JUMS REIKIA Skyrybų advokato?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Skyrybos

Skyrybos yra svarbus įvykis visiems.
Štai kodėl mūsų skyrybų teisininkai yra jūsų asmeniniai patarimai.

Greitasis meniu

Pirmasis skyrybų žingsnis yra samdyti skyrybų advokatą. Skyrybas paskelbia teisėjas ir tik advokatas gali pateikti teismui prašymą dėl skyrybų. Yra įvairūs teisiniai skyrybų proceso aspektai, kuriuos sprendžia teismas. Šių teisinių aspektų pavyzdžiai:

 • Kaip padalintas jūsų bendras turtas?
 • Ar jūsų buvęs partneris turi teisę gauti dalį jūsų pensijos?
 • Kokios yra jūsų skyrybų mokestinės pasekmės?
 • Ar jūsų partneris turi teisę į sutuoktinio išlaikymą?
 • Jei taip, kiek kainuoja šie alimentai?
 • O jei turi vaikų, kaip organizuojamas bendravimas su jais?

Aylin Selamet

Aylin Selamet

ADVOKATAS

aylin.selamet@lwandmore.nl

Jums reikalingas skyrybų advokatas?

Parama vaikams

Kiekvienas verslas yra unikalus. Štai kodėl gausite teisines konsultacijas, kurios yra tiesiogiai susijusios su jūsų verslu.

Mes turime asmeninį požiūrį ir kartu su jumis ieškome tinkamo sprendimo.

Sėdame su jumis, kad sukurtume strategiją.

Gyvenk atskirai

Gyvenk atskirai

Mūsų įmonių teisininkai gali įvertinti sutartis ir patarti dėl jų.

Ar ruošiatės išsiskirti?

Jei taip, neabejotinai iškils daug problemų. Nuo sutuoktinio ir vaiko išlaikymo organizavimo iki nefinansinių reikalų, tokių kaip globos plano sudarymas, skyrybos gali turėti didelės įtakos tiek emociškai, tiek teisiškai.

Siekdami jums pasiruošti, mūsų naujoje baltojoje knygoje surinkome informaciją apie skyrybų sprendimo klausimus. Atsisiųskite toliau pateiktą failą nemokamai ir gaukite įžvalgų, kurios padės sklandžiai pereiti prie skyrybų proceso.

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Žingsnis po žingsnio mūsų skyrybų teisininkų planas

Kai susisieksite su mūsų kontora, vienas iš mūsų patyrusių teisininkų kalbės tiesiogiai su jumis. Law & More Iš kitų advokatų kontorų išsiskiria tuo, kad mūsų kontora neturi sekretorių biuro, o tai užtikrina trumpą bendravimą su klientais. Kai dėl skyrybų susisiekiate su mūsų advokatais telefonu, jie pirmiausia užduos jums keletą klausimų. Tada pakviesime jus į mūsų biurą Eindhoven, kad galėtume su jumis susipažinti. Jei pageidaujate, susitikimas gali vykti ir telefonu arba vaizdo konferencijos būdu.

Įvadinis susitikimas

 • Šio pirmojo susitikimo metu galite papasakoti savo istoriją ir mes išnagrinėsime jūsų situacijos foną. Mūsų specializuoti skyrybų teisininkai taip pat užduos reikiamus klausimus.
 • Tada aptarsime su jumis konkrečius veiksmus, kurių reikia imtis jūsų situacijoje, ir aiškiai tai nubrėžiame.
 • Be to, šio susitikimo metu nurodysime, kaip atrodo santuokos nutraukimo procesas, ko galite tikėtis, kiek paprastai užtruks procesas, kokių dokumentų mums reikės ir pan.
 • Tokiu būdu turėsite gerą idėją ir žinosite, kas vyksta. Pirmasis šio susitikimo pusvalandis nemokamas. Jei susitikimo metu nuspręsite, kad norėtumėte, kad jums padėtų vienas iš mūsų patyrusių skyrybų teisininkų, kai kuriuos jūsų duomenis įrašysime, kad sudarytume sužadėtuvių sutartį.

