AR REIKALINGAS APELIACIJA TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Geras ir greitas bendravimas

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

/
Apeliacinis teisininkas
/

Apeliacinis teisininkas

Įprasta, kad viena ar abi šalys nesutinka su nuosprendžiu jų byloje. Ar nesutinkate su teismo nuosprendžiu? Tada yra galimybė šį nuosprendį apskųsti apeliacinės instancijos teismui. Tačiau ši galimybė netaikoma civilinėms byloms, kurių finansiniai interesai yra mažesni nei 1,750 EUR. Ar jūs sutinkate su teismo nuosprendžiu? Tada vis tiek galite įsitraukti į procesą teisme. Juk jūsų sandorio šalis, be abejo, taip pat gali nuspręsti pateikti apeliaciją.

Greitasis meniu

Apeliacijos galimybė reglamentuojama Nyderlandų civilinio proceso kodekso 7 antraštinėje dalyje. Ši galimybė grindžiama bylos nagrinėjimo dviejose instancijose principu: pirmojoje instancijoje paprastai teisme, o po to apeliacinės instancijos teisme. Manoma, kad bylos nagrinėjimas dviem atvejais pagerina teisingumo kokybę, taip pat piliečių pasitikėjimą teisingumo vykdymu. Apeliacija atlieka dvi svarbias funkcijas:

• Valdymo funkcija. Apeliacijos metu paprašykite teismo dar kartą ir visiškai peržiūrėti jūsų bylą. Todėl teismas patikrina, ar pirmosios instancijos teisėjas teisingai nustatė faktines aplinkybes, ar tinkamai taikė įstatymus ir ar jis teisingai įvertino. Jei ne, teismas panaikina pirmosios instancijos teisėjo sprendimą.
• Pakartokite galimybę. Gali būti, kad pirmojoje instancijoje pasirinkote neteisingą teisinį pagrindą, nepakankamai suformulavote savo pareiškimą arba pateikėte per mažai įrodymų savo teiginiui. Todėl apeliacinės instancijos teisme galioja visiško ieškinio principas. Visi faktai gali būti ne tik vėl pateikti teismui peržiūrėti, bet ir jūs, kaip apeliacinė šalis, turėsite galimybę ištaisyti pirmojoje instancijoje padarytas klaidas. Taip pat yra galimybė apeliacine tvarka padidinti jūsų ieškinį.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Apeliacijos terminas

Jei pasirinksite apeliacijos procedūrą teisme, turite pateikti apeliaciją per tam tikrą laiką. To laikotarpio trukmė priklauso nuo bylos tipo. Jei teismo sprendimas susijęs su a civilinis teismas, jūs turite tris mėnesius nuo sprendimo priėmimo dienos apeliacijai paduoti. Ar jums teko nagrinėti pirmosios instancijos teismo proceso santrauką? Tokiu atveju apeliacijai į teismą taikomas tik keturių savaičių laikotarpis. Padarė baudžiamasis teismas apsvarstyti ir teisti tavo byla? Tokiu atveju jūs turite tik dvi savaites po sprendimo apskųsti teismą.

Kadangi apeliacijos sąlygos yra teisinis tikrumas, šių terminų taip pat reikia griežtai laikytis. Taigi apeliacijos terminas yra griežtas terminas. Ar per šį laikotarpį apeliacija nebus pateikta? Tuomet jūs vėluojate, todėl nepriimtina. Pasibaigus apeliacinio skundo pateikimo terminui apeliacija gali būti paduodama tik išimtiniais atvejais. Tai gali būti, pavyzdžiui, jei pavėluoto apeliacinio skundo priežastis yra paties teisėjo kaltė, nes jis nutartį šalims išsiuntė per vėlai.

Ką klientai sako apie mus

Labai malonus klientų aptarnavimas ir tobulas nurodymas!

P. Meevis man padėjo darbo teisės byloje. Jis tai padarė kartu su savo padėjėja Yara labai profesionaliai ir sąžiningai. Be profesionalaus teisininko savybių, jis visada išliko lygus, sielą turintis žmogus, o tai suteikė šiltą ir saugų jausmą. Įžengiau į jo kabinetą susidėjęs rankas į plaukus, ponas Meevis iš karto sukėlė jausmą, kad galiu paleisti plaukus ir jis nuo tos akimirkos perims valdžią, jo žodžiai tapo darbais, o pažadai buvo ištesėti. Man labiausiai patinka tiesioginis kontaktas, nepriklausomai nuo dienos/laiko, jis buvo šalia, kai man jo reikėjo! Toperis! Ačiū Tomai!

