Ar planuojate parduoti savo įmonę?

Amsterdam Apeliacinis teismas

Tuomet būtų protinga paprašyti tinkamo patarimo dėl pareigų, susijusių su jūsų įmonės darbo taryba. Taip galite išvengti galimų kliūčių pardavimo procesui. Neseniai priimtame nutarime Amsterdam Apeliacinio teismo Įmonių skyrius sprendė, kad pardavęs juridinis asmuo ir jo akcininkai pažeidė rūpestingumo pareigą parduotos įmonės darbo tarybai.

Parduodantis juridinis asmuo ir jo akcininkai nepateikė laiku ir pakankamai informacijos darbo tarybai, neįtraukė darbo tarybos konsultacijos dėl ekspertų pavedimų išdavimo, laiku ir iš anksto nepasitarė su darbo taryba. į patarimo prašymą. Todėl sprendimas parduoti įmonę nebuvo priimtas pagrįstai. Sprendimas ir jo pasekmės turi būti panaikinti. Tai nepageidaujama ir nereikalinga situacija, kurios buvo galima išvengti.

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.