laikymosi? O gal turite pagrindo manyti, kad jūsų buvęs partneris dabar turi pakankamai finansinių išteklių, kad galėtų savimi pasirūpinti? Taip pat šiais atvejais mūsų skyrybų teisininkai gali suteikti jums teisinę pagalbą.

Dažnai užduodami klausimai skyrybos

Law & More dirba pagal valandinį įkainį. Mūsų valandinis įkainis yra 195 EUR, be 21% PVM. Pirmoji pusvalandžio konsultacija nėra privaloma. Law & More nedirba valstybės remiamos paramos pagrindu.

Advokatai Law & More dalyvauja jūsų problemose. Mes apžvelgiame jūsų situaciją ir tada tiriame jūsų teisinę padėtį. Kartu su jumis ieškome tvaraus jūsų ginčo ar problemos sprendimo.

Jei sutinkate, galite samdyti bendrą advokatą. Tokiu atveju teismas gali paskelbti skyrybas nutartimi per kelias savaites. Jei nesutiksite, kiekvienas turėsite gauti savo advokatą. Tokiu atveju skyrybos gali trukti mėnesius.

Jei pasirenkate bendras skyrybas, teismo posėdžio nereikia. Vienašališkos skyrybos sprendžiamos teismo posėdyje.

Tarpininkaudami, jūs bandote rasti sprendimą kartu su kita šalimi prižiūrint tarpininkui. Tol, kol abi šalys pasiryžusios ieškoti sprendimo, tarpininkavimas turi šansų pasisekti.

Tarpininkavimo procesą sudaro: priėmimo pokalbis ir keletas sesijų susitarimui pasiekti. Jei susitarimas pasiekiamas, sudaryti susitarimai pateikiami raštu.

Jūs esate išsiskyręs nuo tos dienos, kai dekretas, skelbiantis skyrybas, įrašomas į savivaldybės, kurioje susituokėte, civilinės metrikacijos registrus.

Galite kreiptis į teismą, kad jis nustatytų sutuoktinių turto bendrijos pasidalijimo būdą tarp jūsų ir buvusio partnerio.

Jei esate susituokę nuosavybės teisėje, galite padalinti šiuos dalykus per pusę arba atimti iš kito asmens, kad būtų atsižvelgta į jų vertę.

Pradinis punktas yra tas, kad jūs galite toliau gyventi bendruose namuose, su sąlyga, kad finansiškai sugebėsite sumokėti pusę bet kokios perteklinės vertės savo buvusiam partneriui ir buvusį partnerį atleisite nuo solidariosios atsakomybės už hipotekines paskolas.

Galite susitarti dėl santykių finansinio sureguliavimo ne teismo tvarka. Jei turite kartu vaikų, dėl kurių abu naudojatės valdžia, esate teisiškai įpareigoti parengti auklėjimo planą.

Advokato išlaidos priklauso nuo laiko, skirto jūsų bylai. Teismo išlaidos yra 309 EUR (teismo mokesčiai). Antstolio mokesčiai už skyrybų prašymo įteikimą siekia maždaug 100 eurų.

Teisinis reglamentas (pensijų išlyginimas) reiškia, kad jūs turite teisę į 50% senatvės pensijos, kurią sukaupė jūsų buvęs partneris, santuokos metu. Jei abu partneriai sutinka, galite konvertuoti savo teises į senatvės pensiją ir partnerio pensiją į savarankišką teisę į senatvės pensiją (perskaičiavimą) arba pasirinkti kitą skirstymą.

Skyrybų sutartis yra buvusių partnerių susitarimas, pagal kurį jūs galite sudaryti susitarimus, kai išsiskirsite. Pavyzdžiui, galite susitarti dėl finansinių priemonių, susitarti dėl vaikų ir alimentų. Jei santuokos nutraukimo sutartis yra teismo sprendimo dalis, ji yra teisiškai vykdytina.

Jei santuokos nutraukimo sutartis yra teismo sprendimo dalis, santuokos nutraukimo sutartis suteikia vykdytiną pavadinimą. Tada jis yra teisiškai įgyvendinamas.

Viskas namuose, svirne, sode ir garaže yra turinio dalis. Tai taip pat taikoma automobiliui ar kitoms transporto priemonėms. Jie dažnai minimi atskirai sandoroje. Tai, kas nepriklauso turiniui, yra sujungtos prekės, įmontuoti prietaisai virtuvėje ir, pavyzdžiui, paklotos grindys.

Kai tuokiatės turto bendrijoje, iš esmės visas jūsų ir jūsų partnerio turtas ir skolos sujungiami. Skyrybų atveju visas turtas ir skolos iš esmės yra padalijami jums vienodai. Kartais gali būti, kad tam tikri dalykai, pavyzdžiui, dovana ar paveldėjimas, yra neįtraukiami.

Tačiau saugokitės: nuo 2018 m. Standartas yra tuoktis ribotoje nuosavybės bendruomenėje. Tai reiškia, kad iki santuokos sukauptas turtas nėra įtrauktas į bendruomenę. Tik turtas, kurį susituokę partneriai sukaupė santuokos metu, tampa bendra nuosavybe. Todėl viskas, kas asmeniui iki vedybų priklausė asmeniškai, yra atmetama. Viskas, kas atsiranda po santuokos, kalbant apie turtą ir (arba) skolas, tampa abiejų šalių nuosavybe. Be to, dovanos ir palikimai išlieka asmenine nuosavybe, taip pat ir santuokos metu. Namas gali būti išimtis, jei jis buvo įsigytas kartu iki santuokos.

