AR REIKIA VERSLO TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Asmeninis požiūris

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Verslo teisininkas

Ar norite įkurti įmonę? O gal jau esate verslininkas? Jei taip, tuomet neabejotinai turėsite spręsti verslo teisę. Jau įkūrus įmonę turėsite išspręsti klausimą, kuri įmonės forma yra tinkamiausia. Be to, turi būti rengiami visi susitarimai. Bėgant metams, daug kas gali pasikeisti ir įmonės viduje. Bendrovės forma gali būti netinkama. Gali kilti konfliktų tarp akcininkų ar tarp asocijuotų asmenų. O gal jūsų įmonė nebeturi pakankamai likvidžio turto. Law & More yra Nyderlandų verslo teisės srities specialistas. Nuo įkūrimo iki bendrovės likvidavimo momento galime suteikti jums teisinių ir fiskalinių patarimų.

Greitasis meniu

Juridinių asmenų teisė

Mes ne Law & More gali padėti jums pasirinkti teisingą įmonės formą. Galima atskirti formas, turinčias juridinio asmens statusą, ir formas, kurios neturi juridinio asmens statuso. Jei įmonė turi juridinio asmens statusą, ji gali dalyvauti teisiniuose sandoriuose kaip ir fiziniai asmenys. Tokiu atveju jūsų įmonė gali sudaryti sutartis, turėti turto ir skolų bei būti atsakinga.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

Mūsų teisininkai yra pasirengę jums

Law and More

Individuali teisinė pagalba

Kiekvienas verslas yra unikalus. Štai kodėl gausite teisines konsultacijas, kurios yra tiesiogiai susijusios su jūsų verslu.

Law and More

Galime bylinėtis už jus

Jei taip nutiktų, mes taip pat galime bylinėtis už jus. Susisiekite su mumis dėl sąlygų.

Law and More

Mes esame jūsų sparingo partneris

Sėdame su jumis, kad sukurtume strategiją.

Law and More

Sutarčių vertinimas

Mūsų įmonių teisininkai gali įvertinti sutartis ir patarti dėl jų.

"Law & More teisininkai
dalyvauja ir gali užjausti
su kliento problema“

Korporacijos valdymas

Kai norite valdyti korporaciją, turite pasirinkti įmonės formą. Tinkama teisinė forma priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip steigimo reikalavimai, juridinio asmens statusas, solidari atsakomybė ir galbūt akcijų perleidimas. O kas, jei vienas iš bendrosios bendrijos (VOF) partnerių nori palikti įmonę? O kaip „Flex-BV“? Šiems dalykams taikoma bendrovių teisė. Daugelį dalykų galima susitarti iš anksto pagal sutartį. Štai kodėl patartina prieš steigiant įmonę pasitelkti teisininkų paslaugas.

Kooperacija

Ar jūs, kaip įmonė, ketinate bendradarbiauti su kitomis įmonėmis, kad išlaikytumėte savo pozicijas rinkoje? Arba, atvirkščiai, su planu patekti į naują rinką? Jei norite sudaryti strateginį aljansą, galime patarti dėl rizikos ir naudos. Be to, mes kartu galime išsiaiškinti, kokios bendradarbiavimo formos yra tinkamos.

Ką klientai sako apie mus

Mūsų verslo teisininkai yra pasirengę jums padėti:

Office Law & More

Verslo teisėSusijungimai ir įsigijimai

Ar ketinate sujungti savo įmonę su kita, nes norite skatinti, pavyzdžiui, augimą? Tada yra trijų rūšių susijungimai: bendrovių susijungimas, akcijų jungimasis ir legalus susijungimas. Tai, kas labiausiai tinka jūsų įmonei, priklauso nuo konkrečios situacijos. Law & More advokatai gali patarti šiuo klausimu.

Kartais kita įmonė gali sudominti jūsų. Tai gali jums pasiūlyti parduoti jam savo verslą. Jei ketinate sutikti su šia užklausa, tada mes galime jums iš anksto patarti. Mes taip pat galime derėtis dėl jūsų.

Jei įmonė nenori, kad jų akcijos būtų parduodamos, o perėmėjas kreipiasi į akcininkus, mes kalbame apie priešišką akcijų perėmimą. Mes žinome, kaip apsaugoti jūsų įmonę tokiose situacijose ir galime jums padėti teisiniais patarimais.

Be to, labai svarbu atlikti deramą patikrinimą, ypač jei jūs kaip įmonė perkate kitą įmonę. Norite visos informacijos, reikalingos apgalvotai pasirinkti susijungimą ar įsigijimą.

Korporacijos teisininkai Law & More pateiks įžvalgią teisinę konsultaciją apie jūsų įmonę. Įstatymą išverčiame praktiškai, kad galėtumėte iš tikrųjų gauti naudos iš mūsų patarimų. Trumpai tariant Law & More gali suteikti jums teisinę pagalbą šiais klausimais:

  • įmonės steigimas
  • finansuoti
  • įmonių bendradarbiavimas
  • susijungimai ir įsigijimai
  • derybos ir bylinėjimasis, kai kyla konfliktų tarp akcininkų ir (arba) susijusių asmenų
  • direktorių atsakomybė

Nesąmoningas mentalitetas

Mums patinka kūrybingas mąstymas ir žvelgiame ne tik į teisinius situacijos aspektus. Viskas priklauso nuo problemos esmės ir jos sprendimo nustatytu klausimu. Dėl mūsų nesąmoningo mentaliteto ir ilgametės patirties mūsų klientai gali tikėtis asmeninės ir veiksmingos teisinės pagalbos.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl

Law & More