NURODYTI SUTARTIES SUTARTĮ?
NENUSTATYTI ATEITIES PROBLEMŲ

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų
rekomenduokite mus ir kad esame įvertinti vidutiniškai 9.4

Taikos sutartis

Atsiskaitymo sutartis yra speciali susitarimo rūšis. Taikinimo susitarime šalys siekia susitarti dėl ginčo ar kitos neaiškios situacijos išsprendimo. Tai taip pat yra susitarimas, kuriuo darbdavys ir darbuotojas gali remtis savo noru, abipusiu susitarimu, nutraukti darbo sutartį. Taikinimo sutartis gali būti sudaroma dėl visų rūšių ginčų, tačiau dažniausiai naudojama atleidimo iš darbo atvejais.

Kas yra taikos sutartis?

Kai sudaroma taikos sutartis, darbdavys neturi gauti leidimo atleisti darbuotoją iš Olandijos darbuotojų draudimo agentūros (UWV) ar apylinkės teismo. Tai yra svarbi priežastis, kodėl darbdaviai ir darbuotojai kai kuriais atvejais mėgina nutraukti darbo sutartį abipusio susitarimo pagrindu taikos sutartimi. Kita svarbi taikos sutarties pasirinkimo priežastis yra tai, kad darbo sutartį galima nutraukti greitai ir lengvai. Dėl to labai skiriasi teisinės išlaidos, todėl tai naudinga abiem šalims. Tačiau, žinoma, abiem šalims patogiau susitarti su advokato pagalba. Ar norėtumėte sudaryti taikos sutartį, kuri padėtų išvengti būsimų teisinių problemų? Prašau susisiekti Law & More.

Rubinas van Kersbergenas

Rubinas van Kersbergenas

ADVOKATAS

ruby.van.kersbergen@lwandmore.nl

Mūsų teisininkai yra pasirengę jums

Law and More

Kiekviena įmonė yra unikali. Todėl jūs gausite teisinę konsultaciją, kuri yra tiesiogiai susijusi su jūsų įmone.

Law and More

Pranešimas apie įsipareigojimų nevykdymą

Jei taip nutiktų, mes taip pat galime bylinėtis už jus. Susisiekite su mumis dėl sąlygų.

Law and More

Dėl tinkamo valymo

Sėdame su jumis, kad sukurtume strategiją.

Law and More

Akcininkų sutartis

Ar norėtumėte ne tik savo įstatuose, bet ir savo akcininkams nustatyti atskiras taisykles? Paprašykite mūsų teisinės pagalbos.

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Taikos sutarties turinys

Taikos sutartyje yra išdėstytos sąlygos, kuriomis darbo sutartis nutraukiama. Tikslus taikos sutarties turinys priklauso nuo konkrečios situacijos ir aplinkybių. Tačiau yra keletas dalykų, kurie visada išdėstomi. Pirma, sutarties nutraukimo data yra vienas iš svarbiausių taikos sutarties aspektų. Antra, reikia laikytis įspėjimo laikotarpio. Galiausiai reikia susitarti dėl darbo laikotarpio, likusio iki sutarties nutraukimo dienos. Gali būti, kad sutarta dėl atleidimo nuo darbo laikotarpio. Tokiu atveju darbuotojui nebereikia dirbti, tačiau jo teisė į atlyginimą išlieka.

Ką klientai sako apie mus

[show-testimonials orderby='menu_order' order='DESC' limit='1′ pagination='on' layout='grid' options='theme:none,info-position:info-below,text-alignment:center, stulpeliai:1,filtras:nėra,įvertinimas:įjungtas,citatos turinys:trumpas,charlimitekstra:(…),vaizdas:įjungtas,vaizdo dydis:ttshowcase_small,vaizdo forma:apskritimas,vaizdo efektas:nėra,vaizdas- nuoroda:on']

Mūsų įmonių teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Taip pat galima susitarti dėl negrąžintų atostogų likučio ir kitų individualių atsiskaitymų, pavyzdžiui, komisinių, premijų ar akcijų schemų. Be to, pereinamojo laikotarpio pašalpos dydis, nustatytas abipusiai pasikonsultavus tarp darbdavio ir darbuotojo, bus nustatytas taikos sutartyje. Dėl pereinamojo laikotarpio pašalpos dydžio dažnai deramasi ir tai tikrai svarbu. Todėl būtų protinga kreiptis dėl teisinės pagalbos šiuo klausimu. Mūsų komanda mielai jums padės.

Taikos sutarties sąlygos

Darbuotojas turi įstatyminę teisę per dvi savaites atšaukti pasirašytą taikos sutartį. Darbdavys privalo į susitarimą įtraukti darbuotojo teisę atsisakyti sutarties. Be to, kai sudaroma taikos sutartis, šalys patvirtina galutinį įvykdymą. Tai reiškia, kad darbdavys ir darbuotojas nebegali reikalauti vienas kito, išskyrus tai, kas nustatyta taikos sutartyje. Galutinė biudžeto įvykdymo patvirtinimo nuostata paprastai įtraukiama susitarimo pabaigoje.

Taikos sutartisTeisė į bedarbio pašalpą

Taikos sutartyje visada turi būti nurodyta, kad darbdavys ėmėsi iniciatyvos nutraukti darbo sutartį. Tada darbuotojas netaps kaltinimu bedarbiu. Tai svarbu, kad darbuotojas turėtų teisę gauti bedarbio pašalpą. Kad darbuotojas turėtų teisę gauti bedarbio pašalpą, taip pat turi būti įvykdytos šios sąlygos:

  • darbdavys paprašė darbuotojo sutikti su atleidimu iš darbo;
  • taikos sutartyje atsižvelgiama į įspėjimo terminą;
  • darbuotojas gali įrodyti, kad ieškojo ir ieško naujo darbo.

Patarimas - derybos - taikos sutarties sudarymas
Mūsų komanda mielai jums patars, derėsis dėl jūsų ir sudarys jums visą atsiskaitymo sutartį. Mes patariame dėl taikos sutarties pagrįstumo ir pateikiame aiškumą. Mes taip pat atsižvelgiame į jūsų konkrečius norus ir užtikriname, kad priimsite gerai apgalvotą ir gerą sprendimą. Derėdamiesi mes padedame pasiekti optimalų finansinį rezultatą esant geroms sąlygoms

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More