REIKIA žiniasklaidos teisininko?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima nuo pirmadienio iki penktadienio
nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų atvejį ir sugalvoja
su tinkamu veiksmų planu

Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų
rekomenduokite mus ir kad esame įvertinti vidutiniškai 9.4

/
Žiniasklaidos teisininkas
/

Žiniasklaidos teisininkas

Žiniasklaida apima laikraščius, televiziją, radiją ir internetą. Gali atsitikti taip, kad jūs ar jūsų įmonė žiniasklaidoje pasirodys nenoriai ir neigiamai. Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame informacija dalijamasi ir saugoma internete, tai gali jus persekioti. Todėl labai svarbu imtis tinkamų priemonių, jei susiduriate su žiniasklaidos problemomis.

Žiniasklaidos teisė apima skirtingas teisės sritis. Ypatingas dėmesys gali būti skiriamas autorių teisių įstatymams, privatumo įstatymams ir portretų teisėms. Atsakant į klausimą, ar leidinys yra neteisėtas, jūsų teisė į garbės ir reputacijos apsaugą turi būti palyginta su saviraiškos laisvės teise.

Elektroninio šmeižto atveju svarbu, kad įrodymai būtų įrašyti teisingai. Neteisėto el. Laiško atveju svarbu, kad šis el. Paštas būtų saugomas elektronine forma. Be to, įrodymus galima registruoti tinklalapyje bewijsonline.nl. Tai užtikrins, kad turite patikimą įrodymą.

Law & More gali padėti jums visais klausimais, susijusiais su žiniasklaidos įstatymais. Mūsų advokatai gali patarti jums ir atsakyti į visus jūsų klausimus.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Nesąmoningas mentalitetas

Mums patinka kūrybingas mąstymas ir žvelgiame ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir jos sprendimo nustatytu klausimu. Dėl nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties mūsų klientai gali tikėtis asmeninės ir veiksmingos teisinės pagalbos.

Ką klientai sako apie mus

Labai malonus klientų aptarnavimas ir tobulas nurodymas!

P. Meevis man padėjo darbo teisės byloje. Jis tai padarė kartu su savo padėjėja Yara labai profesionaliai ir sąžiningai. Be profesionalaus teisininko savybių, jis visada išliko lygus, sielą turintis žmogus, o tai suteikė šiltą ir saugų jausmą. Įžengiau į jo kabinetą susidėjęs rankas į plaukus, ponas Meevis iš karto sukėlė jausmą, kad galiu paleisti plaukus ir jis nuo tos akimirkos perims valdžią, jo žodžiai tapo darbais, o pažadai buvo ištesėti. Man labiausiai patinka tiesioginis kontaktas, nepriklausomai nuo dienos/laiko, jis buvo šalia, kai man jo reikėjo! Toperis! Ačiū Tomai!

10
Nora
Eindhoven

Mūsų žiniasklaidos teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More nuotrauka

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.