TGLM (TOM) MEEVIS LLM

Tomo Meeviso įvaizdis

analitinis, strateginis ir komunikacinis

Tarnavimas Tomui yra nepaprastai svarbus. Niekada nereikia ilgai laukti, kol jis atsakys į el. Laišką. Jam svarbūs ir geri santykiai su klientu. Gerai suderinama su klientu, kas vyksta užduoties kontekste. Taikydamas savo analitinį požiūrį, Tomas žino, kaip tinkamai įvertinti teisiškai sudėtingą situaciją. Jis galvoja labai strategiškai, kad pasiektų maksimalų sprendimą savo klientui. Jis atsižvelgia į visas galimybes.

Per Law & More, Tomas užsiima bendra praktika. Jis yra biuro derybininkas ir bylintojas.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.