Nora

Eindhoven

10

Puikus

Aylin yra viena geriausių skyrybų advokatų, kuri visada yra pasiekiama ir pateikia išsamius atsakymus. Nors mums teko valdyti savo procesą iš skirtingų šalių, su sunkumais nesusidūrėme. Ji labai greitai ir sklandžiai valdė mūsų procesą.

Ezgi Balikas

"Harlem

10

Puikus darbas Aylin

Labai profesionalus ir visada efektyvus bendraujant. Šauniai padirbėta!

kregždė

Lelystad

10

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

mieke

Hoogeloonas

10

Puikus rezultatas ir malonus bendradarbiavimas

Pristačiau savo bylą LAW and More ir buvo padedama greitai, maloniai ir, svarbiausia, veiksmingai. Esu labai patenkinta rezultatu.

Sabine

Eindhoven

10

Labai gerai tvarko mano bylą

Norėčiau labai padėkoti Aylin už jos pastangas. Esame labai patenkinti rezultatu. Klientė visada yra jos centre ir mums labai gerai padėjo. Išmanantis ir labai geras bendravimas. Tikrai rekomenduoju šį biurą!

Sahin kara

Veldhovenas

10

Teisiškai patenkintas suteiktomis paslaugomis

Mano situacija buvo išspręsta taip, kad galiu pasakyti tik tiek, kad rezultatas toks, kokio norėjau. Man padėjo patenkinti, o Aylin elgesys gali būti apibūdintas kaip tikslus, skaidrus ir ryžtingas.

Arsalanas

Mierlo

10

Viskas gerai sutvarkyta

Nuo pat pradžių gerai sutarėme su advokate, ji padėjo mums eiti teisingu keliu ir pašalino galimus neaiškumus. Ji buvo aiški ir žmogiška, kurią patyrėme kaip labai malonią. Ji paaiškino informaciją ir per ją tiksliai žinojome, ką daryti ir ko tikėtis. Labai maloni patirtis su Law and more, bet ypač su advokatu, su kuriuo bendravome.

vera

Helmond

10

Labai išmanantys ir draugiški žmonės

Labai puikus ir profesionalus (juridinis) aptarnavimas. Communicatie en samenwerking ging erg goed en snel. Ik ben geholpen durys dhr. Tomas Meevis ir mw. Aylin Selamet. Trumpai tariant, turėjau gerą patirtį dirbant su šiuo biuru.

Mehmetas

Eindhoven

10

Puikus

Labai draugiški žmonės ir labai geras aptarnavimas… kitaip negaliu pasakyti, kad tai labai padėjo. Jei taip atsitiks, būtinai grįšiu.

Jacky

Bree

10

Mūsų apeliaciniai teisininkai yra pasirengę jums padėti:

Office Law & More

KreiptisProcedūra

Apeliacinio skundo kontekste pagrindinis principas yra tas, kad nuostatos dėl pirmosios instancijos taip pat taikomos apeliacijos procedūrai. Taigi apeliacija pradedama a šaukimas į teismą tos pačios formos ir su tais pačiais reikalavimais, kaip ir pirmoji instancija. Tačiau dar nereikia nurodyti apeliacijos pagrindų. Šie pagrindai turi būti nurodyti tik pranešime apie skundus, su kuriais laikomasi teismo šaukimo.

Apeliacinio skundo pagrindai yra visi pagrindai, kuriuos apeliantas turi nurodyti teigdamas, kad turėtų būti panaikintas ginčijamas pirmosios instancijos teismo nuosprendis. Tos nuosprendžio dalys, kurioms nebuvo pateiktas pagrindas, liks galioti ir daugiau nebus svarstomos apeliacine tvarka. Tokiu būdu apribotos diskusijos dėl apeliacijos ir tokiu būdu teisinio paketo. Todėl svarbu pareikšti pagrįstą prieštaravimą dėl pirmosios instancijos teismo sprendimo. Šiame kontekste svarbu žinoti, kad vadinamasis bendras pagrindas, kuriuo siekiama, kad ginčas būtų pripažintas visa apimtimi, negali ir nebus sėkmingas. Kitaip tariant: apeliaciniame skunde turi būti pateiktas konkretus prieštaravimas, kad gynybos kontekste kitai šaliai būtų aišku, kokie būtent prieštaravimai.

Toliau pateikiamas skundas atsiliepimo į ieškinį pareiškimas. Savo ruožtu atsakovas apeliaciniame skunde taip pat gali pateikti skundžiamo nuosprendžio motyvus ir atsakyti į apelianto skundų pareiškimą. Skundų pareiškimas ir atsiliepimas į gynybą paprastai užbaigia keitimąsi pozicijomis dėl apeliacijos. Išsikeitus rašytiniais dokumentais, iš esmės nebegalima pateikti naujų pagrindų, net ir norint padidinti ieškinį. Todėl numatyta, kad teisėjas nebegali atkreipti dėmesio į apeliacijos pagrindus, kurie buvo pateikti po apeliacijos ar gynybos pareiškimo. Tas pats pasakytina ir apie ieškinio padidinimą. Tačiau išimties tvarka pagrindas vis tiek yra priimtinas vėliau, jei kita šalis yra davusi leidimą, skundas kyla dėl ginčo pobūdžio arba po rašytinių dokumentų pateikimo atsirado naujų aplinkybių.