Ką klientai sako apie mus

Mūsų skyrybų teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Perleidimo sutartis

Po pirmo susitikimo iš mūsų el. Paštu nedelsdami gausite pavedimo sutartį. Šiame susitarime, pavyzdžiui, teigiama, kad mes jums patarsime ir padėsime skyrybų metu. Mes taip pat atsiųsime jums bendrąsias sąlygas, taikomas mūsų paslaugoms. Galite skaitmeniniu būdu pasirašyti paskyrimo sutartį.

Po

Gavę pasirašytą pavedimo sutartį, mūsų patyrę skyrybų teisininkai nedelsdami pradės dirbti jūsų byloje. At Law & More, būsite informuotas apie visus veiksmus, kuriuos jums atliks skyrybų advokatas. Natūralu, kad visi veiksmai pirmiausia bus derinami su jumis.

Praktiškai pirmas žingsnis dažnai yra išsiųsti laišką partneriui su pranešimu apie skyrybas. Jei jis jau turi skyrybų advokatą, laiškas adresuojamas jo advokatui.

Šiame laiške nurodome, kad norite išsiskirti su savo partneriu ir kad jam rekomenduojama kreiptis į advokatą, jei jis to dar nepadarė. Jei jūsų partneris jau turi advokatą ir mes adresuojame laišką jo advokatui, mes paprastai išsiųsime laišką, kuriame nurodysime jūsų pageidavimus, pavyzdžiui, dėl vaikų, namų, turinio ir kt.

Tada jūsų partnerio advokatas gali atsakyti į šį laišką ir pareikšti savo partnerio norus. Kai kuriais atvejais numatomas keturių krypčių susitikimas, kurio metu mes stengiamės susitarti kartu.

Jei neįmanoma susitarti su partneriu, skyrybų prašymą taip pat galime pateikti tiesiogiai teismui. Tokiu būdu pradedama procedūra.

Ką turėčiau pasiimti su skyrybų advokatu?

Jums reikalingas skyrybų advokatas?

Norint kuo skubiau pradėti skyrybų procedūrą po įžanginio susirinkimo, reikia pateikti daugybę dokumentų. Žemiau pateiktame sąraše nurodomi reikalingi dokumentai. Ne visi dokumentai reikalingi visoms skyryboms. Jūsų skyrybų advokatas konkrečiu atveju nurodys, kurie dokumentai reikalingi jūsų skyryboms surengti. Iš esmės reikalingi šie dokumentai:

 • Santuokos knygelė arba bendro gyvenimo sutartis.
 • Dokumentas su ikivedybine ar partnerystės sutartimi. Tai netaikoma, jei esate susituokę bendrojoje nuosavybėje.
 • Hipotekos lakštą ir su juo susijusią korespondenciją arba namo nuomos sutartį.
 • Banko sąskaitų, taupomųjų sąskaitų, investicinių sąskaitų apžvalga .
 • Metinės ataskaitos, atlyginimų lapeliai ir išmokų ataskaitos.
 • Paskutinės trys pajamų deklaracijos.
 • Jei turite įmonę, paskutines tris metines ataskaitas.
 • Sveikatos draudimo polisas.
 • Draudimų apžvalga: kokiu pavadinimu yra draudimai?
 • Informacija apie sukauptas pensijas. Kur santuokos metu buvo kaupiama pensija? Kas buvo klientai?
 • Jei yra įsiskolinimų: išimkite tai patvirtinančius dokumentus ir skolų dydį bei trukmę.

Jei norite, kad skyrybų procesas prasidėtų greitai, protinga šiuos dokumentus rinkti iš anksto. Tada advokatas gali pradėti dirbti su jūsų byla iškart po įžanginio susitikimo!

Skyrybos ir vaikai

Kai dalyvauja vaikai, svarbu atsižvelgti ir į jų poreikius. Mes užtikriname, kad į šiuos poreikius būtų kuo labiau atsižvelgta. Mūsų skyrybų teisininkai gali su jumis parengti auklėjimo planą, kuriame bus nustatytas jūsų vaikų priežiūros padalijimas po skyrybų. Mes taip pat galime apskaičiuoti jums mokamos ar gaunamos vaiko išlaikymo sumą.

