Norėtume padėkoti, kad pasirinkote Law & More. Esame tarpdisciplininė advokatų kontora ir mokesčių konsultavimo įmonė, turinti biurus Eindhovene ir Amsterdame. Kas daro Law & More unikalus yra tas, kad mes suderiname asmeninį mažos parduotuvėlės pasirinkimą su didelės advokatų kontoros žinių lygiu. Mes turime keletą kompetencijos sričių. Jums įdomu, kurie iš jų? Pažvelkite į mūsų ekspertų puslapį. 

AČIŪ už susisiekimą LAW & MORE

GALIMA, ATSIŽVELGIANT Į TEIS S, Siųsime jums atsakymą

KAD RINKTIS LAW & MORE

JŪS RINKTIS REZULTATUS, KURIUOS VAIDMUO TEISĖ

Law & More yra dinamiška daugiadalykė Olandijos advokatų kontora ir mokesčių patarėja, kurios specializacija yra Olandijos įmonių, komercinė ir mokesčių teisė, įsikūrusi Eindhovene ir Amsterdame.

Turėdamas omenyje įmonių ir mokesčių aplinkybes, Law & More apjungia didelės įmonių ir mokesčių konsultavimo firmos žinias su dėmesiu detalėms ir pritaikytomis paslaugomis, kurių galite tikėtis iš butiko firmos. Savo paslaugų apimtimi ir pobūdžiu esame tikrai tarptautiniai ir dirbame su daugybe pažangių Olandijos ir tarptautinių klientų - nuo korporacijų ir institucijų iki atskirų asmenų.

Law & More savo žinioje turi specialią daugiakalbių teisininkų ir mokesčių patarėjų komandą, turinčią išsamių žinių Nyderlandų sutarčių teisės, Nyderlandų įmonių teisės, Nyderlandų mokesčių teisės, Nyderlandų darbo teisės ir tarptautinės nuosavybės teisės srityse. Firma taip pat specializuojasi mokesčių požiūriu efektyviame turto ir veiklos struktūrizavime, Nyderlandų energetikos įstatyme, Nyderlandų finansų įstatyme ir nekilnojamojo turto sandoriuose.

Tomas Meevisas

Tomas Meevisas

Vadovaujantis partneris / advokatas

Maksimas Hodakas

Maksimas Hodakas

Partneris / advokatas

Aylin Selamet

Aylin Selamet

Advokatas

„Yara-Knoops-photo-500-567“

Yara Knoopsas

Patarėjas teisės klausimais

ATSTOVAI IR MOKESČIŲ PATARĖJAI

 

Advokatas Eindhovenas
Law & More B.V.