Kiekvienam skyrybos yra svarbus įvykis. Štai kodėl mūsų skyrybų advokatai yra jums patariami asmeniškai. Pirmasis skyrybų žingsnis yra pasikviesti skyrybų advokatą. Skyrybą paskelbia teisėjas ir prašymą dėl santuokos nutraukimo teismui gali pateikti tik advokatas.

REIKIA PAGALBA JŪSŲ ATSKIRTI?
KONTAKTINIAI MŪSŲ SKIRTUMO TEISĖJAI

Skyrybų advokatas

Kiekvienam skyrybos yra svarbus įvykis. Štai kodėl mūsų skyrybų advokatai yra jums patariami asmeniškai.

Greitasis meniu

Pirmasis skyrybų žingsnis yra pasikviesti skyrybų advokatą. Skyrybą paskelbia teisėjas ir prašymą dėl santuokos nutraukimo teismui gali pateikti tik advokatas. Skyrybų byloje yra įvairių teisinių aspektų, dėl kurių teisėjas priima sprendimą. Šių teisinių aspektų pavyzdžiai:

• Kaip paskirstomas jūsų bendras turtas?
• Ar jūsų buvęs partneris turi teisę gauti dalį jūsų pensijos?
• O kaip jūsų skyrybų mokestinės pasekmės?
• Ar jūsų partneris turi teisę į partnerio alimentus?
• Jei taip, kokia alimentų suma per mėnesį?
• O jei turite vaikų, kaip tvarkomi su vaikais susiję klausimai?
• Kaip organizuojama vaiko priežiūra?

Mūsų skyrybų advokatai palaiko jus

Yra keletas skyrybų sureguliavimo aspektų. Skyrybų advokatas nuo Law & More gali padėti ir nukreipti jus kuo geriau susidedant iš šių aspektų. Mūsų teisininkai specializuojasi šeimos teisės srityje. Ar tau įdomu, ką mes galime padaryti tau? Tada susisiekite Law & More.

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

 Skambinkite + 31 40 369 06 83

Kodėl verta rinktis? Law & More?

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

"Law & More teisininkai

dalyvauja ir

gali įsijausti į

kliento problema"

Mūsų skyrybų advokatai dirba asmeniškai ir sieks su jumis rasti tinkamų sprendimų ateičiai. Mes žiūrime į kiekvieną teisinį aspektą ir stengiamės pasiekti geriausią įmanomą rezultatą.

Temos, kuriomis galime jums padėti:

• Skyrybų paktas;
• Tėvystės planas;
• Preferencinis susitarimas;
• bendro turto paskirstymas;
• Vaiko alimentai;
• partnerio alimentai;
• Vaikų prieigos teisės;
• Pensija;
• skolos;
• Fiskalinės pasekmės.

Jums reikalingas skyrybų advokatas?

Parama vaikams

Parama vaikams

Skyrybos daro didelę įtaką vaikams. Todėl mes labai vertiname jūsų vaikų interesus

Paprašykite skyrybų

Paprašykite skyrybų

Mes turime asmeninį požiūrį ir kartu su jumis ieškome tinkamo sprendimo

Partnerio alimentai

Partnerio alimentai

Ar ketinate mokėti ar gauti alimentus? O kiek? Mes jums vadovaujame ir padedame

Gyvenk atskirai

Gyvenk atskirai

Ar norite gyventi atskirai? Mes jums padedame

Susitikimas su skyrybų advokatu? Tai kaip jūs pasiruošiate!

Jūs ir jūsų partneris priėmė sprendimą. Tu išgyveni skyrybas. Bet kas toliau? Pirmasis svarbus žingsnis po šio plataus užmojo sprendimo yra kviesti skyrybų advokatą. Galų gale, kai skyrybos bus išspręstos, kyla ne tik įvairių praktinių, bet ir teisinių klausimų: kas nutiks, pavyzdžiui, jūsų bendriems namams ir hipotekai? Kaip bus paskirstytos jūsų santaupos ir banko sąskaitos? O kas prižiūrės kasdienę ar finansinę jūsų vaikų priežiūrą? Kad galėtumėte kiek įmanoma padėti sutvarkyti ir įrašyti visus su skyrybomis susijusius teisinius klausimus, svarbu, kad jūsų skyrybų advokatas turėtų visą reikiamą informaciją ir dokumentus.

Informacija apie susitikimą

Ruošiantis susitikimui su savo skyrybų advokatu, svarbu aptarti keletą svarbių klausimų su savo buvusiu partneriu. Kaip matote ateitį po skyrybų dėl savo bendrų namų, finansinės padėties ir galimų jūsų vaikų? Jei prieš paskyrimą jau yra susitarta, pavyzdžiui, dėl namų ar kasdienio jūsų vaikų priežiūros ir bendravimo su jais, jungtinis skyrybų advokatas gali lengvai ir greitai įrašyti šias sutartis į skyrybų sutartį ir tėvystės planą.

