AČIŪ už susisiekimą LAW & MORE
GALIMA, ATSIŽVELGIANT Į TEIS S, Siųsime jums atsakymą

Kai pasirinksite Law & More pasirenkate į rezultatus orientuotą advokatų kontorą

Law & More yra dinamiška daugiadisciplinė Nyderlandų advokatų kontora ir mokesčių konsultantas, kurio specializacija yra Nyderlandų įmonių, komercinė ir mokesčių teisė. Eindhoven ir Amsterdam.

Turėdamas omenyje įmonių ir mokesčių aplinkybes, Law & More apjungia didelės įmonių ir mokesčių konsultavimo firmos žinias su dėmesiu detalėms ir pritaikytomis paslaugomis, kurių galite tikėtis iš butiko firmos. Savo paslaugų apimtimi ir pobūdžiu esame tikrai tarptautiniai ir dirbame su daugybe pažangių Olandijos ir tarptautinių klientų - nuo korporacijų ir institucijų iki atskirų asmenų.

Law & More savo žinioje turi specialią daugiakalbių teisininkų ir mokesčių patarėjų komandą, turinčią išsamių žinių Nyderlandų sutarčių teisės, Nyderlandų įmonių teisės, Nyderlandų mokesčių teisės, Nyderlandų darbo teisės ir tarptautinės nuosavybės teisės srityse. Firma taip pat specializuojasi mokesčių požiūriu efektyviame turto ir veiklos struktūrizavime, Nyderlandų energetikos įstatyme, Nyderlandų finansų įstatyme ir nekilnojamojo turto sandoriuose.

Ką klientai sako apie mus

Tinkamas požiūris

Tomas Meevisas buvo įtrauktas į bylą visą laiką, ir į kiekvieną mano klausimą jis atsakė greitai ir aiškiai. Tikrai rekomenduosiu firmą (ir ypač Tomą Meevisą) draugams, šeimos nariams ir verslo partneriams.

10
mieke
Hoogeloonas

Tomo Meeviso įvaizdis

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

Ar norite žinoti ką? Law & More gali padėti jums kaip advokatų kontorai Eindhoven ir Amsterdam?
Tada susisiekite su mumis telefonu +31 40 369 06 80 arba atsiųskite el. Laišką šiuo adresu:
Ponas. Tomas Meevisas, advokatas Law & More - tom.meevis@lawandmore.nl
Ponas. Maksimas Hodakas, advokatas & More - maxim.hodak@lawandmore.nl

privatumo nuostatos
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti ar pašalinti slapukus naudodami savo žiniatinklio naršyklės nustatymus. Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių turinį ir scenarijus, kurie gali naudoti stebėjimo technologijas. Toliau galite pasirinktinai pateikti savo sutikimą, kad leistumėte įterpti tokias trečiąsias šalis. Norėdami gauti išsamią informaciją apie slapukus, kuriuos naudojame, renkamus duomenis ir kaip juos apdorojame, patikrinkite mūsų Privatumo politika
Law & More B.V.