Ar jau esate išsiskyręs ir ar kyla konfliktų dėl, pavyzdžiui, partnerio ar vaiko išlaikymo laikymosi? O gal turite pagrindo manyti, kad jūsų buvęs partneris dabar turi pakankamai finansinių išteklių, kad galėtų savimi pasirūpinti? Taip pat šiais atvejais mūsų skyrybų teisininkai gali suteikti jums teisinę pagalbą.

Dažnai užduodami klausimai skyrybos

Law & More dirba pagal valandinį įkainį. Mūsų valandinis įkainis yra 195 EUR, be 21% PVM. Pirmoji pusvalandžio konsultacija nėra privaloma. Law & More nedirba valstybės remiamos paramos pagrindu.

Koks yra darbo metodas Law & More? Advokatai adresu Law & More dalyvauja jūsų problemose. Mes apžvelgiame jūsų situaciją ir tada tiriame jūsų teisinę padėtį. Kartu su jumis ieškome tvaraus jūsų ginčo ar problemos sprendimo.
Jei sutinkate, galite samdyti bendrą advokatą. Tokiu atveju teismas gali paskelbti skyrybas nutartimi per kelias savaites. Jei nesutiksite, kiekvienas turėsite gauti savo advokatą. Tokiu atveju skyrybos gali trukti mėnesius.
Jei pasirenkate bendras skyrybas, teismo posėdžio nereikia. Vienašališkos skyrybos sprendžiamos teismo posėdyje.
Kas yra tarpininkavimas? Mediacijoje kartu su kita šalimi, prižiūrint tarpininkui, bandote rasti sprendimą. Kol abi pusės nori ieškoti sprendimo, tarpininkavimas turi galimybę pasisekti.
Kaip vyksta tarpininkavimo procesas? Tarpininkavimo procesas susideda iš: priėmimo pokalbio ir kelių sesijų susitarimui pasiekti. Jei susitariama, sudaryti susitarimai sudaromi raštu.
Jūs esate išsiskyręs nuo tos dienos, kai dekretas, skelbiantis skyrybas, įrašomas į savivaldybės, kurioje susituokėte, civilinės metrikacijos registrus.
Su buvusiu partneriu negalime susitarti dėl sutuoktinių turto padalijimo, ką dabar daryti? Galite prašyti teismo nustatyti sutuoktinių turto padalijimo (būdo) tarp jūsų ir jūsų buvusio partnerio.
Ką daryti su bendru turtu? Jei esate susituokę bendroje nuosavybėje, šiuos daiktus galite padalyti per pusę arba paimti iš kito asmens, kad įvertintumėte jų vertę.
Pradinis punktas yra tas, kad jūs galite toliau gyventi bendruose namuose, su sąlyga, kad finansiškai sugebėsite sumokėti pusę bet kokios perteklinės vertės savo buvusiam partneriui ir buvusį partnerį atleisite nuo solidariosios atsakomybės už hipotekines paskolas.
Galite susitarti dėl santykių finansinio sureguliavimo ne teismo tvarka. Jei turite kartu vaikų, dėl kurių abu naudojatės valdžia, esate teisiškai įpareigoti parengti auklėjimo planą.
Kokios yra skyrybų išlaidos? Advokato išlaidos priklauso nuo jūsų bylai skirto laiko. Teismo išlaidos – 309 eurai (teismo mokesčiai). Mokesčiai antstoliui už pareiškimo dėl santuokos nutraukimo įteikimą siekia apie 100 eurų.
Teisinis reglamentas (pensijų išlyginimas) reiškia, kad jūs turite teisę į 50% senatvės pensijos, kurią sukaupė jūsų buvęs partneris, santuokos metu. Jei abu partneriai sutinka, galite konvertuoti savo teises į senatvės pensiją ir partnerio pensiją į savarankišką teisę į senatvės pensiją (perskaičiavimą) arba pasirinkti kitą skirstymą.
Kas yra santuokos nutraukimo sutartis? Santuokos nutraukimo sutartis yra buvusių partnerių sutartis, kurioje galite sudaryti susitarimus, kai išsituokiate. Pavyzdžiui, galite susitarti dėl finansinių susitarimų, susitarimų dėl vaikų ir alimentų. Jei santuokos nutraukimo sutartis yra teismo sprendimo dalis, ji yra teisiškai vykdytina.
Jei santuokos nutraukimo sutartis yra teismo sprendimo dalis, santuokos nutraukimo sutartis suteikia vykdytiną pavadinimą. Tada jis yra teisiškai įgyvendinamas.
Kas yra ir kas neįeina į buities reikmenis? Viskas, kas yra name, tvarte, sode ir garaže, yra turinio dalis. Tai taip pat taikoma automobiliui ar kitoms transporto priemonėms. Jie dažnai minimi atskirai sutartyje. Kas nepriklauso turiniui – prijungtos prekės, virtuvėje įmontuota buitinė technika ir, pavyzdžiui, išklotos grindys.
Kas atsitiks, jei aš susituokiu nuosavybės bendrijoje? Kai esate susituokę bendroje nuosavybėje, iš esmės visas jūsų ir jūsų partnerio turtas ir skolos yra sujungiami. Skyrybų atveju visas turtas ir skolos iš principo dalijamasi lygiomis dalimis. Kartais gali būti, kad tam tikri dalykai neįtraukiami, pavyzdžiui, dovana ar palikimas. Tačiau saugokitės: nuo 2018 m. standartas yra tuoktis ribotoje nuosavybės bendrijoje. Tai reiškia, kad iki santuokos sukauptas turtas į bendriją neįskaitomas. Bendrąja nuosavybe tampa tik tas turtas, kurį susituokę partneriai sukaupia santuokos metu. Todėl neįtraukiama viskas, ką asmuo turėjo privačiai iki santuokos. Viskas, kas atsiranda po santuokos turtu ir (arba) skolomis, tampa abiejų šalių nuosavybe. Be to, dovanos ir palikimai išlieka asmenine nuosavybe, taip pat ir santuokos metu. Namas gali būti išimtis, jei jis buvo įsigytas kartu iki santuokos.
Kas nutiks, jei ištekėsiu pagal ikivedybinę sutartį? Kai susituokėte, nusprendėte atskirti savo turtą ir skolas. Jei norite nutraukti santuoką, atsižvelkite į visas susitarimo sąlygas ar kitus sutartus susitarimus.

