REIKIA TRANSPORTO TEISĖJO?
KLAUSTI TEISINĖS PAGALBOS

MŪSŲ TEISĖJAI VEIKLOS TEISĖS SPECIALISTAI

Patikrinta Išvalyti.

Patikrinta Asmeninis ir lengvai pasiekiamas.

Patikrinta Jūsų interesai pirmiausia.

Lengvai prieinamas

Lengvai prieinamas

Law & More galima rasti nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:00 iki 22:00 ir savaitgaliais nuo 09:00 iki 17:00

Geras ir greitas bendravimas

Geras ir greitas bendravimas

Mūsų teisininkai išklauso jūsų bylą ir parengia tinkamą veiksmų planą
Geras ir greitas bendravimas

Asmeninis požiūris

Mūsų darbo metodas užtikrina, kad 100% mūsų klientų mus rekomenduoja ir kad vidutiniškai esame įvertinti su 9.4

Transporto teisininkas

Logistikos sektorius yra dinamiškas ir visada juda. Dėl prekybos globalizacijos vis daugiau prekių gabenama daugybe kilometrų skirtingais būdais. Tai galėtų apimti jūrų, kelių, geležinkelių ir oro transportą. Šiame procese dalyvauja daug šalių, tokių kaip klientai, vežėjai, ekspeditoriai, draudikai ir gavėjai. Juk prekes gauna ir pergabena įvairios šalys.

Nors šis transportavimo procesas dažnai nesukelia problemų visoms šioms šalims, kartais jis vis tiek gali suklysti. Kai transportas sustoja, vėluojama arba krovinys yra sugadintas ar pamestas pakeliui, tarp šalių gali kilti atsakomybės klausimų. Kas atsakingas ir todėl turėtų atlyginti padarytą žalą? O kokių veiksmų galima imtis, jei partija tiesiog nevykdo savo įsipareigojimų? Atsakymą į šiuos klausimus visų pirma turės rasti visų šių šalių susitarimuose.

Be šalių susitarimų, sprendžiant transporto teisės klausimus, reikia atsižvelgti ir į tarptautines taisykles. Galų gale, transportas dažnai vyksta tarptautiniu mastu ir taip kerta įvairias valstybių sienas. Todėl tarptautinės taisyklės vaidina svarbų vaidmenį. Taikomos tarptautinės konvencijos priklauso nuo transporto būdo. Pavyzdžiui, Hagos-Visbio taisyklių konvencija taikoma jūrų transportui, o Monrealio konvencija - oro transportui. Pavyzdžiui, CMR konvencija yra svarbi kelių transporte.

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

VALDYMAS PARTNERIS / ADVOKATAS

tom.meevis@lwandmore.nl

Advokatų kontora į Eindhoven ir Amsterdam

Įmonių teisininkas

„Per prisistatymą man iškart tapo aišku
kad Law & More turi aiškų planą
veiksmų“

Tačiau transporto įstatymai kerta ne tik valstybių sienas. Į transporto įstatymą taip pat įtrauktos įvairios jurisdikcijos. Pavyzdžiui, aiškus transporto teisės ir darbo teisės, sutarčių teisės, bendrovių teisės ir tarptautinės teisės sutapimas. Galų gale, pavyzdžiui, vežėjas įdarbina pavaldinius, o užsakymai duodami ekspeditoriams. Šiose situacijose taip pat gali kilti klausimų, susijusių su transporto teise. Ar jūs sprendžiate tokį klausimą? Tuomet taip pat svarbu plačios ir naujausios žinios apie minėtas teisės sritis.

Ką klientai sako apie mus

Mūsų transporto teisininkai pasiruošę jums padėti:

Office Law & More

Mūsų Paslaugos

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta, logistikos sektorius visų pirma yra sudėtingas ir reikia atsižvelgti į keletą aspektų. prie Law & More mes suprantame, kad logistika apima visuotinius interesus tiek Nyderlanduose, tiek Europoje, tiek visame pasaulyje. Štai kodėl mes manome, kad svarbu būti vienu žingsniu priekyje galimų problemų sudarant (transporto) susitarimus ir bendrąsias sąlygas. Pavyzdžiui, ji gali reguliuoti arba atmesti atsakomybę už įvairius transporto teisės klausimus.

Ar transporto įstatymai yra susiję su krovinių sugadinimu, procedūromis, skolų išieškojimu ar areštavimu? Net tada Law & More komanda yra tau. Mūsų teisininkai yra ne tik transporto teisės, bet ir kitų susijusių teisės sričių ekspertai. Ar turite kitų klausimų? Prašau susisiekti Law & More.

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

Law & More