Ar neįmanoma diskutuoti ir bendrai susitarti su savo buvusiu partneriu? Tuomet galite paskambinti savo skyrybų advokatui, kuris stengsis pasiekti geriausią įmanomą rezultatą jums. Tokiu atveju vis tiek patariama, ruošiantis susitikimui su savo skyrybų advokatu, paklausti savęs, kuriuos svarbius klausimus norėtumėte išspręsti ir kokiu būdu. Pavyzdžiui, ar norėtumėte toliau gyventi name ir kasdien rūpintis savo vaikais? Tokiu atveju skyrybų advokatas gali tiksliai pasakyti, ką galima ir ko reikia susitarti ir kaip įgyvendinti šiuos susitarimus.

• Ar esate individualus asmuo?
• Ar jums reikia teisinės konsultacijos?
• Ar norite aiškiai suprasti savo teisinę padėtį?

Susisiekite su mumis tiesiogiai mygtuku.
Mes jums kuo greičiau paskambinsime.

Mūsų skyrybų advokatai palaiko jus

Kokius dokumentus turėčiau atsinešti?

Svarbu surinkti keletą svarbių dokumentų ir suderinti juos su skyrybų advokatu. Pirmiausia turite atsinešti savo vedybų knygą ar sugyventinio sutartį ir galbūt aktą su priešnario sutartimi. Šie dokumentai suteikia teisininkui įžvalgos apie jūsų ir jūsų buvusių partnerių teisinę padėtį ir yra atskaitos taškas tolesniems susitarimams. Ar jūs ir jūsų buvęs partneris kartu turite (nuomojate) namą? Jei taip, į susitikimą taip pat turėsite atsinešti hipotekos aktą ar nuomos sutartį. Jūsų finansinė padėtis taip pat aktuali skyrybų metu. Skyrybų advokatui galite pateikti savo banko sąskaitų ir (arba) taupomųjų sąskaitų apžvalgą, metines ataskaitas ir tris paskutines pajamų mokesčio deklaracijas. Galiausiai taip pat svarbi informacija apie jūsų pensijas, draudimus ir visas skolas, kurias jūs galbūt įvedėte.

Skyrybos ir vaikai

Kai įtraukiami vaikai, svarbu atsižvelgti ir į jų poreikius. Mes stengiamės, kad į šiuos poreikius būtų kiek įmanoma atsižvelgiama reglamente. Mūsų skyrybų advokatai kartu su jumis gali sudaryti tėvų planą, kuriame nustatomas priežiūros paskirstymas jūsų vaikams po skyrybų. Taip pat galime apskaičiuoti, kiek vaiko alimentų reikės sumokėti ar gauti.

Ar jau išsiskyręs ir ar kyla konfliktas dėl, pavyzdžiui, partnerio ar vaiko alimentų laikymosi? O gal turite pagrindo manyti, kad jūsų buvęs partneris dabar turi pakankamai finansinių išteklių, kad galėtų pasirūpinti savimi? Mūsų skyrybų advokatai taip pat gali jums suteikti teisinę pagalbą tokiais atvejais.

Sava įmonė ir skyrybos

Ar turite savo įmonę ir ar esate išsiskyrę? Tuomet jūs turite atsižvelgti į papildomus aspektus. Klausimai, kuriuos kartu su jumis išanalizuos mūsų skyrybų advokatai:

• Ar turite akcijų?
• Ar šios akcijos priklauso turto bendrijai?
• Kas atsitiks su jūsų įmone?
• Kokias atskyrimo pasekmes patiria jūsų įmonė?
• Kokios yra mokestinės pasekmės?

Mūsų skyrybų teisininkai turi žinių ir apie šeimos teisę, ir apie verslininkystės žinias, todėl yra geriausiose vietose, kad tokiais atvejais jums suteiktų teisinę ir mokestinę pagalbą. Ar jums reikia skyrybų advokato? kontaktas Law & More.

Asmeninis požiūris ir patarimai

Rekomenduojame šiek tiek pasiruošti prieš pasikonsultavę su savo skyrybų advokatu, mes adresu Law & More supraskite, kad skyrybos yra tolimas įvykis jūsų gyvenime ir kad galbūt negalėsite įsivaizduoti ir konkretizuoti savo ateities iškart po skyrybų. Štai kodėl Law & MoreSkyrybų advokatai turi asmeninį požiūrį ir kartu su jumis ir galbūt buvusiu partneriu pokalbio metu nustatysime jūsų teisinę situaciją, remdamiesi dokumentais. Mes išsiaiškinsime jūsų ateities viziją ir norus. Skyrybų advokatai Law & More esate ekspertai asmenų ir šeimos teisės srityje ir mielai padės jums, galbūt kartu su partneriu, skyrybų proceso metu.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite mums el. Laišką:

Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - [apsaugotas el. paštu]
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - [apsaugotas el. paštu]

Law & More B.V.