Atsiskaitymo sąlygos yra susitarimai dėl tam tikrų pajamų ir vertybių atsiskaitymo ar paskirstymo. Yra dvi atsiskaitymo formos: 1) Periodinė atsiskaitymo sąlyga: kiekvienų metų pabaigoje likęs sutaupytas sąskaitos (-ų) likutis padalijamas teisingai. Pasirenkama, kad privatus turtas būtų atskiras. Atsiskaitymas įvyksta po to, kai iš bendrai sukaupto kapitalo buvo atimtos pastoviosios išlaidos. 2) Galutinio susitarimo sąlyga: skyrybų atveju taip pat galima pasinaudoti galutinio susitarimo sąlyga. Tada jūs ir jūsų partneris padalijate bendrą turtą taip, lyg būtumėte susituokę nuosavybės teisėje. Galite pasirinkti, kuris turtas nėra įtrauktas į padalijimą.

Kas yra susijęs turtas? Kokios prekės lieka už nuosavybės bendrijos ribų? Kai kurie turtai nėra automatiškai apibūdinami kaip bendra jūsų ir jūsų partnerio nuosavybė. Šių dalykų gali nereikėti įtraukti skyrybų metu. Nuo 1 m. sausio 2018 d. palikimai ar dovanos taip pat lieka už turto bendrijos ribų. Iki 1 m. sausio 2018 d. dovanojimo ar testamento sutartyje turėjo būti įrašyta išimtis.
Kas nutiks, jei kartu gyvensite nuomojamame būste? Teisėjas sprendžia, kam leidžiama toliau gyventi name po skyrybų, jei jūs abu norite ten gyventi toliau. Tada turi būti pakeista sutartis su būsto bendrija ar nuomotoju, o asmuo, kuriam suteikta teisė ten gyventi, yra vienintelis nuomininkas. Tada šis asmuo taip pat yra atsakingas už nuomos ir kitų išlaidų apmokėjimą.