Susituokę nusprendėte atskirti savo turtą ir skolas. Jei norite nutraukti santuoką, atsižvelkite į visas susitarimo sąlygas ar kitus sutartus susitarimus.

Atsiskaitymo sąlygos yra susitarimai dėl tam tikrų pajamų ir vertybių atsiskaitymo ar paskirstymo. Yra dvi atsiskaitymo formos: 1) Periodinė atsiskaitymo sąlyga: kiekvienų metų pabaigoje likęs sutaupytas sąskaitos (-ų) likutis padalijamas teisingai. Pasirenkama, kad privatus turtas būtų atskiras. Atsiskaitymas įvyksta po to, kai iš bendrai sukaupto kapitalo buvo atimtos pastoviosios išlaidos. 2) Galutinio susitarimo sąlyga: skyrybų atveju taip pat galima pasinaudoti galutinio susitarimo sąlyga. Tada jūs ir jūsų partneris padalijate bendrą turtą taip, lyg būtumėte susituokę nuosavybės teisėje. Galite pasirinkti, kuris turtas nėra įtrauktas į padalijimą.

Kai kurie turtai nėra automatiškai apibūdinami kaip bendra jūsų ir jūsų partnerio nuosavybė. Šių daiktų gali tekti neįtraukti skyrybų metu. Paveldėjimai ar dovanos taip pat lieka už nuosavybės bendrijos ribų nuo 1 m. Sausio 2018 d. Iki 1 m. Sausio 2018 d. Į dovanojimo ar testamento aktą turėjo būti įtraukta pašalinimo išlyga.

Teisėjas nusprendžia, kam leidžiama toliau gyventi namuose po skyrybų, jei abu norite ten gyventi toliau. Tada turi būti pakeista sutartis su būsto bendrija ar nuomotoju, o vienintelis nuomininkas yra asmuo, kuriam suteikta teisė gyventi. Šis asmuo taip pat yra atsakingas už nuomos ir kitų išlaidų sumokėjimą.

Skyrybų advokatas
Skyrybų advokatas

Dažnai užduodami klausimai dėl alimentų

Alimentų procedūra pradedama padavus peticiją. Tada teismas kitai šaliai suteiks galimybę pateikti atsiliepimą į ieškinį. Jei tai bus padaryta, procesas bus išklausytas. Tada teismas priims rašytinį sprendimą.

Jūs turite teisę į sutuoktinio paramą, jei buvote susituokę ar pradėjote registruotą partnerystę ir negalite savęs išlaikyti.

Galite pranešti buvusiam partneriui apie įsipareigojimų nevykdymą ir nustatyti terminą, per kurį turi būti sumokėti alimentai. Jei jūsų buvęs partneris vis tiek nemoka alimentų per nustatytą laiką, tai yra įsipareigojimų nevykdymo atvejis. Jei susitarimai dėl išlaikymo yra įtraukti į įsakymą, jūs turite vykdytiną pavadinimą. Tada ne teismo tvarka galite išieškoti alimentus iš buvusio partnerio. Jei taip nėra, galite reikalauti, kad būtų laikomasi teisme.

Partnerio alimentai mokėtojui yra atskaitomi iš mokesčių ir yra laikomi gavėjo apmokestinamosiomis pajamomis. Vaikų alimentai nėra atskaitomi ar apmokestinami.

Dažnai užduodami klausimai apie skyrybų vaikus

Galite paprašyti teismo nustatyti jūsų vaikų gyvenamąją vietą su jumis. Teismas priims tokį sprendimą, kuris laikomas labiausiai atitinkančiu jūsų vaikus, atsižvelgdamas į visas bylos aplinkybes.

Jei turite nepilnamečių vaikų, kuriuos globojate kartu, turite sudaryti tėvystės planą. Turi būti sudaryti susitarimai dėl pagrindinės vaikų gyvenamosios vietos, priežiūros padalijimo, sprendimų, susijusių su vaikais, priėmimo būdo, kaip keičiamasi informacija apie vaikus ir vaikų išlaidų paskirstymu (išlaikymas vaikui).

Po skyrybų abu tėvai išlaiko tėvų valdžią, nebent teismas nusprendžia, kad bendra tėvų valdžia turėtų būti nutraukta.

Jūs turite teisę į vaiko išlaikymą, jei pats neturite pakankamai pajamų, kad padengtumėte savo vaikų išlaidas.

Galite susitarti dėl vaiko / partnerio paramos dydžio. Šias sutartis galite įrašyti į sutartį. Jei teismas šias sutartis įrašo į nutartį dėl santuokos nutraukimo, jos yra teisiškai vykdomos. Jei nepavyksta susitarti, galite paprašyti teismo nustatyti alimentų dydį. Tai darydamas teisėjas atsižvelgs į įvairius veiksnius, tokius kaip pajamos, finansinės galimybės, vaiko biudžetas ir vizito tvarka.

Šie daiktai yra pačių vaikų nuosavybė. Jie patys gali nuspręsti, kas jiems nutiks ir su kuriuo iš tėvų turėtų eiti. Jei vaikai yra per maži tam nuspręsti, jūs ir jūsų partneris turėtumėte susitarti.

Jei neradote atsakymo į savo klausimą dažnai užduodamų klausimų sąraše, susisiekite tiesiogiai su vienu iš mūsų patyrusių teisininkų. Jie gali atsakyti į jūsų klausimus ir mielai mąsto kartu su jumis!

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite mums el. Laišką:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.