Pirmiausia rašytinis raundas visuomet seka posėdis teisme. Apeliaciniame skunde yra šio principo išimtis: posėdis teisme yra neprivalomas, todėl nėra įprastas. Taigi dažniausiai bylas teismas išsprendžia raštu. Tačiau abi šalys gali prašyti teismo išnagrinėti jų bylą. Jei šalis nori būti išklausyta apeliacinės instancijos teisme, teismas turės tai leisti, nebent yra ypatingų aplinkybių. Šiuo atžvilgiu išlieka teismų praktika dėl teisės remtis.

Paskutinis apeliacinio teismo proceso etapas yra teismo sprendimas. Šiame sprendime apeliacinės instancijos teismas nurodys, ar ankstesnis teismo nuosprendis buvo teisingas. Praktiškai gali praeiti iki šešių mėnesių ar daugiau, kol šalys priims galutinį apeliacinės instancijos teismo sprendimą. Patvirtinus apelianto motyvus, teismas panaikins skundžiamą nuosprendį ir pats išspręs bylą. Priešingu atveju apeliacinės instancijos teismas logiškai patvirtins ginčijamą nuosprendį.

Apeliacija administraciniame teisme

Ar nesutinkate su administracinio teismo sprendimu? Tada jūs taip pat galite kreiptis į apeliaciją. Tačiau kai kalbate apie administracinę teisę, svarbu nepamiršti, kad tokiu atveju pirmiausia turėsite elgtis su kitomis sąlygomis. Paprastai gali būti pateiktas apeliacinis skundas per šešias savaites nuo tada, kai paskelbiamas administracinio teisėjo nuosprendis. Jūs taip pat turėsite susidurti su kitomis instancijomis, į kurias galite kreiptis apeliacine tvarka. Į kurį teismą turite kreiptis, priklauso nuo bylos rūšies:

• Socialinės apsaugos ir valstybės tarnautojų įstatymai. Bylas dėl socialinės apsaugos ir valstybės tarnautojų teisės apeliacine tvarka nagrinėja Centrinė apeliacinė taryba (CRvB). • Ekonominė administracinė teisė ir drausminė justicija. Klausimus, susijusius, be kita ko, su Konkurencijos įstatymu, Pašto įstatymu, Prekių įstatymu ir Telekomunikacijų įstatymu, apeliacine tvarka nagrinėja Verslo apeliacinė taryba (CBb). • Imigracijos įstatymai ir kiti dalykai. Kitos bylos, įskaitant imigracijos bylas, apeliacine tvarka nagrinėjamos Valstybės tarybos Administracinės jurisdikcijos skyriuje (ABRvS).

Po apeliacijosPo apeliacijos

Paprastai šalys laikosi apeliacinės instancijos teismo sprendimo, todėl jų byla sprendžiama apeliacine tvarka. Tačiau ar nesutinkate su teismo sprendimu apeliaciniame skunde? Tada yra galimybė pateikti kasaciją Nyderlandų Aukščiausiajam Teismui iki trijų mėnesių nuo apeliacinės instancijos teismo sprendimo priėmimo. Ši parinktis netaikoma ABRvS, CRvB ir CBb sprendimams. Juk šių įstaigų pareiškimuose yra galutiniai sprendimai. Todėl negalima ginčyti šių teismo sprendimų.

Jei egzistuoja kasacijos galimybė, pažymėtina, kad ginčo faktiniam vertinimui nėra vietos. Kasacinis pagrindas taip pat labai ribotas. Galų gale, kasacija gali būti iškelta tik tiek, kiek žemesnės instancijos teismai netinkamai pritaikė įstatymą. Tai procedūra, kuri gali užtrukti metų metus ir kuri reikalauja didelių išlaidų. Todėl svarbu, kad viskas būtų pašalinta iš apeliacijos procedūros. Law & More mielai jums tai padės. Galų gale apeliacija yra sudėtinga procedūra bet kurioje jurisdikcijoje, dažnai susijusi su pagrindiniais interesais. Law & More teisininkai yra baudžiamosios, administracinės ir civilinės teisės ekspertai ir mielai padeda jums apeliaciniuose procesuose. Ar turite kitų klausimų? Prašau susisiekti Law & More.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.