Dažnai užduodami klausimai dėl alimentų

Alimentų procedūra pradedama padavus peticiją. Tada teismas kitai šaliai suteiks galimybę pateikti atsiliepimą į ieškinį. Jei tai bus padaryta, procesas bus išklausytas. Tada teismas priims rašytinį sprendimą.
Ar aš turiu teisę į sutuoktinio išlaikymą? Jūs turite teisę į sutuoktinio išlaikymą, jei buvote susituokę arba sudarėte registruotą partnerystę ir negalite savarankiškai išlaikyti savęs.
Galite pranešti buvusiam partneriui apie įsipareigojimų nevykdymą ir nustatyti terminą, per kurį turi būti sumokėti alimentai. Jei jūsų buvęs partneris vis tiek nemoka alimentų per nustatytą laiką, tai yra įsipareigojimų nevykdymo atvejis. Jei susitarimai dėl išlaikymo yra įtraukti į įsakymą, jūs turite vykdytiną pavadinimą. Tada ne teismo tvarka galite išieškoti alimentus iš buvusio partnerio. Jei taip nėra, galite reikalauti, kad būtų laikomasi teisme.
Kokios yra alimentų mokėjimo mokestinės pasekmės? Partnerio alimentai yra atskaitomi mokėtojui ir yra laikomi apmokestinamomis pajamomis gavėjui. Vaiko alimentai nėra atskaitomi ir neapmokestinami.

Dažnai užduodami klausimai apie skyrybų vaikus

Galite paprašyti teismo nustatyti jūsų vaikų gyvenamąją vietą su jumis. Teismas priims tokį sprendimą, kuris laikomas labiausiai atitinkančiu jūsų vaikus, atsižvelgdamas į visas bylos aplinkybes.
Jei turite nepilnamečių vaikų, kuriuos globojate kartu, turite sudaryti tėvystės planą. Turi būti sudaryti susitarimai dėl pagrindinės vaikų gyvenamosios vietos, priežiūros padalijimo, sprendimų, susijusių su vaikais, priėmimo būdo, kaip keičiamasi informacija apie vaikus ir vaikų išlaidų paskirstymu (išlaikymas vaikui).
O kaip su tėvų valdžia po skyrybų? Po skyrybų tėvų valdžia išsaugo abiem iš tėvų, nebent teismas nuspręstų, kad bendra tėvų valdžia turi būti nutraukta.
Kada turiu teisę į vaiko išlaikymą? Jūs turite teisę į vaiko išlaikymą, jei jūs pats neturite pakankamai pajamų savo vaikų išlaidoms apmokėti.
Galite susitarti dėl vaiko / partnerio paramos dydžio. Šias sutartis galite įrašyti į sutartį. Jei teismas šias sutartis įrašo į nutartį dėl santuokos nutraukimo, jos yra teisiškai vykdomos. Jei nepavyksta susitarti, galite paprašyti teismo nustatyti alimentų dydį. Tai darydamas teisėjas atsižvelgs į įvairius veiksnius, tokius kaip pajamos, finansinės galimybės, vaiko biudžetas ir vizito tvarka.
Šie daiktai yra pačių vaikų nuosavybė. Jie patys gali nuspręsti, kas jiems nutiks ir su kuriuo iš tėvų turėtų eiti. Jei vaikai yra per maži tam nuspręsti, jūs ir jūsų partneris turėtumėte susitarti.

Jei neradote atsakymo į savo klausimą dažnai užduodamų klausimų sąraše, susisiekite tiesiogiai su vienu iš mūsų patyrusių teisininkų. Jie gali atsakyti į jūsų klausimus ir mielai mąsto kartu su jumis!

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More