AR GALITE TURĖTI TRANSPORTO ĮSTATYMĄ?

KONTAKTAI LAW & MORE

Transporto įstatymai

Logistikos sektorius yra dinamiškas ir visada juda. Dėl prekybos globalizacijos vis daugiau prekių gabenama daugybe kilometrų skirtingais būdais. Tai galėtų apimti jūrų, kelių, geležinkelių ir oro transportą. Šiame procese dalyvauja daug šalių, tokių kaip klientai, vežėjai, ekspeditoriai, draudikai ir gavėjai. Juk prekes gauna ir pergabena įvairios šalys.

Nors šis transportavimo procesas dažnai nesukelia problemų visoms šioms šalims, kartais jis vis tiek gali suklysti. Kai transportas sustoja, vėluojama arba krovinys yra sugadintas ar pamestas pakeliui, tarp šalių gali kilti atsakomybės klausimų. Kas atsakingas ir todėl turėtų atlyginti padarytą žalą? O kokių veiksmų galima imtis, jei partija tiesiog nevykdo savo įsipareigojimų? Atsakymą į šiuos klausimus visų pirma turės rasti visų šių šalių susitarimuose.

Be šalių susitarimų, sprendžiant transporto teisės klausimus, reikia atsižvelgti ir į tarptautines taisykles. Galų gale, transportas dažnai vyksta tarptautiniu mastu ir taip kerta įvairias valstybių sienas. Todėl tarptautinės taisyklės vaidina svarbų vaidmenį. Taikomos tarptautinės konvencijos priklauso nuo transporto būdo. Pavyzdžiui, Hagos-Visbio taisyklių konvencija taikoma jūrų transportui, o Monrealio konvencija - oro transportui. Pavyzdžiui, CMR konvencija yra svarbi kelių transporte.

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

"Norėjau turėti advokatą, kuris visada pasiruošęs man, net savaitgaliais"

Tačiau transporto įstatymai kerta ne tik valstybių sienas. Į transporto įstatymą taip pat įtrauktos įvairios jurisdikcijos. Pavyzdžiui, aiškus transporto teisės ir darbo teisės, sutarčių teisės, bendrovių teisės ir tarptautinės teisės sutapimas. Galų gale, pavyzdžiui, vežėjas įdarbina pavaldinius, o užsakymai duodami ekspeditoriams. Šiose situacijose taip pat gali kilti klausimų, susijusių su transporto teise. Ar jūs sprendžiate tokį klausimą? Tuomet taip pat svarbu plačios ir naujausios žinios apie minėtas teisės sritis.

Mūsų Paslaugos

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta, logistikos sektorius visų pirma yra sudėtingas ir reikia atsižvelgti į keletą aspektų. prie Law & More mes suprantame, kad logistika apima visuotinius interesus tiek Nyderlanduose, tiek Europoje, tiek visame pasaulyje. Štai kodėl mes manome, kad svarbu būti vienu žingsniu priekyje galimų problemų sudarant (transporto) susitarimus ir bendrąsias sąlygas. Pavyzdžiui, ji gali reguliuoti arba atmesti atsakomybę už įvairius transporto teisės klausimus.

Ar transporto įstatymai yra susiję su krovinių sugadinimu, procedūromis, skolų išieškojimu ar areštavimu? Net tada Law & More komanda yra tau. Mūsų teisininkai yra ne tik transporto teisės, bet ir kitų susijusių teisės sričių ekspertai. Ar turite kitų klausimų? Prašau susisiekti Law & More.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padaryti tau kaip advokatų kontora Eindhovene?
Tada susisiekite su mumis telefonu + 31 40 369 06 83 arba atsiųskite mums el. Laišką:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl