Ar galite užsiregistruoti-kompanija-virtualioje įstaigoje-adresas

Ar galite registruoti įmonę virtualiame biure?

Verslininkams dažnas klausimas yra, ar galite registruoti įmonę virtualiame biure. Naujienose dažnai skaitote apie užsienio kompanijas, kurių pašto adresas yra Nyderlanduose. Turėti vadinamąsias „PO Box“ bendroves turi savo pranašumų. Dauguma verslininkų žino, kad tokia galimybė egzistuoja, tačiau kaip jūs ją valdote ir kokius reikalavimus turite atitikti, daugeliui vis dar neaišku. Viskas prasideda nuo registracijos Prekybos rūmuose. Užregistruoti savo verslą įmanoma net ir gyvenant užsienyje. Tačiau yra pagrindinis reikalavimas: jūsų įmonė privalo turėti apsilankymo adresą Nyderlanduose arba jūsų įmonės veikla turi vykti Nyderlanduose.

Teisinių reikalavimų internetinė parduotuvė

Kaip internetinės parduotuvės savininkas turite teisinių įsipareigojimų klientui. Privaloma turėti grąžinimo politiką, turite būti susisiekę su klientų klausimais, esate atsakingi už garantiją ir privalote pasiūlyti bent vieną po apmokėjimo galimybę. Vartotojo pirkimo atveju taip pat reikalaujama, kad vartotojui nereikėtų iš anksto sumokėti daugiau kaip 50% pirkimo sumos. Žinoma, jei vartotojas tai daro savanoriškai, leidžiama sumokėti visą sumą, tačiau (internetinis) mažmenininkas negali įpareigoti. Ši paklausa taikoma tik tada, kai perkate produktus, už paslaugas reikia sumokėti iš anksto.

Ar būtina nurodyti adresą?

Kontaktinės informacijos vieta internetinėje parduotuvėje turi būti aiškiai ir logiškai nustatyta. To priežastis yra ta, kad klientas turi teisę žinoti, su kuo jis (ji) užsiima. Šį reikalavimą palaiko įstatymai, todėl jis privalomas kiekvienam internetiniam parduotuvei.

Kontaktinę informaciją sudaro trys dalys:

  • Įmonės tapatybė
  • Įmonės kontaktiniai duomenys
  • Geografinis įmonės adresas.

Įmonės tapatybė reiškia įmonės registracijos duomenis, pvz., Prekybos rūmų numerį, PVM numerį ir įmonės pavadinimą. Kontaktinė informacija yra duomenys, kuriuos vartotojai gali naudoti norėdami susisiekti su internetine parduotuve. Geografinis adresas vadinamas adresu, kuriuo įmonė vykdo savo verslą. Geografinis adresas turi būti lankomas adresas ir negali būti pašto dėžutės adresas. Ar daugelyje mažų internetinių parduotuvių kontaktinis adresas sutampa su geografiniu adresu. Gali būti sunku laikytis reikalavimo pateikti kontaktinę informaciją. Toliau galite sužinoti daugiau apie tai, kaip vis tiek galite įvykdyti šį reikalavimą.

Virtualus adresas

Jei nenorite ar negalite pateikti apsilankymo adreso savo internetinėje parduotuvėje, galite naudoti virtualaus biuro adresą. Šį adresą taip pat gali valdyti organizacija, kuriai mokate nuomą. Šios organizacijos taip pat teikia įvairias paslaugas, pavyzdžiui, pašto siuntų sekimą ir persiuntimą. Olandiško adreso naudojimas yra naudingas jūsų internetinės parduotuvės lankytojų pasitikėjimui.

Kam?

Jums gali prireikti virtualaus biuro adreso dėl kelių priežasčių. Virtualus biuro adresas dažniausiai skirtas:

  • Žmonės, kurie užsiima verslu namuose; kurie nori atskirti verslo ir asmeninį gyvenimą.
  • Žmonės, kurie užsiima verslu užsienyje, bet taip pat bando išlaikyti biurą Nyderlanduose;
  • Žmonės, turintys įmonę Nyderlanduose, norintys turėti virtualų biurą.

Tam tikromis sąlygomis virtualus adresas gali būti įregistruojamas Prekybos rūmuose.

Registracija prekybos rūmuose

Paraiškos teikimo proceso metu bus įregistruotas vienas ar keli jūsų įmonės filialai. Vykdant šį procesą bus užregistruotas ir pašto, ir apsilankymo adresas. Lankymo adresas bus taikomas tik tuo atveju, jei galėsite įrodyti, kad ten yra jūsų filialas. Tuo galima įsitikinti sudarant nuomos sutartį. Tai taip pat taikoma, jei jūsų įmonė įsikūrusi verslo centre. Jei nuomos sutartis rodo, kad jūs visam laikui nuomojatės biurą (plotą), galite tai užregistruoti kaip savo apsilankymo adresą Prekybos registre. Turėti nuolatinį nuomos adresą nereiškia, kad visada privalai būti, bet turi turėti galimybę nuolat būti, jei to reikia. Pvz., Jei nuomojatės stalą ar biurą dviem valandoms per savaitę, to nepakanka, kad atitiktumėte savo įmonės registracijos reikalavimus.

Norėdami užregistruoti savo įmonę, turite turėti kelis dokumentus:

  • Prekybos rūmų registracijos formos;
  • Pasirašyta nuomos, - pirkimo ar nuomos sutartis iš Olandijos apsilankymo adreso;
  • Galiojančio asmens tapatybės įrodymo legalizuota kopija (galite susitarti su Nyderlandų ambasada ar notaru);
  • Užsienio savivaldybės, kurioje gyvenate, gyventojų registro originalus išrašas arba legalizuota kopija arba kitas oficialios organizacijos dokumentas, nurodantis jūsų užsienio adresą.

Prekybos rūmų nuostatai dėl „virtualaus biuro“

Pastaraisiais metais buvo pastebėta, kad virtualus biuras buvo biuras, kuriame buvo įmonė, tačiau tikrasis darbas nebuvo atliktas. Prieš porą metų Prekybos rūmai pakeitė virtualaus biuro taisykles. Anksčiau buvo įprasta, kad vadinamosios „Ghost“ įmonės atsiskaitydavo verslu virtualaus biuro adresu. Siekdami užkirsti kelią neteisėtai veiklai, Prekybos rūmai tikrina, ar įmonės turi virtualų biurą, kuris taip pat vykdo savo veiklą tuo pačiu adresu. Prekybos rūmai tai vadina tvaria verslo praktika. Tai nereiškia, kad verslininkai, turintys virtualų biurą, taip pat turi nuolat būti ten, tačiau tai reiškia, kad jie turi turėti galimybę nuolat būti šalia, kai to reikia.

Jei turite klausimų apie šį tinklaraštį arba turite problemų su Prekybos rūmais, susisiekite su Law & More. Atsakysime į jūsų klausimus ir prireikus suteiksime teisinę pagalbą.

Law & More